LittleBigPlanet

همون دمب خره که تو لیست آیتم هات هست :دی

یادم نیست چیه دقیقا !

باید وصلش کنی رو کله اون پادشاهه که سمت چپه ! جاش هم هست اوون بالا

سلام دوستان لطفا منو به خاطر اين حرفم نزنيد ولي من اين بازي رو بازي نكردم ميخواستم ببينم سبكش چيه(حل معما س يا چيز ديگه اي) ودر كلارزش خريد رو داره؟

سلام چرا هیچکی منو add نمی کنه ؟

عزیز خودت همه رو ادکنی بهتره چون بیشتر بچه ها خودشون اد می کنند .

سلام دوستان لطفا منو به خاطر اين حرفم نزنيد ولي من اين بازي رو بازي نكردم ميخواستم ببينم سبكش چيه(حل معما س يا چيز ديگه اي) ودر كلارزش خريد رو داره؟

من که باهاش زندگی کردم از عالی هم یه چیزی بالا تره این مپایی که میگیری چه خفنه من که پشیمون شدم فروختمش اولش عادی برات نیست بعد کمکم معتاد مپاش و بازیش میشی

يكي از مسخره ترين بازي هايي كه انجام دادم !‌بابا اصلا هيجان نداره اين بازي ! چجوري شماها ازش خوشتون مياد ؟ حالا تريلر نسخه ي دوم رو ديدم خوشم اومد ولي يكش اصلا جالب نيست (حد اقل تو 1 ساعتي كه من بازي كردم خوشم نيومد)

يكي از مسخره ترين بازي هايي كه انجام دادم !‌بابا اصلا هيجان نداره اين بازي ! چجوري شماها ازش خوشتون مياد ؟ حالا تريلر نسخه ي دوم رو ديدم خوشم اومد ولي يكش اصلا جالب نيست (حد اقل تو 1 ساعتي كه من بازي كردم خوشم نيومد)

دوست عزیز شما که اینهمه از بازی بد می گین توی این یک ساعت قسمت آنلاین یا مرحله ساختن رو به چشم دیدین:confused:

کسی هست امشب بیاد بازی کنیم؟تا قبل از ساعت 3...اگه الان نمتونین بهم pm بذین یه وقت تعیین کنیم بازی کنیم چون single به اندازه ی multi بهم نمیچسبه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or