Mafia Definitive Edition | PC

149248

بازی روز 13 می معرفی شد و قرار است در تاریخ 24 سپتامبر برابر 3 مهر برای PC منتشر شود.
-----------------------------
سازنده: Hangar 13
ناشر: 2K Games
تاریخ انتشار: 24 سپتامبر 2020 (3 مهر)
پلتفرمها: PC, PS4, X1​
اطلاعات
  • بازی به طور کامل با موتور جدید ریمیک شده است.
  • بازی توسط Hangar 13 سازنده مافیا 3 در دست توسعه است.
  • در داستان و لول دیزاین بازی تغییراتی صورت گرفته.
  • هندلینگ ماشینها دچار تحول شده و به قول سازندگان به روز شده است.
  • به بازی وسایل نقلیه جدید از جمله موتور سیکلت اضافه شده است.
  • بازی دارای 20 مرحله اصلی میباشد.
  • بازی دارای یک درجه سختی به نام کلاسیک میباشد که چالش های بازی اصلی را به صورت بالانس شده تر به نسخه ریمیک میآورد.
  • مد Free Ride از بازی اصلی به ریمیک باز خواهد گشت.
عکسها
ss_7a147e0dd092400229c6c1fd513625a62ae9a4eb.1920x1080.jpg ss_010d8fc827531edf76010106acb78a75188db373.1920x1080.jpg ss_53523304d2d0f9846c9c27059334629e8a83144e.1920x1080.jpg ss_a542b5e16973c6681192977fb0942e3dfe5b21de.1920x1080.jpg ss_b78562d5fd27b42dc22b49c03c4d0bb5c0a2f043.1920x1080.jpg ss_f531c551d9794deafc1e45421b70e8d4c254aaca.1920x1080.jpg

مقایسه ها
10.png 11.png

سیستم مورد نیاز

166046

آخرین ویرایش:

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
بعد از کلی کش و قوس عمدی... دیروز بازی تموم شد

به عنوان یک ریمیک، بزرگترین افتخار گرافیکی بازی، Lost Heaven هست... مخصوصا تو شب... با سریع شدن ماشینها نسبت به نسخه اصلی، شهر اون عظمت خودش رو از دست داده ولی جزئیات و نورپردازی بی نظیره... آدم از تماشا کردنش سیر نمیشه... چهره ها و حرکات صورت، مخصوصا نگاه ها هم خیلی خوب در آمده...

تو مقیاسی که برای بازی تعریف شده... گیم پلی در کل راضی کننده است برای من... تنها ایرادش از نظر من آسون بودن و نامتوازن بودن مهمات برای سلاحهای مختلف بود که نا خودآگاه باعث میشه از یک سری اسلحه زیاد نشه استفاده کرد...

بزرگترین نقطه قوت مافیا یعنی داستان... به قدری استخون بندی قوی ای داره که حتی خرابکاری های Hanger 13 هم نتونسته آسیب چندانی بزنه... یک سری ریزه کاری به بازی اضافه شده که بعضی جاها خوب در نیومده... مثلا شخصیت پردازی ها یا ایفای نقش ها تو نسخه اصلی یه مقدار زیر پوستی تر و درون گراتر بودن... حالا شاید هم تغییرات هدفمند بوده... مثلا سالیری کاریزمای سابق رو نداره و در حد اعضای معمولی خانواده پایین کشیده شده... البته تو دنیای ترامپ یه مقدار گارد نسبت به رییس روئسا و مافیا بازی ایجاد شده و قابل درکه این رویه...
سن و سال سالیری کم شده که البته به نظرم جبران یکی از بی منطقی های نسخه اصلی بود... چون در انتهای بازی که تامی در دوران پیری به قتل میرسه با پیامی از سمت سالیری... یادمه برام قابل باور نبود چون تو ایام جوانی تامی، سالیری پیر مردی بود برا خودش و فاصله سنی زیادی داشت که پیر شدن تامی رو ببینه...

"سم" عالی بود. شخصیت پردازیش محشر بود... اجراش محشر بود... زیرپوستی... چند لایه... درون گرا... میمیک های صورت... نگاه ها... گویندگی
یادمه یه زمانی رسم بود تو بازی های کامپیوتری که همیشه یه شخصیت خائن و نارو زن باید پای ثابت بازی ها باشه... سم یادگار اون دوره بود دقیقا...

یکی از ویژگی های جالب بازی گوینده رادیو و متونی بود که می خوند... اتمسفر دهه 30 رو به خوبی زنده می کرد... در مورد موسیقی باید بگم به غیر از موزیک منو اصلی و کات سین ها... در کل انصافا بهتر شده بود... دیگه از اون موزیک تکراری حین رانندگی (بعد از این همه سال هنوز تو گوشمه) خبری نیست و موسیقی بخشهای اکشن خیلی خوب نشسته رو بازی... من دوست داشتم.

کوچکتر شدن شهر یه سری اثرات جانبی هم روی گیم پلی داشت... مثلا به قول دوستان دیگه بازی اپن ورلد نیست... یا تغییرات آب و هوا و زمان رو تو Free Ride نمیشه تجربه کرد... حقیقتا شب بارونی شهر ارزش چند بار بازی کردن رو داشت...
به طور کلی می شد آب ببندن به ناف بازی تا مثل مافیا 3 بشه که خیلی استقبال نشد (من دوست داشتم)... یا یک سری فعالیت های جانبی مثل GTA اضافه کنند... ولی مقیاس بازی زیاد اجازه نمیده واقعا...

اما اجازه بدید در آخر 10 نمره از بازی به خاطر حذف عکس خوشگلا کم کنم... با سپاس فراوان D:

آخرین ویرایش:

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
بعد از اینکه بازی رو تموم کردم فهمیدم چقدر بخش free ride بازی کار واسه انجام دادن داره. مقدار زیادی collectible, یه سری ماشین و لباس که باید پیداکنی و قایق سواری! حتی چندتا side mission هم وجود داره (فکر کنم باید یه سری از Note های بازی رو خونده باشی تا مراحل فرعی باز بشه) ولی در کل چنگلی به دل نمیزنه.
این نقشه برای Free ride خیلی کمک میکنه. :D
اگه Easter egg های نقشه رو دنبال کنید مکانی که میشه سوار قایق شد یا وارد ریل قطار شد رو نشون میده (متاسفانه وارد ایستگاه و ریل قطار میشه شد ولی سوار قطار نمیشه :cry2:).

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
منم بازی رو تموم کردم. من نسخه اوریجینال رو بازی نکرده بودم و این یکی خیلی بهم چسبید:D
چیزی که خوشم اومد این بود که مثل بازی های امروزی، پیاده روی الکی نداشت و هر چی بازی کردم گیم پلی خالص بود! هر چند مشکلاتی داشت ولی لذت بخش بود.
پرفورمنس بازی هم خیلی خوب بود. رو کارت 570 من بیشتر مواقع 60 فریم بود با کیفیت HIGH
mafiadefinitiveedition_2020_11_04_14_36_16_034.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
تمومش کردم ولی بهم نچسبید .من تو گذشته اینو بازی کردم ولی الان. همونو بدی فقط با گرافیک.به من نچسبید.
انتظارم از ریمیک یه بازسازی بود حداقل یکسری تغییرات مفید که تو گذشته امکانش نبود. حداقل میشد free ride رو آورد تو بازی اصلی.
وفادار بودن به داستان به این معنی نیست که دقیقا همونو آپگرید داستانی کنی تازه از سر و ته یکسری جاها مثل مرحله بانک بزنی. انتظار داشتم یکسری چیزا مثل تاکسیرونی به بازی اضافه بشه
انتظار داشتم شهر پر جنب و جوش باشی ولی در عوض باگ داشتیم بعضا اعصاب خورد کن که پیاده رو وسط خیابون وایمیستاد.
مرحله شروع میشد تو کاور بودی تو درجه کلاسیک و یدفعه همون که شروع میشد 4 تاپلیس میومدن به سراغت پا میشدی یه تیر بزنی 4 تاشون بالا سرت بودن مثل مرحله خارج از شهر (بیشتر نمیگم اسپویل نشه)
هوش مصنوعی و کاورگیری بازی بد بود .شلوغی و پویایی شهر برای بازی سال 2020 ضعیف
رانندگی و هندلینگ ماشین عالی. طراحی مراحل بازی اصلی بهتر از بقیه قسمتها بود نه نسبت به نسخه اصلی. گرافیک دوست داشتنی

آخرین ویرایش:

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
مرحله مسابقه نابودم کرد رو درجه سختی کلاسیک از صبح گیرشم.راهی چیزی نیست راحت تر رفت قلقی چیزی نداره؟
سر بعضی از پیچ ها اصلا لازم نیست سرعت رو کم کنید. با چند بار تمرین ممکنه دستت بیاد که کدوم پیچ ها ترمز لازم ندارن.
میتونی بزنی به ماشین های حریف :D که یکم ریسکیه و ممکنه خودت منحرف بشی. بهتره از دکمه F برای ram کردن استفاده کنی احتمال منحرف شدنت کمتره.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مرحله مسابقه نابودم کرد رو درجه سختی کلاسیک از صبح گیرشم.راهی چیزی نیست راحت تر رفت قلقی چیزی نداره؟
من برای مرحله مسابقه موقتا تنظیمات کنترل ماشین روی 4 دکمه فلش دار آوردم و دستی روی Ctrl سمت راست . یک ضرب رد کردم

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام دوستان بطور میانگین چند ساعت گیم پلی داره؟
حدود ۸ ساعت
خیلی بازی دلنشین هست . مفید و مختصر . گرافیک زیبا . از خوبی هاش اینه خیلی سر راست هست و می تونی روی داستان متمرکز باشی . کلا از خوب های این اواخره

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
حدود ۸ ساعت
خیلی بازی دلنشین هست . مفید و مختصر . گرافیک زیبا . از خوبی هاش اینه خیلی سر راست هست و می تونی روی داستان متمرکز باشی . کلا از خوب های این اواخره
من هنوز بازیش نکردم ولی یادمه نسخه اورجینال حداقل 2 برابر بود یا من اشتباه میکنم :-? مراحلش کم و کسری داره یا اون موقع نوب بودیم=))

• Like
Reactions: saeed_sg and kamyy

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
واقعا این مرحله ریسش خیلی وفادار به نسخه اصلیه.من دارم کم کم ترغیب میشم حالت رانندگی رو از رو simulation وردارم:((.سر نسخه اصلیشم یه چند ماهی طول کشید رد کردم:|
از ram استفاده کن راحت رد میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر