Lost Planet 3 | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من بازی رو گرفتم ، بازیش خیلی تعطیله ، قیافه شخصیت اصلی که کلا به همه چی میخوره به جز قهرمان های بازی . گرافیک هم همچین تعریفی نداره و از همه بدتر گیم پلی بازی هست که خیلی بده ، شلیک کردن و نحوه دویدن کاراکتر مثل بازی های چند سال قبل میمونه .
من که یک ساعتی بازی کردم اصلا حال نکردم ، فقط کمی ربات سواری حال داد ، حالا شاید جلوتر برم بهتر بشه .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من بازی رو گرفتم ، بازیش خیلی تعطیله ، قیافه شخصیت اصلی که کلا به همه چی میخوره به جز قهرمان های بازی . گرافیک هم همچین تعریفی نداره و از همه بدتر گیم پلی بازی هست که خیلی بده ، شلیک کردن و نحوه دویدن کاراکتر مثل بازی های چند سال قبل میمونه .
من که یک ساعتی بازی کردم اصلا حال نکردم ، فقط کمی ربات سواری حال داد ، حالا شاید جلوتر برم بهتر بشه .

این اولاش یکم دلگیره ، تحمل کن :D
گرافیکش از نظر من خوب بود.../

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کسی به اون مرحله رسیده که باید از ربات و دستگاه مواظبت کرد ؟
من خودم یکبار همشونو کشتم ، اما بعد از اینکه هم مردم یهو باگ اومد و مجبور شدم از اول برم عجیبه هم که دیگه نمیتونم بکشمشون یعنی چیزی از دست من بر نمیاد !
هر کسی اینجا رو رد کرده روششو بگه چون واقعا سخته !

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
کسی به اون مرحله رسیده که باید از ربات و دستگاه مواظبت کرد ؟
من خودم یکبار همشونو کشتم ، اما بعد از اینکه هم مردم یهو باگ اومد و مجبور شدم از اول برم عجیبه هم که دیگه نمیتونم بکشمشون یعنی چیزی از دست من بر نمیاد !
هر کسی اینجا رو رد کرده روششو بگه چون واقعا سخته !
راه خاصی که نداره ولی :
تیر کمون و ماشین گان یوز کن، نارنجکتم از بغل rig تند تند پر کن, دور زن هایی که رو صخره ها می آن و اونایی که شبیه پلنگن تو الویتن و با تیر کمون بزن، ریزه میزه ها هم با ماشین گان

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
راه خاصی که نداره ولی :
تیر کمون و ماشین گان یوز کن، نارنجکتم از بغل rig تند تند پر کن, دور زن هایی که رو صخره ها می آن و اونایی که شبیه پلنگن تو الویتن و با تیر کمون بزن، ریزه میزه ها هم با ماشین گان

یک ساعت پیش ردش کردم :D
با تیر کمون و اون اسلحه که نارنجک میندازه همشونو کشتم ! :yes:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تموم شد.(:|
چقدر طولانی بود ، *** ** ! :D :-"
واقعا این دو ساعت اخر بازی کلا نظرمو عوض کرد ! خیلی جذاب بود.گیم پلی هم تنها میشه بهش گفت خوب ! داستان بازی یکی از دیگر دلایلی هست که شما رو مجبور میکنه برید سراغ بازی ! به جرات میتونم بگم اگر کپکام هزینه ای که صرف این بازی کرد رو ، صرف ساختن فیلم میکرد یکی از بهترین فیلم ها می شد.قسمت های هیجان انگیز تو گیم پلی فراوونه و تیکه های سینمایی هم که فکر کنم دربارش توضیح دادم.(:|
این بازی پتانسیل بسیار بسیار بالایی داره و اگر کپکام یکم وقت میذاشت یک شخصیت درست و حسابی برای این سری درست میکرد و یک گیم پلی خوب هم اماده میکرد یک بازی بسیار خوب می شد.این شماره در مقایسه با نسخه قبلی یک شاهکاره ! اصلا قابل مقایسه نیستن و پیشرفت زیادی در گرافیک و گیم پلی و ... کردن.
در کل بازی 7.9/10 میگیره ! :D ارزش بازی کردنم داره !

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
تموم شد.(:|
چقدر طولانی بود ، *** ** ! :D :-"
واقعا این دو ساعت اخر بازی کلا نظرمو عوض کرد ! خیلی جذاب بود.گیم پلی هم تنها میشه بهش گفت خوب ! داستان بازی یکی از دیگر دلایلی هست که شما رو مجبور میکنه برید سراغ بازی ! به جرات میتونم بگم اگر کپکام هزینه ای که صرف این بازی کرد رو ، صرف ساختن فیلم میکرد یکی از بهترین فیلم ها می شد.قسمت های هیجان انگیز تو گیم پلی فراوونه و تیکه های سینمایی هم که فکر کنم دربارش توضیح دادم.(:|
این بازی پتانسیل بسیار بسیار بالایی داره و اگر کپکام یکم وقت میذاشت یک شخصیت درست و حسابی برای این سری درست میکرد و یک گیم پلی خوب هم اماده میکرد یک بازی بسیار خوب می شد.این شماره در مقایسه با نسخه قبلی یک شاهکاره ! اصلا قابل مقایسه نیستن و پیشرفت زیادی در گرافیک و گیم پلی و ... کردن.
در کل بازی 7.9/10 میگیره ! :D ارزش بازی کردنم داره !
ارزش بازی کردن رو که بیشتر بازیها دارن اصولا :d
ولی اینکه در این بازه ی زمانی که دیابلو و بلک لیست و ...در بازار هستن میشه رفت سراغ این عنوان ؟؟ابازم ارزششو داره ؟ شما خودت بازیهای مذکور رو فکر کنم تموم کردی (بجز دیابلو)‌ که رفتی سراغ این عنوان .
ولی انصافا با این عنوان الان حال نمیکنم ...چیه اخه اخر تابستونی توی این گرما بری تو برف !اگر زمستون میومد خیلی بهتر بود .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز نشستم پای بازی و یکی دوساعتی بازی کردم . بازی بد نیست و به گیم پلی بازی هم بعد از مدتی آدم عادت میکنه . همه چی داره خوب میشه تقریبا ولی این قیافه شخصیت اصلی بازی خیلی رو مخه .
به همه چی میخوره به جز قهرمان های بازی ها .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستانی که بازی رو تموم کردن چه تعداد از اچیومنت های بازی با تموم کردن بخش داستانی باز میشه؟ کلا خوب اچیو میده؟

Tardid

کاربر سایت
Aug 22, 2013
20
نام
حمید
میخواستم برم بازیرو بگیرم اما امتیازاتو که دیدم مخصوصا گیم اسپاتو نظرم عوض شد
چه بازی ای بود نسخه 1 b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر