LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

بازیهایی که L.T2 بوده اجرا نمیشه!
البته با روش Title update میتونی راحت اجرا کنی! کاملآ هم جواب میده!

---------- نوشته در 04:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

جوابه ما رو هم بدین

خیر،بازی های ap 2.5 اجرا نمیشه.مثل ac:bh و cod:bo که مجبور شدم دی وی دی بگیرم.تایتل آپدیت همون آپدیتی هست که برای رفع باگ های بازی و اضافات رایگان که بطور رسمی از شرکت سازنده بازی عرضه میشه.شما باید این آپدیت رو از لایو بگیری ولی سایت xbuc.net هم این آپدیت رو میزاره

سلام . من دستگاهم رو LT3 کردم لنزش هم سالمه سالمه نو هست ، بازی های 97% رو مثل بنز اجرا میکنه امما Burner max ها رو تیک تیک تیک لنز صدا میده و Unrecognized Disk میده کسی نمیدونه چجوری حل میشه ؟ از لنز نیست

سلام . من دستگاهم رو LT3 کردم لنزش هم سالمه سالمه نو هست ، بازی های 97% رو مثل بنز اجرا میکنه امما Burner max ها رو تیک تیک تیک لنز صدا میده و Unrecognized Disk میده کسی نمیدونه چجوری حل میشه ؟ از لنز نیست

چند بار امتحان کن در بیار دوباره بزار ، اگه نشد مشکل از رایت دیسک هست. ( برا منم پیش اومد دقیقا یک هفته بعد از تعویضه درایو اینو داد بعد رفتم مغازه تویه اونجا کار کرد! )

12 تا ایکس باکس دارم با دیسک های مختلف امتحان کردم همه Burner ها رو اینجوری میکنه ... گیم نت دارم اعصابم داعونه فردا باید B ops 2 کامل باشه دستگاهام نمیدونم چیکار کنم همین یه دونه دستگاه داره داغونم میکنه هر دیسک دیگه ای رو اجرا میکنه فقط burner max هر چی میزارم ارور میده تیک تیک صدا میده

12 تا ایکس باکس دارم با دیسک های مختلف امتحان کردم همه Burner ها رو اینجوری میکنه ... گیم نت دارم اعصابم داعونه فردا باید B ops 2 کامل باشه دستگاهام نمیدونم چیکار کنم همین یه دونه دستگاه داره داغونم میکنه هر دیسک دیگه ای رو اجرا میکنه فقط burner max هر چی میزارم ارور میده تیک تیک صدا میده
خودت رایت میکنی؟ رو چه دیسکی رایت شده؟

دوستان بگید میشه بازی کال اف دیوتی جدید رو 97 درصد رایت کرذ جواب بدین

بعضی ها میگن مشکل داره، بعضی هام میگن نداره... من خودم برنرمکس سفارش دادم، شمام برنرمکس بگیر چون ارزششو داره، میتونی از مولتیش لذت ببری...
تفاوت قیمتش فقط 2تومن دیگه...

دوستان من فورزا هوریزون رو گرفتم و 97 درصد هم هست میخواستم بدونم چجوری میشه از قسمت موزیک بازیرو روی هارد نصب کنم؟؟
از دیروز وسطای مسابقه همگیر میکنه و همش هم در یکجا!!

دوستان من فورزا هوریزون رو گرفتم و 97 درصد هم هست میخواستم بدونم چجوری میشه از قسمت موزیک بازیرو روی هارد نصب کنم؟؟
از دیروز وسطای مسابقه همگیر میکنه و همش هم در یکجا!!

واسه نصب که باید مثل بقیه بازیا نصب شه ولی قبل از لانچ کردن بازی یه موزیک پخش کن و بعد لانچ کن و وقتی به منوی بازی رسیدی موزیک رو استاپ بزن
اگه فقط یه جای به خصوص گیر میکنه پس دیسکت مشکل داره

سلام
سوالی واسه بنده پیش اومد امیدوارم دوستان بتونند کمکم کنند .- آیا بازی pes2013 برای اجرا حتما LT3 لازم داره ؟؟ خوب من بازی pes2013 رو گرفتم از روی دیسک اجرا میشه ولی وقتی روی هارد دستگاه نصبش میکنم درایو تیک تیک صدا میکنه و بعد از 2 یا 3 دقیقه پیام Error game میده و با ok کردنش دستگاه ریست میشه دو تا بازی دیگه هم گرفتم most wanted و Assassins creed 3 که این دوتا هم پیام Unsupported Disk رو میده ؟ لطفا بگید مشکل از کجاست ؟؟
به گفته کسی که بازی ها رو ازش گرفتم برنرمکس هست و دستگاه هم مدل الیت . ممنون .

سلام
سوالی واسه بنده پیش اومد امیدوارم دوستان بتونند کمکم کنند .- آیا بازی pes2013 برای اجرا حتما LT3 لازم داره ؟؟ خوب من بازی pes2013 رو گرفتم از روی دیسک اجرا میشه ولی وقتی روی هارد دستگاه نصبش میکنم درایو تیک تیک صدا میکنه و بعد از 2 یا 3 دقیقه پیام Error game میده و با ok کردنش دستگاه ریست میشه دو تا بازی دیگه هم گرفتم most wanted و Assassins creed 3 که این دوتا هم پیام Unsupported Disk رو میده ؟ لطفا بگید مشکل از کجاست ؟؟
به گفته کسی که بازی ها رو ازش گرفتم برنرمکس هست و دستگاه هم مدل الیت . ممنون .
ببین PES2013ـت 97% هست برا همین وقتی روی هارد نصب میکنی میپره بیرون که البته با روش پخش موزیک میتونی از رو هارد اجراش کنی، برو به تاپیک زیر:
http://forum.bazicenter.com/thread64561/
در مورد اون دوتا بازی دیگه فکر کنم مشکل از خود دیسک هست... یا بد رایت شده یا بد پچ شده... مطمئن نیستم...

واقعا جدیدا این دیسک ها اعصاب خرد کن شده,darsiders 2 رو یه سری گرفتم 97% نمیومد رفتم عوض کردم درست شد الان دوباره بعد 2 هفته اومدم بازی کنم دوبار unreadable میده....دوستان از دستگاهمه یا بازی؟ arcade 2009 ه دستگاهم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or