Lost Odyssey

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
اونجوری که یادمه لازم نبود کار خاصی بکنی. برو با همراهات صحبت کن (دکمه A) اگه اتفاق خاصی نیافتاد برو طرف همون نگهبانی که خوابیده و از پشت نرده ها دکمه A رو بزن. یه دمو نشون میده و ...

اونجا اصلا نرده نداشت مطمئنی منظورم را متوجه شدی اونجایی را می گویم که برای بار دوم دستگیر شدم و Memory Celan Ball رو بهش پرتاب ميكنه و مياد در رو براتون باز ميكنه و می روم جلو می رسم به یک سرباز که خواب هست اونجا گیر کردم نمی دانم چه کار کنم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این بازی چقدر سخته
من به غول دوم بازی رسیدم هیچی جون برام نمونده
چقدر Level اپ کردن بیخوده
این همه ایتم گرفتم هیچ تاثیری نداشت .خیلی خون کم میبره از دشمن

شما چجوری بازی میکنید ؟ :confused:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
میشه گفت شما به خووبی از White Magic و Black Magic استفاده نمی کنی
چون زیاد لازم نیست آیتم بخری مهم اینه که بتونی خوده کارکتر ها و سلاحشون رو آپدیت کنی و براشون سلاح های جدید بخری
این White magic و Black Magic تو این بازی بر عهده Jansen هست !

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
اونجا اصلا نرده نداشت مطمئنی منظورم را متوجه شدی اونجایی را می گویم که برای بار دوم دستگیر شدم و Memory Celan Ball رو بهش پرتاب ميكنه و مياد در رو براتون باز ميكنه و می روم جلو می رسم به یک سرباز که خواب هست اونجا گیر کردم نمی دانم چه کار کنم

کسی نیست به من کمک کند

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
باید یه دکمه که اگر اشتباه نکنم B بود رو در حین راه رفتن بگیرید. در این صورت حرکت شما آرام میشه و میتونید از روی اون تله بدون به صدا دراوردن زنگ خطر عبور کنید.

این بازی چقدر سخته
البته این بازی نسبت به بازیهایی که این چند وقته اومده کمی دشوارتره ولی این مشکلات از سختی نیست بلکه ناشی حساسیت نتیجه مبارزه نسبت به روش مبارزه شماست. کافیه استرات÷ی مناسبی برای مبارزه انتخاب نکنید تا به سرعت در مقابل حریفهای حتی نه چندان قوی هم شکست بخورید. بطور مثال همین BOSS که شما گفتید، من با یه روش نا مناسب باهاش جنگیدم و خیلی سریع شکست خوردم ولی زمانی که از روش مناسب استفاده کردم با کمی صبر و حوصله به راحتی شکست خورد.

شما چجوری بازی میکنید ؟
یه مسئله همونه که علی جون گفت، یعنی احتمالا شما چندان از magic های خودتون استفاده نمیکنید و دیگه اینکه شاید توجه چندانی به ساختن ring های مختلف و استفاده از اونها ندارید

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من Boss اول رو کشتم با یه روش خیلی ساده هر Boss ی یه روش داره
به نظر من بازی واسه نشون دادن گرافیک ساخته نشده و بهترین و زیباترین چیزی که دیدم
مو های Kaim بود که واقعا قشنگ کار کرده بودن روش

یه مسئله همونه که علی جون گفت، یعنی احتمالا شما چندان از magic های خودتون استفاده نمیکنید و دیگه اینکه شاید توجه چندانی به ساختن ring های مختلف و استفاده از اونها ندارید

راستی منم می خواستم همینو بگم منم زیاد متوجه این Ring ها نمیشم جواد جان اگه میشه بگو به چه درد می خوره من که زیاد متوجه این نمیشم چون یه چیزه جدیدی تو بازی های RPG هست و همین طور این P-GC و E-GC چیه که موقع مبارزات میاد ؟ :biggrin1:
یه چیزی الان یادم اومد من فقط از یه Ring اونم همونی که اول بازی بهت میده استفاده می کنم واسه بقیش باید چیکار کنم ؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
این ring ها قابلیت های مختلفی به حملاتت اضافه میکنند از قبیل جادوهای مختلف و همچنین ضربات قویتر به گروه خاصی از دشمنها که تو مشخصاتش نوشته.
از طرفی زمانیکه به ring مجهز شده باشی زمان حمله فیزیکی، دور حریف دو حلقه میبینی. اگر در زمان حمله LT رو بگیری یه حلقه تو صفحه میاد که شروع به کوچیک شدن میکنه. اگر زمانیکه اون حلقه بین دو حلقه دور دشمن قرار میگیره LT رو رها کنی حمله شما در رده good قرار میگیره و کمی به قدرت ضربه افزوده میشه. اگر درست زمانیکه حلقه بر روی حلقه کوچیک منطبق شده LT رو رها کنی حمله در رده Prefect قرار میگیره و بطور قابل توجهی به قدرت حمله اضافه میشه.
این P-GC و E-GC چیه که موقع مبارزات میاد ؟
در هنگام مبارزه افراد ردیف جلو از افراد ردیف عقب در مقابل حملات فیزیکی دفاع میکنن و بخشی از قدرت حمله رو میگیرن بدون اینکه خودشون آسیب ببینن. اینکه چه میزان از قدرت حمله رو میتونن دفع کنن بستگی به میزان GC گروه داره. زمانیکه نوار GC خالی بشه دیگه افراد ردیف عقب مورد دفاع قرار نمیگیرن. عوامل مختلفی در بازی میتونه باعث کاهش GC بشه از جمله ضرباتی که به نفرات ردیف جلو وارد میشه و برخی جادوها.
P-GC مربوط به گروه شما و E-CG مربوط به دشمنان هست.
[یه چیزی الان یادم اومد من فقط از یه Ring اونم همونی که اول بازی بهت میده استفاده می کنم واسه بقیش باید چیکار کنم ؟[/
ring های مختلف رو باید بسازی که البته خیلی راحته.شما در طول بازی بخصوص مبارزات یه سری عناصر بدست میارین که برای ساختن Ring بکار میره. برای ساختن Ring دکمه Y رو بزن وارد بخش Ring assembly بشو. در اونجا لیست ring های مختلف وجود داره. در صورتیکه مواد اولیه لازم رو داشته باشی میتونی ring مورد نظر رو بسازی. با ساختن بعضی ring ها ، ring های جدیدی به اون لیست اضافه میشه.

یه نکته: ساختن ring کار بسیار ساده ایه و اصلا پیچیده نیست. یه بار که امتحان کنی دست میاد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما در طول بازی بخصوص مبارزات یه سری عناصر بدست میارین که برای ساختن Ring بکار میره. برای ساختن Ring دکمه Y رو بزن وارد بخش Ring assembly بشو. در اونجا لیست rin های مختلف وجود داره. در صورتیکه مواد اولیه لازم رو داشته باشی میتونی ring مورد نظر رو بسازی. با ساختن بعضی ring ها ، ring های جدیدی به اون لیست اضافه میشه.

یه نکته: ساختن ring کار بسیار ساده ایه و اصلا پیچیده نیست. یه بار که امتحان کنی دست میاد.
این کارو کردم خوب
اما نمی دونم چجوری ازش استفاده کنم !! :biggrin1:

samcruse

کاربر سایت
Feb 7, 2008
20
نام
سامان
این بازی چقدر سخته

شما چجوری بازی میکنید ؟ :confused:

اين بازي فقط Level up كردن نيست شما بايد به خوبي از جادوهايي كه داري استفاده كني
و وقتي داخل بازي هستي Y رو ميزني ميري داخل Heal و از اونجا با جادوي Jensen تمام
كم شدن قدرتت رو پر كني البته بايد مه جاها رو بگردي و حتي Herb بخري يا پيدا كني
كه بتوني از اون طرف جبران كني در كل اگه انگليسيت خوب باشه سريع متوجه همه چيز ميشي

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من تا نرسیده به غول دم بازی از جادو استفاده نمیکردم:((
تازه فهمیدم با جادو خون بیشتری میبره :cheesygri
رینگ ها رو هم درست کردم برای کاراکتر ها
فقط بد موقعی فهمیدم که میشه از جادو ها استفاده کرد فکر کنم باید از اول بازی کنم خیلی جون بیخودی از دست دادم
تازه بازی اومده تو دستم ;)

ممنون از راهنمایی همگی برم بازی کنم ببینم جلوتر چی میشه :biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خوب برو تو گزینه equip یه بخش برای ring داره
ok گرفتم
من تا نرسیده به غول دم بازی از جادو استفاده نمیکردم:((
تازه فهمیدم با جادو خون بیشتری میبره :cheesygri
رینگ ها رو هم درست کردم برای کاراکتر ها
فقط بد موقعی فهمیدم که میشه از جادو ها استفاده کرد فکر کنم باید از اول بازی کنم خیلی جون بیخودی از دست دادم
تازه بازی اومده تو دستم ;)

ممنون از راهنمایی همگی برم بازی کنم ببینم جلوتر چی میشه :biggrin1:
شما این کارا رو انجام بدی بازی کنی فکر کنم
بهترین سبک سبکه RPG Turn Base واسط میشه بس که این سبک شیرینه !
-----------------------------
ویرایش 1 :
بابا این چیه
من Boss دوم رو مثل آب خوردن کشتم
اما این سربازای لعنتی نمیمیرن ! :mad:
حالا قصد دارم تا اولشه و تو این چند تا الف بچه گیر افتادم از اول برم و یکم بیشتر Level Up کنم
-----------------------------
ویرایش : 2
3 تا آهنگ زیبا از این بازی واسه اونایی که بازی کردن ( اونایی که بازی نکردن دانلود نکن ) :
اینا رو به زحمت گیر آوردم فکر نمی کنم کسی هم داشته باشه خواهشا دانلود کنید چون خودم آپلود کردم :biggrin1:

cover.jpg

Disc 1 - 03 Fire Above the Battle
:love: Disc 1 - 07 Battle Conditions
Disc 1 - 14 An Enemy Appears!
بازم هست اما چون فعلا زیاد از بازی نرفتم و آهنگاشو گوش ندادم نمی زارم
لینک دومی رو حتما دانلود کنید تووووووووووووپه :love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر