Mafia Definitive Edition | PC

149248

بازی روز 13 می معرفی شد و قرار است در تاریخ 24 سپتامبر برابر 3 مهر برای PC منتشر شود.
-----------------------------
سازنده: Hangar 13
ناشر: 2K Games
تاریخ انتشار: 24 سپتامبر 2020 (3 مهر)
پلتفرمها: PC, PS4, X1​
اطلاعات
  • بازی به طور کامل با موتور جدید ریمیک شده است.
  • بازی توسط Hangar 13 سازنده مافیا 3 در دست توسعه است.
  • در داستان و لول دیزاین بازی تغییراتی صورت گرفته.
  • هندلینگ ماشینها دچار تحول شده و به قول سازندگان به روز شده است.
  • به بازی وسایل نقلیه جدید از جمله موتور سیکلت اضافه شده است.
  • بازی دارای 20 مرحله اصلی میباشد.
  • بازی دارای یک درجه سختی به نام کلاسیک میباشد که چالش های بازی اصلی را به صورت بالانس شده تر به نسخه ریمیک میآورد.
  • مد Free Ride از بازی اصلی به ریمیک باز خواهد گشت.
عکسها
ss_7a147e0dd092400229c6c1fd513625a62ae9a4eb.1920x1080.jpg ss_010d8fc827531edf76010106acb78a75188db373.1920x1080.jpg ss_53523304d2d0f9846c9c27059334629e8a83144e.1920x1080.jpg ss_a542b5e16973c6681192977fb0942e3dfe5b21de.1920x1080.jpg ss_b78562d5fd27b42dc22b49c03c4d0bb5c0a2f043.1920x1080.jpg ss_f531c551d9794deafc1e45421b70e8d4c254aaca.1920x1080.jpg

مقایسه ها
10.png 11.png

سیستم مورد نیاز

166046

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
لست 2 100m usd بودجه داشته این بازی حدود 10m usd فکر کنم (اگه بیشتر بوده بگید)
شما داری آیفون 11 پرو رو با گلکسی A10 مقایسه میکنی!
خوب قطعا ایفون 11 پرو به سامسونگ نمی رسه:D
پرچم همه سامسونگ بازا بالاست خلاصهL-)

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
دوستان کسی تو بازی مشکل نبودن صدا در کات سین ها رو داره؟
اگر فیت گرل رو از یکی از سایت های در پیتی دانلود کردید، احتمالا فایل زبان انگلیسی رو حذف کردن... باید جدا بگیرید...
من این مشکل رو با death stranding داشتم، یکی از دوستان محبت کرد فایل انگلیسی رو داد درست شد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی خیلی سریع داره پیش میره...
نمیدونم ماموریت ها کوتاه شدن، تعدادشان کم شده یا زیادی آسون شدن...
آسون شدن، حالا من که قدیم بچه بودم و نوب، نمیدونم چقد این قضیه روش تاثیر داشت اما یک سری مراحل تو نسخه اصلی پیر میشدم تموم کنم، هم اینکه سخت بود هم سر پیدا کردن یک سری کلید یا آیتم خیلی باید میچرخیدی اما اینجا کلا کژوال شده همه رو مسیر میده یا بعضی از کارایی که باید دستی انجام میدادی (مثل جابجایی کارتنای سیگار) اینجا کلا کات سین شده، اپن وردشم که چون Free ride جدا هست مراحل اصلی پشت سر هم شروع میشه همین باعث میشه خیلی سریع بره جلو داستان.

آخرین ویرایش:

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
بازی خیلی سریع داره پیش میره...
نمیدونم ماموریت ها کوتاه شدن، تعدادشان کم شده یا زیادی آسون شدن...
خوب بعد از پایان ماموریت ها باید به بار salieri برمیگشتی این خودش باعث کوتاه تر شدن مراحل شده
مرحله گرفتن ماشین ازلوکاس بعد از race بنظر حذف یا جابه جا شده:-? هنوز بازیو تموم نکردم امیدوارم باشه ماشینشو خیلی دوس داشتم...
من خیلی با گان پلی بازی حال میکنم مرحله هتل خیلی جذابتر شده بود.. بر عکس نسخه دوم یه جوری بود حتی نسخه سوم هم خیلی بهتر بود
در کل به عنوان بازی 40 دلاری خیلی خوبه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
آسون شدن، حالا من که قدیم بچه بودم و نوب، نمیدونم چقد این قضیه روش تاثیر داشت اما یک سری مراحل تو نسخه اصلی پیر میشدم تموم کنم، هم اینکه سخت بود هم سر پیدا کردن یک سری کلید یا آیتم خیلی باید میچرخیدی اما اینجا کلا کژوال شده همه رو مسیر میده یا بعضی از کارایی که باید دستی انجام میدادی (مثل جابجایی کارتنای سیگار) اینجا کلا کات سین شده.
من اخیرا نسخه اصلی رو بازی کردم (دقیقا یکی دو هفته قبل از اینکه ریمیک اعلام رسمی بشه)
حالا اینکه من بارها بازی رو تموم کردم هم بی تاثیر نبود، ولی بازی به سختی موقعی که 12 13 سالم بود بازی میکردم، نبود :D بخصوص مرحله ی ریسینگ رو که بار اول بردم.
یا همون مرحله ی کامیون های خارج شهر، از اون مرحله من "ترس" داشتم :)) ولی به راحتی بار اول ردش کردم.
فقط مرحله ی هتل یکم اذیتم کرد ...

#تجربه_شخصی

ریمیک رو هنوز نگرفتم ...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من اخیرا نسخه اصلی رو بازی کردم (دقیقا یکی دو هفته قبل از اینکه ریمیک اعلام رسمی بشه)
حالا اینکه من بارها بازی رو تموم کردم هم بی تاثیر نبود، ولی بازی به سختی موقعی که 12 13 سالم بود بازی میکردم، نبود :D بخصوص مرحله ی ریسینگ رو که بار اول بردم.
یا همون مرحله ی کامیون های خارج شهر، از اون مرحله من "ترس" داشتم :)) ولی به راحتی بار اول ردش کردم.
فقط مرحله ی هتل یکم اذیتم کرد ...

#تجربه_شخصی

ریمیک رو هنوز نگرفتم ...
بازی کردن برای بار شونصدم تاثیر داره برای اینکه تجربه اخیرت ساده تر شده :D وگرنه اگه ندونی دشمن ها از کجا میان و کجاها کمین می کنن پوست ادم کنده میشه خصوصا مرحله درگیری تو اسکله که دنبال موریلو کوچک هستیم دونه دونه دشمن ها یه جاهایی کمین می کنند که یه لحظه حواست نباشه از پشت با شات گان زدنت
ریمیک خیلی ساده شده به غیر از خود مراحل که راحت تر شده و همون قضیه پیدا کردن یه کلید یا اهرم که تو نسخه اصلی شاید باعث میشد کلی وقت سر یه اهرم گیر کنیم اینجا یه علامت زرد رنگ بزرگ هست که راهنماییت می کنه از اون طرف بعد هر مرحله تو نسخه اصلی باید بر می گشتیم بار سالیری تو راه مراحل فرعی لوکاس برتون هم بود ولی تو ریمیک بازگشت به بار سالیری و لوکاس برتون رو کلا حذف کرده مراحل بازی هم کوتاه تر شده و بازی کلا خطی شده مثال هم تو پست قبلیم زدم که تو نسخه اصلی اکثر مراحل رو میشد به چند روش مختلف تموم کرد ولی اینجا یه راه بیشتر برای پایان هر مرحله نداری

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
آسون شدن، حالا من که قدیم بچه بودم و نوب، نمیدونم چقد این قضیه روش تاثیر داشت اما یک سری مراحل تو نسخه اصلی پیر میشدم تموم کنم، هم اینکه سخت بود هم سر پیدا کردن یک سری کلید یا آیتم خیلی باید میچرخیدی اما اینجا کلا کژوال شده همه رو مسیر میده یا بعضی از کارایی که باید دستی انجام میدادی (مثل جابجایی کارتنای سیگار) اینجا کلا کات سین شده، اپن وردشم که چون Free ride جدا هست مراحل اصلی پشت سر هم شروع میشه همین باعث میشه خیلی سریع بره جلو داستان.
من هم انگلیسی رو بازی کرده بودم هم دوبله دارینوس...
سر انگلیسی یه دیکشنری کنارم بود ببینم بازی چی می خواد ازم... بعدا همین
عادتم شد تو بازی های دیگه زبانم قوی شد...
نسخه دوبله شده هم صفایی داشت... با اینکه عکس خوشگلاشو سانسور کرده بودن ؛)

بازی آسونی نبود اون موقع... سر مرحله مسابقه پیر می شدم... شاید بگم سخت ترین مرحله تو کل بازی هایی بود که تا حالا انجام دادم... این بازی شاهکار بود با اون همه ریزه کاری ولی فک کنم بین سازنده ها چند نفر سادیست هم بودن... بعد از تموم کردن بازی یه حالتی از فری راید آنلاک می شد که تغریبا غیر ممکن بود انجام دادن ماموریت هاش...

این ریمیک هم واقعا داره روحم و جلا میده... تموم شه نظرم رو کامل می گم...

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
اگر فیت گرل رو از یکی از سایت های در پیتی دانلود کردید، احتمالا فایل زبان انگلیسی رو حذف کردن... باید جدا بگیرید...
من این مشکل رو با death stranding داشتم، یکی از دوستان محبت کرد فایل انگلیسی رو داد درست شد
شما میدونی از کجا میشه فایل انگلیسی رو پیدا کرد؟ سایت دانلودی هم متاسفانه ایرانی و درپیتی بود.

• Sad
Reactions: kamyy

Synyster

کاربر سایت
Jun 4, 2017
24
بچه‌ها میشن A trip to the country باگ داره یا من نوبم نمیتونم ردش کنم؟ اون قسمتی که باید turret رو از بین ببریم هرکاری میکنم نمیشه
واقعا موندم چجوری باید ردش کنم
کسی ایده‌ای نداره؟

zolghadr

کاربر سایت
Apr 15, 2019
15
بچه‌ها میشن A trip to the country باگ داره یا من نوبم نمیتونم ردش کنم؟ اون قسمتی که باید turret رو از بین ببریم هرکاری میکنم نمیشه
واقعا موندم چجوری باید ردش کنم
کسی ایده‌ای نداره؟
اول باید به تیربار روی ماشین شلیک کنی تا از کار بیفته بعد یه کات سین نشون میده دوباره باید به پنجره فلزی جلوی راننده شلیک کنی تا از بین بره در آخر هم کوکتل مولوتوف پرت کنی تا ماشین آتیش بگیره

• Like
Reactions: Erebor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر