LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام دوستان عزیز من چیزی رو میخوام بگم که اگه تو ای سایت بری بگردی تو قسمت بن 4 یا 5 صفحه اخر خوب متوجه میشید ولی من میگم چون دوست ندارم مثل چندتا از دوستان گیمر که خوب هم بودن مشکل دار بشیم---ببیند اصلا به هیچ وجه ممکن تضمینی برای بن شدن یا مشکل پیش اومدن نیست مگه کسی سند داره تو این موضوغ خیلی واضح هست که بازی های ماکرو سافت مثل هوریزون برنر و 100 باشه بهتر هست و مسئله مهم این هست خوب اگهدوستانی که فضا برای نصب دارن رو استفاده نکنند و لنز دستگاه و اصلا کل رام عمرش کم شه این مشخص هست به خاطر 2000 تومن بیشتر این دو تا رسک رو بکنی .
احسان جان اگه شک داری من با دوستانیکه سر بلک اوپس 2 و فورزا مشکل پیدا کردن و مجبور به خرید دوباره دستگاه به خاطر لایو با کلی ضرر شدن اشنات میکنم تو همین سایت هم فعالیت دارن .....این سوال که مشکل داره نداره پیش میاد یا نمیاد هیچ جوابی نداره یا جوابش معلوم نیست هست--شما هزار بار هم ممکنه با 97 کارکنی انلاین بری چیزی نشه به جز عمر دستگاه --ولی مثلا من دفعه اول تا بازی بکنم خرمو بگیره ---کسی مخالف این موضوع هست دلیل منطقی بیارید ما هم مجاب شیم تا اینقدر با تسلط و اطمینان کامل نگید میشه نمیشه --اگر مشکل دار ......تو وووووووحل میکنی .

حرف شما درست! ولی اینجا پرسیدن برا اجرای بازی مشکل پیش میاد یا!
نپرسیدن اگه برنر نگیریم تو لایو مشکل داریم یا نه!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
حرف شما درست! ولی اینجا پرسیدن برا اجرای بازی مشکل پیش میاد یا!
نپرسیدن اگه برنر نگیریم تو لایو مشکل داریم یا نه!
شنا هم درست میگید حق با شماست قبول ولی توضیح منو بخونید در باره اجرا هم گفتم بله دچار مشکل میشه حتما ولی نه 100 % پس هیچ اجتنابی نیست در ضمن این دوستمون در مورد لایو با 97% پرسیده هیچ کس نمیدونه مشکل پیش میاد یا نه دازیو ها اوپتیک --nvram gram biose --en peocesor ai prosesor ....تو هر دستگاهی برای خودش یک نوع یک ساخت ویک بدنه و تعریف مجزا داره تازه بحث نرم افزاری رو بزاریم کنار --که هر قطعه با معیار قدرتش برنامه ریزی میشه هممون که از یک جا ویه سری که نخردیم هر کدوم یه رنگ و یه نقش دارن --من خودم با فرم ویر 4.5 ویندوز برنامه تو ویزوال استدیو مینویسم حتی بازی ها یفلش کوجیک و...تو هر مرور گر یه جوره تو هر ویندوز یه جره دیگه از این پی سی به پیس دیگه هم همین ط.وره --تمام پلتفورم های دنیا برای پرو گرامینگ گیم ها و قالبشون از ویزوال سی شارپ استفاده میکنن پس این تو ذات بازی نه برنر رایت یا هر دلیل مسخره ای که خودمون از جمله من گذاشتیم روشون.بازم اگه اینم اشتیاه میگم بگید با دلیل درست و منطقی به شما جسارت نباشه منظورم همه اساتید هستند..من کسیو میشناسم تو همین تاپیک 16 سالش تموم نشده اخه چه کاریه میاد در مورد چیزی که تلفظ یه اصطلاح رو بلد نیست میاد نظر میده گارانتیشم میکنه)x
دلیل منطقی
دلیل منطقی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شنا هم درست میگید حق با شماست قبول ولی توضیح منو بخونید در باره اجرا هم گفتم بله دچار مشکل میشه حتما ولی نه 100 % پس هیچ اجتنابی نیست در ضمن این دوستمون در مورد لایو با 97% پرسیده هیچ کس نمیدونه مشکل پیش میاد یا نه دازیو ها اوپتیک --nvram gram biose --en peocesor ai prosesor ....تو هر دستگاهی برای خودش یک نوع یک ساخت ویک بدنه و تعریف مجزا داره تازه بحث نرم افزاری رو بزاریم کنار --که هر قطعه با معیار قدرتش برنامه ریزی میشه هممون که از یک جا ویه سری که نخردیم هر کدوم یه رنگ و یه نقش دارن --من خودم با فرم ویر 4.5 ویندوز برنامه تو ویزوال استدیو مینویسم حتی بازی ها یفلش کوجیک و...تو هر مرور گر یه جوره تو هر ویندوز یه جره دیگه از این پی سی به پیس دیگه هم همین ط.وره --تمام پلتفورم های دنیا برای پرو گرامینگ گیم ها و قالبشون از ویزوال سی شارپ استفاده میکنن پس این تو ذات بازی نه برنر رایت یا هر دلیل مسخره ای که خودمون از جمله من گذاشتیم روشون.بازم اگه اینم اشتیاه میگم بگید با دلیل درست و منطقی به شما جسارت نباشه منظورم همه اساتید هستند..من کسیو میشناسم تو همین تاپیک 16 سالش تموم نشده اخه چه کاریه میاد در مورد چیزی که تلفظ یه اصطلاح رو بلد نیست میاد نظر میده گارانتیشم میکنه)x
دلیل منطقی
دلیل منطقی
نه ميلاد جان اينجا تاپيك مربوط به Lt2 و Lt3 هستش و هيچ ربطي به لايو نداره.بازي forza:horizon هم 97% بدون هيچ مشكلي اجرا ميشه.توضيحات ديگه شما هم بيشتر در مورد Pc بود و ربطي به Xbox نداره

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
نه ميلاد جان اينجا تاپيك مربوط به Lt2 و Lt3 هستش و هيچ ربطي به لايو نداره.بازي forza:horizon هم 97% بدون هيچ مشكلي اجرا ميشه.توضيحات ديگه شما هم بيشتر در مورد Pc بود و ربطي به Xbox نداره
سلام بهرام خان حرف شما درست تر هست ولی تمامه قطعاتی که گفتم روی مادر برد ایکس باکست هست که اولین پچ ال تی 3 rom یعنی reed only memory در لحظه ثبت میشه که چون این حافظه یا همون کش شما انتقالش میده به قطعای به نام en prosesor هزاران اسم دیگه هم داره بایوس چیپست حافظه نگهدارنه اطلاعات که این قطعه تو ایکس باکس متا سفانه هست این مربوط به لایو نیست بارها ....شخصی میشناسیش گفته ممکنه 97 استفاده بشه مشکل نباشه بعد جای دیگه اومدی گفتی نه ممکنه مشکل پیش بیاد بپره بیرون وقتی نصب میشه هنگ یا ریست یا فریز میشه سیستم یا هرچی شما بگید یادتون باشه اساتید محترم تمام بازی های که بازی میکنیم روی همین کنسول حتس وجود پچ ها و کرک ها و.....به خاطر وجود microsoft visual stedio & windows aplication هستش درسته این کامپیوتر هست منن منظورم اینه اقای عزیز مهندس گرامی توی ایران هیج تضمینی برای به وجود نیمدن مشکل برای دستگاه و...گیم کپی وجود نداره شما من از خودت چند بابر پرسیدم این موضوع رو حتی تو لایو که جریان مورتال بود شاید یادت بیاد گفتی شاید باشه شاید نباشه ولی کسیو میشناسم استفاده میکنه اره منم استفاده کردم میدونید مشکل چی به وجود میاد بعد از خروج بازی دیسک رو که عوض کنی نمی خونه چون اینتر فیس روی همون چیزی که گفتم مونده چون او ل یا نصب نشده تمام قدرتشو از چه میگیری این بازی از رو دی وی دی که همش اجرا نمیشه میره روی رم از اونجا فایل های اجرایی فرستاده میشه به سی پی یوش و....بگذریم نگید کتمپیتریه ..درسته من تو کنسول بازی کردن خیلی خیلی از شما ها تجربم کمتره ولی 22 سال دارم درس میخونم که 13 سالش فقط مربوط به همین موضوعات بوده حتی یک ماه بعد از خرید کنسولم ماله رفیقم رو با خودش درست کردم سرباز هم بودم ..من حرف شمارو کامل قبول دارم و حق با شما هست ولی این یه نصیحت برادرانه برای همه فقط یک وجه از یکه منشور رو نگاه نکنید هر طرفش ترتیب طیف نوریه خودشو داره.سری به پرو فایلم بزن بهتر مجاب میشی.بازم معذرت اگه حرف بد یا بی ربط زدم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
واقعا كسي نيست جواب منو بده؟؟؟؟؟ يعني كسي اين بازي رو 97% نگرفته؟

سلام دوست عزیز من دو نسخه از این گیم رو گرفتم هنوز بازی نکردم ولی تست کردم تو تگم ایسنش هست--97 حتی نصب هم شد راحت ارور هم نداد ولی به محض ورود به منوی اصلی بازی ریست یا هنگ میشد..منم برنر مکس گرفتم درست شد این مشکل پیش نیومد بازی هایی هم بازی کردم با همین روال 97 مشکل نداشت یک سری مشکل داشت شما نصب کن یه ذره بازی کردی بعد از چند دقیقه اگه مشکلی باشه (مثلا 30 دقیقه) من اینجوری تست میکنم وقتی 97 هست شاید ورژن بازی چه میدونم یا دستگاه هر چیزی میشه گفت فرق داشته باشن امتحانش ضرر نداره .نشد به من پ.خ بزن تا برات یه چیزی رو بگم حتما بدردت میخوره متاسفانه اینجا حرف حق رو قبول ندارند هرکی نوشته هاش زیاده دیگه خداست دیگه=))
حرف حرف دوستان ناراحت میشن پ.خ بدید من روش استفاده از 97 % رو که مشکل هم پیش نیاد براتون بگم --خیلی راحت و جالب هست.b-)
مطلب مهم و خیلی قدیمی و عامی یک مشت اقای عزیز نشونه یک خروار نیست اینم تجربه زندگی میگه بهتون خیلی راه طولانی دارید.
این سوال منو هرکی جواب بده منطقی و درست با دلیل من دیگه اینجا هیچی نمینیویسم --اقا من بازی fuse رو گرفتم ال تی 3 ولی 97 اگه مشکلی پیش باید شما میای بگی بیا مشکلتو نصف کنیم با هم حالا هرچی یا بیام بگم تو گفتی اینجوری پس چرا نشد چی کار میکنی؟ مسئولیت میگیری به گردنت؟ --نه ناراحتم میشی یه چیز هم میگی که ....خوب من حالا چی کار کنم به خاطر دو دفعه ریست هاردم سوخت بیا پولشو نصف نصف بدیم اینجوری خوبه ---اقا با اطمینان حرف بزنید --نه بی دلیل و منطق و مدرک -

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوست عزیز من دو نسخه از این گیم رو گرفتم هنوز بازی نکردم ولی تست کردم تو تگم ایسنش هست--97 حتی نصب هم شد راحت ارور هم نداد ولی به محض ورود به منوی اصلی بازی ریست یا هنگ میشد..منم برنر مکس گرفتم درست شد این مشکل پیش نیومد بازی هایی هم بازی کردم با همین روال 97 مشکل نداشت یک سری مشکل داشت شما نصب کن یه ذره بازی کردی بعد از چند دقیقه اگه مشکلی باشه (مثلا 30 دقیقه) من اینجوری تست میکنم وقتی 97 هست شاید ورژن بازی چه میدونم یا دستگاه هر چیزی میشه گفت فرق داشته باشن امتحانش ضرر نداره .نشد به من پ.خ بزن تا برات یه چیزی رو بگم حتما بدردت میخوره متاسفانه اینجا حرف حق رو قبول ندارند هرکی نوشته هاش زیاده دیگه خداست دیگه=))
حرف حرف دوستان ناراحت میشن پ.خ بدید من روش استفاده از 97 % رو که مشکل هم پیش نیاد براتون بگم --خیلی راحت و جالب هست.b-)
مطلب مهم و خیلی قدیمی و عامی یک مشت اقای عزیز نشونه یک خروار نیست اینم تجربه زندگی میگه بهتون خیلی راه طولانی دارید.
این سوال منو هرکی جواب بده منطقی و درست با دلیل من دیگه اینجا هیچی نمینیویسم --اقا من بازی fuse رو گرفتم ال تی 3 ولی 97 اگه مشکلی پیش باید شما میای بگی بیا مشکلتو نصف کنیم با هم حالا هرچی یا بیام بگم تو گفتی اینجوری پس چرا نشد چی کار میکنی؟ مسئولیت میگیری به گردنت؟ --نه ناراحتم میشی یه چیز هم میگی که ....خوب من حالا چی کار کنم به خاطر دو دفعه ریست هاردم سوخت بیا پولشو نصف نصف بدیم اینجوری خوبه ---اقا با اطمینان حرف بزنید --نه بی دلیل و منطق و مدرک -
داداش نيازي نيست اينقدر پست طولاني بدي.اكثر بازي هاي 97% بدون مشكل از روي ديسك اجرا ميشن و براي نصب كردن روي هارد هم از روش پخش موزيك بايد استفاده كرد.تعدادي از بازي ها هم مثل grid2 و FIFA 13و... فقط بايد برنر مكس باشن و با روش 97% بعد از كمي بازي ارور ميدن و از بازي ميپره بيرون.
Fuse رو هم من با دوستم كه ديسكش 97% بود همين ديشب تموم كرديم و مشكلي هم نداشت.اگرم همچنان حرف منو قبول نداري يك پ.خ به من بده يك شماره بهت بدم ازش سوال كني كامل بهت توضيح بده

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
میلاد جان واقعا شرمندم ولی اگه پستات رو اینقدر طولانی و دستپاچه ننویسی مثلا من به شخصه میتونم بهتر کمکت کنم.
در مورده اون گردن گرفتن هم من خودم به شخصه نظرم فرق داره.بالاخره هرکسی نظرشه خودشو داره و از شما هم محترم.
من اگه اموزشی مثلا برای جی تگ روی سایت باشه و بخوام انجام بدم,کاملا متوجه هستم که این یه کاره غیر رسمی و ریسک داره.پس یا انجام نمیدم و خیالم راحته,یا انجام میدم و ریسکش رو میکنم. جریانه نصب 97% هم همینه.اگه کسی بهم بگه فلان کار رو بکن حله,خودم باید تشخیص بدم که این راه عقلانی و درسته یا نه.اگه انجام دادم و کنسولم خراب شد تقصیره خودمه.البته من به کل با خرید 97% مخالفم.مگر XGD2.
امیدوارم جواب خوبی رو داده باشم.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
میلاد جان واقعا شرمندم ولی اگه پستات رو اینقدر طولانی و دستپاچه ننویسی مثلا من به شخصه میتونم بهتر کمکت کنم.

اول داداش گلم دشمنت شرمنده شما چرا اگه کسی هم بتشه من و ...دیگه باید باشیم --این قدر قشنگ و مسلط و کامل حرف زدی من خوش حالم شدم کس اینطوری بگه به من با انتقاد ادم قوی میشه ولی ببین این درسته حرف که مینویسم--دیگه تو این قسمت هم چیزی نمی نویسم که یک سری ...ناراحت بشن
سلام دقیقا عزیز جان میدونی چرا حرف نمیزنم این اقا 16 سالش تمام وقتش رو سر گیم گذاشته اگه پست اخرشم ببینید تناقض رو متوجه میشید این یعنی عدم قدرت تصمیم گیری ای اقا اینقدر غد هست همین کار رو با دادش من کرد تو دوست عزیز همنوز نبودی من یا امیگا 2000 پرینس اف پرسیا بازی میکردن اهنگ سازی میکردم اگه شک داری پ.خ بدبد من تلفن منزل بدم بگید از تمامی افراد بپرسید همین حالا که برادرم هم جریان ای اقا رو میگه منم دقیقا منظورم گفتن همین وضوع هست که نظر هرکسی مهمه اگگه پست های این بچه رو بخونید که به پسر خاله من التماس گرفتن یک اچومنت god متال گیر رو میکرد. اگه روش 97 و اجرای موزیک بلدی چرا می پیچونه از اول بگو طرف رو قلاب سنگ نکن من نیازی تائیدهای بازی کردن شما ندارم خواه نا خواه این حرف رو دقیقا به برادر زدی که چی تو سواد نداری بلد نیستی منم همینو به شما میگم 13 سالم ازت بزرگترم تو اول مشکل دی سی تو حل کن روزی 5000 دفعه دی سی میشی وصل میشی -- من خواستم یادش بدم نخواست غد بازی در اورد حتی پ.خ هم نزد منم حرف نزدم --درتوی تاپیک دیدم همه زیر سلطه این اقان خودمو کوچیک میکنم --وسلام دیگه هم اقای بهرام خان احترام دیگران رو داشته باش تا کدورت و ناراحتی پیش نیاد

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
بنده که در جریان نیستم.ولی هم شما داری توی انجمن به بقیه کاربرا کمک میکنی هم بهرام جان.امیدورام اگه دلخوری که معلومه خیلی خیلی کوچیکه,بینتون هست همینجا فراموش کنید که چنین چیزایی مخصوصا توی فضای مجازی اصلا ارزش نداره.من خودم تجربشو دارم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

اول داداش گلم دشمنت شرمنده شما چرا اگه کسی هم بتشه من و ...دیگه باید باشیم --این قدر قشنگ و مسلط و کامل حرف زدی من خوش حالم شدم کس اینطوری بگه به من با انتقاد ادم قوی میشه ولی ببین این درسته حرف که مینویسم--دیگه تو این قسمت هم چیزی نمی نویسم که یک سری ...ناراحت بشن
سلام دقیقا عزیز جان میدونی چرا حرف نمیزنم این اقا 16 سالش تمام وقتش رو سر گیم گذاشته اگه پست اخرشم ببینید تناقض رو متوجه میشید این یعنی عدم قدرت تصمیم گیری ای اقا اینقدر غد هست همین کار رو با دادش من کرد تو دوست عزیز همنوز نبودی من یا امیگا 2000 پرینس اف پرسیا بازی میکردن اهنگ سازی میکردم اگه شک داری پ.خ بدبد من تلفن منزل بدم بگید از تمامی افراد بپرسید همین حالا که برادرم هم جریان ای اقا رو میگه منم دقیقا منظورم گفتن همین وضوع هست که نظر هرکسی مهمه اگگه پست های این بچه رو بخونید که به پسر خاله من التماس گرفتن یک اچومنت god متال گیر رو میکرد. اگه روش 97 و اجرای موزیک بلدی چرا می پیچونه از اول بگو طرف رو قلاب سنگ نکن من نیازی تائیدهای بازی کردن شما ندارم خواه نا خواه این حرف رو دقیقا به برادر زدی که چی تو سواد نداری بلد نیستی منم همینو به شما میگم 13 سالم ازت بزرگترم تو اول مشکل دی سی تو حل کن روزی 5000 دفعه دی سی میشی وصل میشی -- من خواستم یادش بدم نخواست غد بازی در اورد حتی پ.خ هم نزد منم حرف نزدم --درتوی تاپیک دیدم همه زیر سلطه این اقان خودمو کوچیک میکنم --وسلام دیگه هم اقای بهرام خان احترام دیگران رو داشته باش تا کدورت و ناراحتی پیش نیاد
برادر من حالت خوبه؟
من كلا با يك gamer tag به نام Bahram B تو لايو هستم و فقط كلا دو دست با برادر شما Fifa بازي كردم.كلا يك بار شما رو به gears judgment دعوت كردم براي مولتي كه جواب شما هم تو massage هام هست.(جوابتون هم اينجا نميذارم تا يك وقت باز سوتفاهم پيش نياد).اين از اين نكته.در مورد راه حل شما در مورد ديس شدن از لايو هم تو بازيسنتر و هم تو لايو ازت تشكر كردم و گفتم اگر وقت كنم امتحان ميكنم(پ.خ هام هست).در مورد سن من هم شما كاملا اشتباه ميكني تو raptr سنم هست.لطفا شمارتم بده تا بهت زنگ بزنم و ببينم قضيه چيه.در مورد Mgs هم منو با بكي ديگه اشتباه گرفتي
در مورد تناقض در حرف هاي من ميتوني پستامو دوباره بخوني
زير سلطه؟:d
البته لازم نبود اينقدر توضيح بدم چون فكر كنم دوستان منو ميشناسن ديگه ولي اين توضيحاتشم دادم

