LittleBigPlanet

منم بالاخره این بازی رو گرفتم خیلی خیلی جالب و باحاله واقعا بهم حال داد
راستی اگر من مراحل mgs lbp رو بخرم لباس های شخصیت ها هم باز میشه یا اونا رو هم باید جدا بخرم؟

خوب مثل اینکه کسی تا حالا هیچکدوم از مراحل رو نخریده که جواب نداده :biggrin1:
حالا از اینا که بگزریم.توی قسمت داستانی-قسمت اول-مرحله ی سوم-خونه ی ارواح همون جایی که چند تا کفش هست که میرن بالا و پایین.یک جاییش عکس یک شیر یا یک سپر که عکس شیر قرمز روش هست رو میخواد.اگر کسی میتونه لطف کنه بگه تو کدوم مرحله باید اون رو بگیرم.

این که بعضی جاهاش رو دو نفره کردن میره رو اعصاب من خودم تک و تنها هستم مجبورم خودم ب دوتا دسته کار کنم :biggrin1:
روز اولی که این بازی رو گرفتم 12 ساعت نشستم پاش(از ساعت 1 ظهر تا 1.5 نصفه شب)فقط دوبار بلند شدم یک بارش رفتم نهار خوردم یک بار هم رفتم دست به آب :biggrin1: شام نخورده هم آخرش خوابیدم.البته هنوز بازی رو تا آخرش نرفتم چون دارم فعلا چیز میز جمع میکنم از مراحل.
اگر بهم بگند اگر تو یک جزیره باشی و چه آرزویی داری میگم که یک عدد ps3 بهم بدید(البته برق هم باشه ها بدون برق به دردم نمیخوره این :biggrin1: ) با بازی های mgs4 و lbp . این دو بازی رو تا آخر عمرم هم اگر بشینم بازی کنم ازشون خسته نمیشم :biggrin1:

راستی راهنمای گرفتن تروفی های این بازی نیست؟ (فارسی البته)
بازیش خیلی کم تروفی میده :biggrin1: به زور تا الان فکر کنم 14 تا گرفتم

این 256 ما هم وصل نمیشه بزنیم تو رگ همش امروز فردا میکنند :((:((:((

soal

سلام
مرحله دو بازی اونجایی که با یه اسب باید یه دیوار رو هل داد تا دیوار بالا بره و باز بشه ، چی کار باید کرد؟
من هر چی با اسب دیوار رو هل میدم و یا هر کار دیگه میکنم دیوار رو نمیشه هل داد:(

مربع رو بزن بعدش رو اونی که برچسب و اینا رو انتخاب مبکنی کلیک کن(بقل ساخت کاراکترت)بعد که صفحه اومد یک بار L1 بزن(قسمتی که چیزای برجسته هستند)اونجا دم رو انتخاب کن و بچسبون به جایی که باید دم رو وصل کنی.بعد در برات باز میشه
آدرس رو حال کردی؟ :d دقیقتر از این دیگه نمیشه :d

من موندم سونی با این در امد و این همه طرفدار میاد چه بازی مسخره ای رو انحصاریش میکنه
با این قدرت سخت افزاری باید 70 دلار بدیم بازی با گیم پلی وگرافیک ماریو PS1 رو بازی کنیم ؟ من که بد جوری از خریدن این بازی پشیمونم
برام جالبه جایزه هایی که این بازی از گیم اسپات گرفت از بازی خوف Uncharted بیشتر بود:laughing:

زشته زشته...دلت میاد به این بازی به این خوبی چیزی بگی؟واقعا بازیش حرف نداره عالیه توپه باحله هرچی ازش تعریف کنی تموم نمیشه واقعا خیلی جالبه من که خیلی خیلی از این بازی خوشم
گرافیکشم خوبه گیم پلیش هم خوبه همه چیش کلا خوبه :D

من موندم سونی با این در امد و این همه طرفدار میاد چه بازی مسخره ای رو انحصاریش میکنه
با این قدرت سخت افزاری باید 70 دلار بدیم بازی با گیم پلی وگرافیک ماریو PS1 رو بازی کنیم ؟ من که بد جوری از خریدن این بازی پشیمونم
برام جالبه جایزه هایی که این بازی از گیم اسپات گرفت از بازی خوف Uncharted بیشتر بود:laughing:
این بازی همه چیش خوب که!!;)فقط یک خورده سخته:-"

v

مربع رو بزن بعدش رو اونی که برچسب و اینا رو انتخاب مبکنی کلیک کن(بقل ساخت کاراکترت)بعد که صفحه اومد یک بار L1 بزن(قسمتی که چیزای برجسته هستند)اونجا دم رو انتخاب کن و بچسبون به جایی که باید دم رو وصل کنی.بعد در برات باز میشه
آدرس رو حال کردی؟ :d دقیقتر از این دیگه نمیشه :d
ممنون از راهنماییت :p

بالاخره این بازیو گرفتم.یک سوال دارم در حد تیم ملی.:دی
من مرحله اولو 100% رد کردم.ولی مرحله دوم 29% .همه چیم خوردم اما نمیدونم چرا انقدر کم شد.نصف آیتما مونده بود.یک کلیدم گرفتم که نمیدونم به چه درد میخورد.یکی از دوستان توضیح میده دقیقا باید چیکار کرد با این کلید؟چج.ری مراحلو 100% کرد؟یکم از تجربتون در اختیار ما هم بزارین:cheesygri
راستی موقعی که با اسب دم دار مسابقه میدی کاری نباید بکنی؟

بعضی جاها باید یک ستاره رو بچسبونی به یک جایی تا چند تا آیتم برات از رو هوا بیفته تا اونا رو بگیری.اگر تو هر مرحله بتونی همه ی آیتم ها رو جمع کنی اون موقع مرحله رو 100% رفتی(البته اگر یکبار هم بدون مردن تا آخر اون مرحله بری بهت یکی دو آیتم دیگه هم میده)
آقا من هنوز تو مرحله ی سوم قسمت اول موندم :biggrin1: دو تا آیتم میخواد که من هنوز نتونستم بگیرمش یک جا یک شیر قرمزی میخواد تا بزارم سرجاش تا یک(شایدم 2 آیتم)برام بیفته پایین تا 100%بشه اگر کسی میدونه اون شیر قرمز رو از کدوم مرحله باید بگیرم کمکم کنه(بازی رو تا آخر رفتم)
بازیش خیلی جالبه واقعا عالیه هرچی آدم بازی کنه خسته نمیشه ازش
من تو مرحله سازیم نمیتونم هیچی بسازم چرا؟!؟!!؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or