LittleBigPlanet

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
تو همون مرحله های Western هستی دیگه ؟
شما باید به ترتیب اون شکل ها رو بچسبونی از آخر به اول تا برات به جای گلوله آتشی 7 تا آیتم بیاد که باید برشون داری بعد میری اون پایین یه چیزی هست که زیرش چرخ داره و میشه هلش بدی ، اونو هل میدید و میری به سمت پایین و ....
بازم نمیشه!
شاید من عکس ها رو اشتباه میزنم!؟ من توی ایتم هام فقط یک عکس اردک دارم اون رو میزارم. همونه؟ یا یکی دیگه رو باید بزارم؟:confused:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
ببخشيد وسط بحثتون سوال ميپرسم.

ميخواستم بدونم حالت آفلاين بازي رو تا چند بار ميشه بازي كرد و حال كرد؟؟؟؟ مثل بازيهاي فوتبال هست كه هروقت بازي كني جذابيت خودشو داره؟؟؟؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
ببخشيد وسط بحثتون سوال ميپرسم.

ميخواستم بدونم حالت آفلاين بازي رو تا چند بار ميشه بازي كرد و حال كرد؟؟؟؟ مثل بازيهاي فوتبال هست كه هروقت بازي كني جذابيت خودشو داره؟؟؟؟
همون يك بار كه بازي ميكني بسه. من خودم ديگه زوركي دارم ميرم بقيشو!
اينطور كه بچه ها ميگن همه ي حالش به آنلاينشه.
بازم نمیشه!
شاید من عکس ها رو اشتباه میزنم!؟ من توی ایتم هام فقط یک عکس اردک دارم اون رو میزارم. همونه؟ یا یکی دیگه رو باید بزارم؟
چه اعصابي داري! من اونجا رو بيخيال شدم!:cheesygri

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تا هر چی دلت بخواد میتونی بازی کنی
البته 100 درصد کردن این همه مرحله کاریست بسی دشوار! که خود منم هنوز نتونستم همشو 100 درصد کنم (با جمع آوری همه آیتم های یک مرحله میشه اون مرحله رو 100 درصد کامل کرد) بعد از اون باید یک بار بدون مردن یک مرحله رو بری . بعد باید کل آیتمهای اون مرحله رو جمع آوری کنی، تا یک مرحله کامل بشه .
البته به هیچ وجه اجباری نیست و اگر نخوای میتونی فقط یک بار اون مرحله رو رد کنی و به سراغ بقیه مراحل بری.
در ضمن مراحل رو که کامل کنی تروفی هم میگیری .

کلا میتونم بگم بخش Story این بازی 15 ساعتی گیم پلی داره بعد از اون میتونی شروع کنی به ساخت مرحله که اون خودش کلی وقت میبره و جذابیتهای خودشو داره .
حالت آنلاینش که دیگه یک بازی جداست :cheesygri
بازم نمیشه!
شاید من عکس ها رو اشتباه میزنم!؟ من توی ایتم هام فقط یک عکس اردک دارم اون رو میزارم. همونه؟ یا یکی دیگه رو باید بزارم؟:confused:
خب ببین اون چه عکسیه. اگر دیدی اون آیتم عکسو نداری یا تو مرحله های قبل هست یا در مرحله های بعدی باید به دستش بیاری که بعد برگردی اون عکس مورد نظرو جاش بزنی .

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
آخه مشکل اینجاسن که تا اون ایتم رو رد نکنم نمیتونم ادامه بدم یه دیوار جلوشو که فکر کنم با رد کردن اون ایتم بشه از اونجا گذشت

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
ممنون اونجا رو رد کردم.
فقط نمیدونم چطوری میشه مرحله ساخت یکی کامل توضیح بده.
البته میرم روی کره بقلی اونجا یه زمین خالی هست ولی چطوری میتونم آیتم بزارم براش؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
شما انقدر از بازی تعریف کردین که دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم :biggrin1: بازی رو سفارش دادم فردا میرسه دستم
دیگه خوب یا بدش به پا شما:biggrin1: امیدوارم ارزششو داشته باشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ممنون اونجا رو رد کردم.
فقط نمیدونم چطوری میشه مرحله ساخت یکی کامل توضیح بده.
البته میرم روی کره بقلی اونجا یه زمین خالی هست ولی چطوری میتونم آیتم بزارم براش؟
تو کره سمت چپی وقتی میری همون ابتدا به یک Tutorial برای یاد گیری بخش کوچکی از ساخت و ساز وارد میشی و با گزینه های مربوطه آشنات میکنه . بعد باید روی گزینه های مربوط به ساخت کلیک کنی، روی هر گزینه و آیتم جدید که کلیک بکنی باز میبرتت توی Tutorial و طریقه استفاده ها کردن و به کارگیریشون رو بهت یاد میده .
بخش Tutorial بسیار بزرگی داره ...

paco

کاربر سایت
Aug 9, 2008
77
lbp من وقتی اولش همون جایی که داره لود میشه حدود 20-30 ثانیه طول میکشه می خواستم ببینم برای شما چقدر طول میکشه.:confused:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
lbp من وقتی اولش همون جایی که داره لود میشه حدود 20-30 ثانیه طول میکشه می خواستم ببینم برای شما چقدر طول میکشه.:confused:
2 - 3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه .
فقط دفعه اول برای install کردن قسمتی از بازی(420 MB) روی هارد یه کم زمان میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر