Lost Planet 3 | Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی رو دیشب شروع کردم، نمیشه گفت عالیه ولی درحد نمره 7و8 خوبه، من فکر کردم یه بازیه شوتر خطی هست که هرجا بازی بگه باید بری ولی اینجوری نیست و آزادی عمل بیشتره و ماموریت فرعی هم داره، در کل امیدوارم زودتر بازی تموم شه برم سراغ ریمن:d
دوستانی که بازی رو تموم کردن بعد از تموم کردن بازی میشه تو محیط گشت و ماموریت ها و کالکتیبل هارو جمع کرد؟
برای آپگرید کردن Rig اون Credit رو چجوری میشه بدست آورد؟

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
بازی رو دیشب شروع کردم، نمیشه گفت عالیه ولی درحد نمره 7و8 خوبه، من فکر کردم یه بازیه شوتر خطی هست که هرجا بازی بگه باید بری ولی اینجوری نیست و آزادی عمل بیشتره و ماموریت فرعی هم داره، در کل امیدوارم زودتر بازی تموم شه برم سراغ ریمن:d
دوستانی که بازی رو تموم کردن بعد از تموم کردن بازی میشه تو محیط گشت و ماموریت ها و کالکتیبل هارو جمع کرد؟
برای آپگرید کردن Rig اون Credit رو چجوری میشه بدست آورد؟
من هنوز تمومش نکردم ولی فکر کنم بشه تو محیط گشت بزنی چون بالاخره ماموریت های فرعی داره
credit ها رو هم می تونی تو بازار اسلحه فروشی بخری قیمتشون 2000 تاست...البته این یه راهشه حتما تو همون ماموریت ها هم باید پیدا بشن

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوالی داشتم!!چطوری باید شخصیت بازی رو ابگرید کنیم!!میگه به DNA نیاز داری!!من با کلت DNA دشمنا رو گرفتم ولی بازم چیزی نداد!!

Meysam0512

کاربر سایت
Nov 1, 2013
3
سلام به همه
من تو این بازی گیر کردم
اونجا که میری توی غار و میخوای یه چیزی کار بزاری و بعد یه خرچنگ یا عقرب بزرگ میاد. من هر چی مهمات دارم روش خالی میکنم اما نمیمیره، قبلا از اینا بهم حمله کرده بود که کشتمشون اما این نمیمیره
خواهشا کمکم کنید :((

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام به همه
من تو این بازی گیر کردم
اونجا که میری توی غار و میخوای یه چیزی کار بزاری و بعد یه خرچنگ یا عقرب بزرگ میاد. من هر چی مهمات دارم روش خالی میکنم اما نمیمیره، قبلا از اینا بهم حمله کرده بود که کشتمشون اما این نمیمیره
خواهشا کمکم کنید :((

فکر کنم باید به یه جاهای به خصوصی شلیک کنی تا بمیره ، به جاهای دیگه هرچی بزنی فایده نداره .

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام به دوستان من اين بازيرو 3 ماه پيش گرفتم نصب كردم رو هارد تست كردم بعدش بازيهاي باحالي اومد مجبور شدم پاكش كنم حالا ديگه نصب نميشه
سوالم اينجاست ارزش داره اوباره بخرم بازي كنم يا نه؟؟؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام به دوستان من اين بازيرو 3 ماه پيش گرفتم نصب كردم رو هارد تست كردم بعدش بازيهاي باحالي اومد مجبور شدم پاكش كنم حالا ديگه نصب نميشه
سوالم اينجاست ارزش داره اوباره بخرم بازي كنم يا نه؟؟؟؟
خوب نصب نمیشه از رو دیسک برو تا اونجا که گیر کنه! دیگه 10 دقیقه بازی کنی خودت دستت میاد خوبه یا بده، ولی به نظر من یه بازی معمولیه در حد 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر