LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

phenom200

کاربر سایت
Apr 3, 2013
1
سلام دوستان
من بایوشاک رو گرفتم(برنرمکس).ولی وقتی میخوام بازی رو رو هارد بریزم رو 47% ارور میده(cant read disc)
وقتی هم که میخوام بدون نصب کردن بازی کنم بعد از 2 یا 3 ساعت بازی کردن ارور میده و از بازی میندازه بیرون(disc is not supported)
قبلا هم یه برنر مکس(همین بایوشاک) گرفته بودم اونم همینطوری بود.
لطفا راهنمایی کنید

malavan.gamer

کاربر سایت
Mar 25, 2013
4
دوستان خواهشا بگین این بازیا نسخه 97% شون از روی هارد اجرا میشه یا نه
BioShock: Infinite
Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

bioshockرو باید حتما برنر بخرید و اگه برنر نباشه و اگه بخوای97%رو روی هارد نصب کنی البته از روش موزیک اجرا کنی تو بازی کنسولت هی ریستارت میکنه و سیو هم نمیشه وunreadable می ده:(ninja gaidenرو نمی دونم چون هنوز تست نکردم

malavan.gamer

کاربر سایت
Mar 25, 2013
4
سلام دوستان
من بایوشاک رو گرفتم(برنرمکس).ولی وقتی میخوام بازی رو رو هارد بریزم رو 47% ارور میده(cant read disc)
وقتی هم که میخوام بدون نصب کردن بازی کنم بعد از 2 یا 3 ساعت بازی کردن ارور میده و از بازی میندازه بیرون(disc is not supported)
قبلا هم یه برنر مکس(همین بایوشاک) گرفته بودم اونم همینطوری بود.
لطفا راهنمایی کنید

با سلام به شما دوست عزیز
شما دسیکی که خریدی برنر مکس ناقصه یعنی موقع رایت تو وریفای کردن که مهم ترین کار برای رایت برنر مکس هستش تو49%ارور سکتور داده که باید بری پس بدی ویا یک دونه دیگه بخری چون من نسخه برنر مکس رو دارم و دارم بازی می کنم:-s

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان میشه بگید الان من AC:Brother Hood رو که قفل Ap 2.5 داره! و برا L.T1 فکر کنم پچ شده! رو چجوری باید روی L.T3 اجرا کنم یا پچ کنم؟؟

Arshk99

کاربر سایت
Apr 14, 2013
3
سلام همگی من یک سوال داشتم.من بازی bioshock infinite برنر مکس خریدم (من ایکس باکس اسلیم پال دارم) ولی وقتی سی دی رو می ذارم فقط می نویسه play game و play bioshock infinite نمی نویسه وقتی هم میرم تو بازی ارور unreadable می ده در حالی که می دونم سی دی خش یا چیزی نداره لطف کنید کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر