LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

امروز HALO 4 برنرمکسشو خریدم ولی هر چی میخوام رو فلش نصب کنم رو 51 درصد یا 47 درصد پیغام تمیز کردن دیسک رو میاره . به نظرتون مشکل از رایت دیسک یا ایمیج بازی که شاید Nuke داشته باشه ؟
بخدا با این وضع هم 8 تومن دادم واسه بازی کپی رو DVD اشغال به خدا زیاده

امروز HALO 4 برنرمکسشو خریدم ولی هر چی میخوام رو فلش نصب کنم رو 51 درصد یا 47 درصد پیغام تمیز کردن دیسک رو میاره . به نظرتون مشکل از رایت دیسک یا ایمیج بازی که شاید Nuke داشته باشه ؟
بخدا با این وضع هم 8 تومن دادم واسه بازی کپی رو DVD اشغال به خدا زیاده

از رایت بد دیسک هست !
البته پیش میاد ، نرماله تو هر 5 تا برنرمکس شاید یکیش ایراد دار در بیاد و همینطور کنسول با کنسول هم فرق داره ، ممکنه رو یه کنسول دیگه جواب بده همین دیسک و همچنین برعکسش !
شما باید ببرید جایی که خریدین براتون عوض کنه !

از رایت بد دیسک هست !
البته پیش میاد ، نرماله تو هر 5 تا برنرمکس شاید یکیش ایراد دار در بیاد و همینطور کنسول با کنسول هم فرق داره ، ممکنه رو یه کنسول دیگه جواب بده همین دیسک و همچنین برعکسش !
شما باید ببرید جایی که خریدین براتون عوض کنه !

ممنون درست شد
کنسولو ریستارت کردم یه راست نصبش کرد

بله اسلیمه ولی فقط واسه Halo 4 , Borderlands 2 این اتفاق افتاده .

تو اسلیم بعضی وقت ها کنسول گیج میزنه ولی تا حالا برای من که پیش نیومده نصب نشه ! بیشتر play dvd میده که باید خاموش روشن کنیم .
یه مشکل هم از اینه که بعضی موقع ها روی دیسک تکه آشغالی چیزی میوفته و لیزر اپتیک نمیتونه اون قسمت دیسک رو بخونه ! بهتره قبل از گذاشتن دیسک تو کنسول دیسک رو نگاه کنید تمیز باشه !

دوستانی که از دیسکهای truncate یا %97 استفاده میکنن جواب سوال زیر رو بدن

وقتی بازیای XGD3 و رو هارد نصب میکنید و با روش موسیقی وارد میشد soundtrack های بازی پخش میشه یا نه ؟ رو فلش ( کول دیسک ) چی ؟ همینو مشکلو داره ؟
چون واسه من Borderlands 2 این مشکلو داشت بازی از اول تا اخر سوت و کور بدون هیچ موسیقی متنی اجرا میشد

خب اومدم اعلام کنم که DisHonored و HALO 4 بدون مشکل روی 97% کار می‌کنن:دی
اون دسته از دوستانی هم که بازی هاشون نصب نمی‌شه مشکل از دیتا، دیسک، لنز و نحوه رایت هست!
هر بازی چه 97% و چه برنر مکس باید روی هارد کامل و بدون مشکل نصب بشن!

تو اسلیم بعضی وقت ها کنسول گیج میزنه ولی تا حالا برای من که پیش نیومده نصب نشه ! بیشتر play dvd میده که باید خاموش روشن کنیم .
یه مشکل هم از اینه که بعضی موقع ها روی دیسک تکه آشغالی چیزی میوفته و لیزر اپتیک نمیتونه اون قسمت دیسک رو بخونه ! بهتره قبل از گذاشتن دیسک تو کنسول دیسک رو نگاه کنید تمیز باشه !

واقعا این مشکل اسلیم چیه؟!!
مال من 4گیگ هستش!بعضی اوقات قاط میزده که البته یکی دوماهیه نزده و براحتی بازی رو اجرا میکنه!
دوستی دارم تمییر کار هستش میگه با اینکه هک شده ولی بازم بعضی از درایو ها بصورت کامل هک نمیشن!!

یه بار که دوروز مشکل داشت بازی دارکسایدر 2 رو اصلا نمیخوند!خود بخود درست شد!
یکی گفت تنظیم لنزه دستکاریش کردم از اون موقع به بعد مشکلی نداشته الحمدالله!!#:-s

---------- نوشته در 05:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

دوستان گل هیچراهی نیست بشه موزیک رو رویه فلش کانفیگ شده ریپ کرد و بازی های 97درصد رو ب اجراییم؟!!!مثلا موزیک رو کپی کنیم یا ریپ کنیم توسط برنامه های رابط 360؟

مشکل حل شد!با استفاده از دو فلش که من هارد اکسترنال زدم و روی فلش بازی رو کپی کردم تونستم اینکارو انجام بدم!بدون نیاز به هارد 360:d
فقط یکی به من بگه این روش روی همه بازی ها جواب میده؟!

آخرین ویرایش:
دوستانی که از دیسکهای truncate یا %97 استفاده میکنن جواب سوال زیر رو بدن

وقتی بازیای XGD3 و رو هارد نصب میکنید و با روش موسیقی وارد میشد soundtrack های بازی پخش میشه یا نه ؟ رو فلش ( کول دیسک ) چی ؟ همینو مشکلو داره ؟
چون واسه من Borderlands 2 این مشکلو داشت بازی از اول تا اخر سوت و کور بدون هیچ موسیقی متنی اجرا میشد

کسی نیست؟

من دو نسخه متفاوت ار هیلو 4 و یک نسخه از بازی Dishonbord را گرفتم ولی همشون توی تست abgx ارور میده و ارورش هم اینه :

Is not recognize as an xbox360 iso or slealth file

حالا فکر میکنید مشکلش چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or