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
برادر من حالت خوبه؟
من كلا با يك gamer tag به نام Bahram B تو لايو هستم و فقط كلا دو دست با برادر شما Fifa بازي كردم.كلا يك بار شما رو به gears judgment دعوت كردم براي مولتي كه جواب شما هم تو massage هام هست.(جوابتون هم اينجا نميذارم تا يك وقت باز سوتفاهم پيش نياد).اين از اين نكته.در مورد راه حل شما در مورد ديس شدن از لايو هم تو بازيسنتر و هم تو لايو ازت تشكر كردم و گفتم اگر وقت كنم امتحان ميكنم(پ.خ هام هست).در مورد سن من هم شما كاملا اشتباه ميكني تو raptr سنم هست.لطفا شمارتم بده تا بهت زنگ بزنم و ببينم قضيه چيه.در مورد Mgs هم منو با بكي ديگه اشتباه گرفتي
در مورد تناقض در حرف هاي من ميتوني پستامو دوباره بخوني
زير سلطه؟:d
البته لازم نبود اينقدر توضيح بدم چون فكر كنم دوستان منو ميشناسن ديگه ولي اين توضيحاتشم دادم
عزیز اقا بهرام داداش من نه برادر تو ولش کن بابا بیخیال باید میذاشتم خودتون حل کنیدولی خوب اون 13 سالش بود ناراحت شده بود -من برادر شما چی کار دارم متاسفنه رپتر و دنیای مجازی برای من سند نیست شما رو کامل بدون اینکه بشناسی با پسر خالم کلی حرف زدی اسم ادیش هم farbodkain هست که گفتم بیشتر ادامه نمیدم چون به قول دوستمون و خودم سوئ تفاهم نشه --چی دوست داری بگم بگم من اشتباه کردم نه حرفی که به برادرم زدی رو به خودت گفتم ببینی خوبه اینطوری در مورد دیسی هم الان بتونید حل کنید ام تی یو رو درست کنید اون موقع من از روش خودت استفاده میکردم عالی بود اطلاعات خوبی در مورد همین گیم پچ وبرنر بهم داده بودی منم همیشه تشکرم کردم غیر از این نبوده ولی صحبتت با یه بچه بد بوده هر سنی هم یاشی غرور داری یا اینکه مثل من دنیا رو به یک ریال هم ارزش ندی بهش .همه میشناسن خوب خودت هم حرف منو میزنی تضاد تو حرفت هست.به هر حال دیدی جواب منو دادی اعصابتم یه خورده ناراحت شد حالا به سن کاری نداریم خودتو بزار جای برادر من -وسلام گفنم دیگه اینجا چیزی نمیگم اینم اخریش پ.خ بده بقیشو بگو من فقط گوش میکنم و میخونم جواب هم نمیدم که ناراحت نشیم جوفتمون اگه چیزی هست منظورم ها ...

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
واستا ببینم . حالا اگه من یه دیسکم اصلا برنرمکس نباشه و هر بار هم که لایو وصل شدم اصلا اون دیسک تو دستگاه نبوده . بازم لایو میفهمه که من قبلا دیسکی گذاشتم 97% بوده ؟ و فلگ میشم ؟

چون من هر بار که وصل شدم یا دیسک داخل دستگاه نبوده یا اگر هم بوده حتما برنرمکس بوده . اما خب قبل از اینکه برم لایو چند تا دیسک 97% هم بازی کردم :/

Lt3 هم که نصبه .

آقا من بن بشم اشکم درمیاد :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
عزیز اقا بهرام داداش من نه برادر تو ولش کن بابا بیخیال باید میذاشتم خودتون حل کنیدولی خوب اون 13 سالش بود ناراحت شده بود -من برادر شما چی کار دارم متاسفنه رپتر و دنیای مجازی برای من سند نیست شما رو کامل بدون اینکه بشناسی با پسر خالم کلی حرف زدی اسم ادیش هم farbodkain هست که گفتم بیشتر ادامه نمیدم چون به قول دوستمون و خودم سوئ تفاهم نشه --چی دوست داری بگم بگم من اشتباه کردم نه حرفی که به برادرم زدی رو به خودت گفتم ببینی خوبه اینطوری در مورد دیسی هم الان بتونید حل کنید ام تی یو رو درست کنید اون موقع من از روش خودت استفاده میکردم عالی بود اطلاعات خوبی در مورد همین گیم پچ وبرنر بهم داده بودی منم همیشه تشکرم کردم غیر از این نبوده ولی صحبتت با یه بچه بد بوده هر سنی هم یاشی غرور داری یا اینکه مثل من دنیا رو به یک ریال هم ارزش ندی بهش .همه میشناسن خوب خودت هم حرف منو میزنی تضاد تو حرفت هست.به هر حال دیدی جواب منو دادی اعصابتم یه خورده ناراحت شد حالا به سن کاری نداریم خودتو بزار جای برادر من -وسلام گفنم دیگه اینجا چیزی نمیگم اینم اخریش پ.خ بده بقیشو بگو من فقط گوش میکنم و میخونم جواب هم نمیدم که ناراحت نشیم جوفتمون اگه چیزی هست منظورم ها ...
من اصلا با برادر شما در مورد هيچ موضوعي حرف نزدم همين طور با پسر خاله شما در مورد اچيومنت حرف نزدم.فکر کنم کلا منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر