Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
12 دقیقه گیم پلی :

کامبتش که خیلی خوب و روونه ستینگ و طراحی دشمنا هم نسبتا نو و جالب فقط میمونه Loop گیم پلی که تو سبک سولزبورن خیلی مهم ـه باید ببینیم سازنده ها تونستن از پسش بر بیان یا نه

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
من که با الدن رینگ (بهترین ساخته میازاکی) خیلی عذرمیخوام ولی باید بگم خر کیف شدم با اینکه ۲ تا باس آخر بازی رو رد نکردم. و تا مدتی دیگه نمیخوام سمت این سبک بازیا برم.
البته این بازی تا به الان طراحی و گرافیک و اتمسفیر خوبی به نمایش گذاشته. طراحی و انیمیشن دشمنانش خیلی عالی بود!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پنج دقیقه گیم پلی پالیش شده :

طراحی باس ها خیلی خوبه تنوع کامبت هم بالاست . ظاهرا بازی یـ مکانیک داره که میتونید دروغ بگید دقیقا مثل شخصیت پینوکیو (اشاره به اسم بازی) و خوب امضای خودش رو داره از این نظر

ادیت : اشتباهی من تریلر اخیر بازی رو گذاشتم گیم پلی رو دوستمون پایین تر گذاشته :

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
چقدر خوب بود ، احسنت.
بنظرم مهم نیست که اگه بلادبورن گذاشتن جلوشون و از روش کشیدن.
مهم این هست که در آخر که داستان/گیم پلی/گرافیک/موسیقی و ... رو پکیج میکنن و تحویل ما میدن ، بازی خوبی میشه یا نه.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من موندم اینا که انقدر گیم پلی می دن چرا بازی رو ریلیز نمی کنن تاریخ زدن برای 2023 :D
انقدر که گیم پلی از بازی اومده بیرون حتما بازی آمادست دیگه :D

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
یاد بازیای گوگل پلی میوفتم. یه نفر میاد یه سبکی میده، بقیه همون الگو رو بر میدارن بازی جدید میسازن. اصلا تو کتم نمیره مثلا به جای Father Gascoine با ربات بخوام بجنگم. نمیدونم چرا از وقتی دیدمش اصلا نمیتونم بپذیرم این حجم کپی پیست رو.

• Like
Reactions: mohammadps4111

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
الان یه گیم پلی 32 دقیقه از این بازی دیدم
باید یه فرقی بین الهام گرفتن از یک بازی تا کپی کردن آن باشد مثلا بازی های sifu , jedi fallen order , nioh از darksouls الهام گرفتن
این دوستان اومدن بلاد بورن را تا مرزی که فرامسافتور از آن ها شکایت نکنه کپی کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر