LittleBigPlanet

توی قسمت ساخت مرحله وقتی با استفاده از اون گزینه ای که گفتم چیزی رو برمیدارید و روی هوا قرار میدید همینجور ثابت میمونه (نباید از منوی انتخاب گزینه ها خارج بشید که زرتی بیوفته!)
همونجا هر کاری میخواید بکنید برای اون اشیا انجام بدید
مثلا یک اسب رو در نظر بگیرید چشم بگذارید براش پا بگذارید مغز بگذارید! و ....

منظور منو شما خوب نفهمیدید مثلا یه سطحی میسازم بعد میخوام این سطح بالا تر از زمین وایسه یعنی وقتی مرحله رو شروع میکنم سطح رو هوا باشه نه روو زمین. امید وارم خوب گفته باشم

منظور منو شما خوب نفهمیدید مثلا یه سطحی میسازم بعد میخوام این سطح بالا تر از زمین وایسه یعنی وقتی مرحله رو شروع میکنم سطح رو هوا باشه نه روو زمین. امید وارم خوب گفته باشم
آها :biggrin1: خب از اول میگفتی
اینو راستش درست نمیدونم یه بار یه کاری کردم که کلا اون سطحی که ساخته بودم رفت روی هوا و همین چیزی که شما میخوای شد ولی خودمم نفهمیدم چه طور شد که اینطور شد!:biggrin1: (فکر کنم دوبار سریع پشت سر هم کلیک کردم و اون سطح رو بردم رو هوا که دیگه نیوفتاد! )
حالا مونده تا حرفه ای بشیم تو مرحله سازی :biggrin1:

یه ماده داره بنام Dark Matter( اگه درست گفته باشم :cheesygri ) اون تو هوا میمونه.

21njzg9.png

A 5th Sackboy costume...the Gurlokovich Soldier (see above).
72 New Stickers
12 New Materials
10 New Decorations
18 New objects
New background music track
3 new interactive music tracks
New Metal Gear Solid themed 'sound object'
New Plasma Ball 'danger element'
New Laser Sight 'gadget'
New functioning Searchlight lamp
12 new Trophies to unlock
and best of all.....THE PAINTINATOR and Paint Switch