LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

دوستان من برا Halo 4 لینک هایی که برا دانلود یافتم 10 گیگ هستن این چجوریه..؟ چون نیمشه که رو بورنر مکس رایتش کنم
تک تک لینک ها رو نگاه کردم همشون 1 گیگ بودن چجوریه ..
اگه میشه یک جا برا دانلود بگید ما هم دانلود کنیم

من یه مشکلی دارم
بازی رو دانلود کردم و برنرمکس رایت کردم . با abgx هم تست کردم .
ولی تو بازی که میرم وقتی new میزنم دمو رو که نشون میده دوباره برمی گرده منو اول بازی

عزیز جان وقتی این لینک ها رو دانلود کردی و از زیپ خارجشون کردی همش به هم میچسبه و حجمش میشه 8/13

آدرس سایتو بده چک کنم ؟

دوستان من یه 7 8 تا بازی از یکی از فروشگاه اینترنتی خریدم اکثرا ارور softh clean میده
به نظرتون واسه لنز دستگاهم هست؟
احتمالا از دیسکای اون فروشگاه هست(این اینترنتیا اکثرا آشغال میزنن) ولی اگه میخوایی مطمئن شی از لنزت نیست چند تا از بازی قبلیاتو بذار اگه اومد و تو بازی ارور نداد لنزت سالمه و زنگ بزن به سایته بگو واست عوض کنه.

احتمالا از دیسکای اون فروشگاه هست(این اینترنتیا اکثرا آشغال میزنن) ولی اگه میخوایی مطمئن شی از لنزت نیست چند تا از بازی قبلیاتو بذار اگه اومد و تو بازی ارور نداد لنزت سالمه و زنگ بزن به سایته بگو واست عوض کنه.
بابا زیر بار نمیره اخه دوست عزیز دیسک های قبلیم خوبن البته برنر مکس تاالان نداشتم ها ولی المپیک 2012 ازش گرفتم همین مشکل داره

بابا زیر بار نمیره اخه دوست عزیز دیسک های قبلیم خوبن البته برنر مکس تاالان نداشتم ها ولی المپیک 2012 ازش گرفتم همین مشکل داره
شیکر خورده زیر بار نمیره، مگه دیسکات برنر مکس نیست؟ مگه تو سایتش ننوشته برنر مکس تعویض داره؟ تازه خیلی جاها 97% هم تعویض میکنن. این اینترنتیا 99% دزدن
برای لایو حتما باید 100 درصد باشه..؟
از کجا بفهمیم بازی 100 هست یا 97./؟

برای لایو حتما باید برنر مکس داشته باشی.
یه ایمج از دیسکت تو کامپیوتر بگیر، اگه حجمش 8.1 بود 100% و اگه 7.9 بود 97%

دوستان یه سوال مهم:دی
Halo 4 مثل FIFA 13 که اذیت نمی‌کنه که بپره بیرون و...؟!
97% هم جواب می‌ده دیگه؟!
کی گفته 99 در صد دزدن . چرا توهین میکنی !!!!! )x)x)x
حالا 99% نه ولی 90% شون مشکل دارن:|
یا بازی خراب بهت می‌دن یا دیر پست می‌کنن یا کلا کلاهبردار تشریف دارن!

دوستان یه سوال مهم:دی
Halo 4 مثل FIFA 13 که اذیت نمی‌کنه که بپره بیرون و...؟!
97% هم جواب می‌ده دیگه؟!

حالا 99% نه ولی 90% شون مشکل دارن:|
یا بازی خراب بهت می‌دن یا دیر پست می‌کنن یا کلا کلاهبردار تشریف دارن!

دارم تست میکنم 1 ساعت دیگه جوابشو میدم
تجربه میگه، حالا شاید تجربیات من تجربیات خوبی نبوده، ولی حداقل اینی که این دوستمون خورده به تورش که هست، اگه نبود که این برخوردو نداشت.

در ضمن شما بهت برنخوره چون تو این مورد ذی نفع نیستی، ولی من از این فروشگاهی که شما تو همه پستات تبلیغشو میکنی بازی گرفتم (البت وقتی 2100 بود الان داره گرون میده) کارش بد نبود.

راستی تا اونجا که یادمه جزو قوانین سایت دادن لینک و تبلیغات خلاف قوانین بود، ناظرا نمی خوان جلوی تبلیغات به این واضحی رو بگیرن؟ واسه سایت خوب نیستا!!!

من اگر دارم تبلیغ میکنم حداقل به 4 نفر جواب میدم و مشکل 4 نفرو حل میکنم شما به فکر خودت باش که اندازه یک ارزنم ارزش نداری ؟؟؟!!!!؟؟؟؟

در ضمن زیراب زدن کاره خوبی نیست که شما گزارش خلاف برا پست قبلیه من دادی !!!!!!!!!!!!!!

الانم حوصله کل کل کردن با تو نیم وجبی رو ندارم ... میگن نام کابری هر کس نشانه شخصیتشه راست میگن به خدا ....

آخرین ویرایش:
دوستان واسه من که آنلاین میزنم هیچ راهی وجود نداره تا قبل از تاریخ عرضه بازی کنم؟ بدون اینکه پروفایل یا کنسولم بلایی سرش بیاد؟

دوستان واسه من که آنلاین میزنم هیچ راهی وجود نداره تا قبل از تاریخ عرضه بازی کنم؟ بدون اینکه پروفایل یا کنسولم بلایی سرش بیاد؟

معمولا چون پیش فروش هم میشه . زیاد مشکل نداره برای خارجی ها ! ولی ما چون ایرانیم و امکان ارسال سریع نسخه پیش فروش به ایران وجود نداره .
بهتره حد اقل یه سه روز بعد از اینکه نسخه کپی نرمال (نه نسخه دزدی و ... که مثلا 15 روز زودتر از تاریخ عرضه جهانی میاد !) اومد ، برید لایو !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or