Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
یـ سریا تو تویتر صرفا به دلیل اینکه بازی Day1 رو گیم پس میاد دارن ترولش میکنن ! جدا چیه این سرطان Console War ؟

حالا داستان ترول اینارو نمیدونم ولی بازی خیلی لنگ میزنه. نه سازنده درست حسابی داره نه ایده جدیدی. گیمپلی بازی هم تو این تریلر های جدید فوق کلانکی هست. بازی صرفا یه کلون درجه 3 از بلادبورنه. دلیل هایپ زیادش همینه فقط. به نظرم به شدت انتظار ها رو پایین بیارید

• Like
Reactions: Bellic

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
یـ سریا صرفا به دلیل اینکه بازی Day1 رو گیم پس میاد تو تویتر دارن بازی رو ترول میکنن ! جدا چه سرطانی ـه این جنگ کنسولی ؟
اونا دارن فشار میخورن حالا اگه روز عرضه برای پلاس میومد به به راه مینداختن
بعد یه عده میگن این بازی کپی و... باو بزارید عرضه بشه بعد خوب نبود بازی نکن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
اخه چقدر کپی کاری لامصب :D.حداقل سطح کپی کاری رو هم نتونستن حفط کنن
پل که عینا همون پله اوایل بازی بلادبورنه - باس هم دقیقا اخر پله - فقط به جای باس معرکه ای مثه کلریک بیست باید با یه الاغ بجنگیم :D

.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
تریلر جدید:

من که اتفاقا دنبال همین کپی کردنش از بلادبورنم. فقط امیدوارم گیم پلی خوبی ازش در آورده باشن. نظر دوستان با توجه به تریلر جدید چیه؟
این تریلر رو چند ماه پیش منتشر کردن هیچ چیز جدیدی نداره نمیدونم رو چه حسابی IGN برداشته به عنوان تریلر جدید منتشرش کرده !!!! تریلر جدید چند روز دیگه منتشر میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jdepp

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
حالا مسئله ی کپی بودنش که نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست. چون اگه کپی و اقتباس خوب کار شده باشه، چون از شاهکاری مث بلادبورن هست، کپی هم غنیمته! چون واقعا کپی درجه یک از چنین بازی ای واقعا لذت بخشه.
اما مسئله اینه که بازی چه در جایگاه کپی و چه در جای خودش، شبیه یه زباله نشون داد. نه تنها محیط ها بی روحه, بلکه از همه مهمتر, مهمترین المان چنین بازیهایی یعنی سیستم مبارزه ، به شدت سرد و خشکه. شما انیمیشن ضربه زدن به انمی ها رو ببین! هیچ حسی توش وجود نداره.
بعید میدونم این بازی متای بالای ۷۲ برسه.

• Like
Reactions: jdepp

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
این تریلر رو چند ماه پیش منتشر کردن هیچ چیز جدیدی نداره نمیدونم رو چه حسابی IGN برداشته به عنوان تریلر جدید منتشرش کرده !!!! تریلر جدید چند روز دیگه منتشر میشه

تریلر جدید :

بازی اگوست منتشر میشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
11 دقیقه گیم پلی جدید رو ببینید...

چقدر دشمنا کند و خسته‌‌ان...تا عرضه یکمی دوز وحشی بودنشون رو باید ببرن بالا، اینطوری خیلی خسته‌کننده میشه که طرف وایساده منتظره تا بزنی نابودش کنی...
هنوزم بدم نمیاد بازیش کنم ولی انتظارم رو آوردم پایین.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
دمو رو بازی کردم و... از سطح انتظارم بالاتر بود!
در درجه اول که خب واقعاً بازی کپی بی‌شرمانه‌ای از Soulsborne و مخصوصاً Bloodborne هست و در این شکی نیست! :D ولی به نظرم اگه از این زاویه بهش نگاه نکنیم، چیز بدی نیست و اتفاقاً می‌تونه سرگرم‌کننده باشه. یعنی توی حدود ۲۰،۳۰ دقیقه‌ای که بازی کردم، ازش راضی بودم و رفت توی لیست انتظارم.
از اونجایی که Lies of P بیشتر شبیه یه ماد برای Bloodborne هست (فکر کنم اگه ازشون شکایت کنن، دادگاه به نفع‌شون رأی بده! :D)، از نظر گیم‌پلی هم با وجود بعضی ویژگی‌های متفاوت، به طور کلی خیلی به اون شباهت داره و همین قضیه باعث شده کیفیت بدی نداشته باشه. مطمئناً نه در سطح بازی‌های FromSoftware، ولی در نوع خودش به نیاز آدم نسبت به این جور کلون‌ها در فقدان بازی‌های اصلی جواب می‌ده. از نظر هنری/گرافیکی/انیمیشنی هم چیز خوبیه و البته دوباره مثل گیم‌پلی این حس رو می‌ده که با ماد طرف هستیم! یعنی از کاشی کف خیابون تا مدل نورپردازی و انیمیشن‌ها و... انگار از توی کدهای Bloodborne کِش رفته شدن! :D مثلاً Bloodborne یه انیمیشنی داره که وقتی «جون اضافه!» نداریم و الکی دکمه‌ش رو می‌زنیم اجرا می‌شه و همون انیمیشن اینجا هم وجود داره! :-" یا کالسکه‌هایی که توی سطح شهر ریختن و سگ‌هایی که کنارشون هستن، از اونجا کوچ کردن به اینجا، بدون هیچ خجالت و شرمساری!
البته متأسفانه در کنار کپی کردن ویژگی‌های مثبت Soulsborne، بدترین ویژگی این سری یعنی نداشتن قابلیت توقف وسط بازی هم به Lies of P ارث رسیده و اواخر مبارزه با باس بودم که زنگ خونه به صدا در اومد و اسنپ برای همسایه نون(!) آورده بود و اشتباهی زنگ اینجا رو زده بود (بار اول و دوم هم نیست! :|). منم اعصابم انقدر خورد شد که دیگه بازی رو ول کردم و نمی‌دونم بعد از باس چی می‌شه، ولی خود باس بد نبود و مدل حرکات و موسیقی و اینا، ورژن ملایم‌تری از Souldborne بود.
در مجموع اگه بقیه جاهای بازی هم این مدلی باشه، به نظرم تجربه بدی نیست و با سطح انتظار مناسب (نه چیزی در حد شاهکارهای FromSoftware) می‌شه ازش لذت برد. البته این چیزی از تقلیدی بودن بازی کم نمی‌کنه ولی خب وقتی به اصل جنس دسترسی نداریم، جایگزینش هم که باشه بد نیست. :D

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
936
نام
کیوان
من هم دمو رو یک ساعتی بازی کردم و بنظرم در کل بازی خوبیه، اما گیمپلی بازی یه حالت نیمه Clunky و غیر Responsive طوری داره اون روونی که توی حرکات کاراکتر و دشمنها باید باشه نیست حتی با وجود توجیه ربات بودنشون و سیستم داج بازی هم یه حس عجیبی داره علاوه بر این اون رقصی که شما با دشمناتون تو بازیهای فرام دارید رو نداره همون باس اول بازی من راحت دورش قدم میزدم هر از چند گاهی یه ضربه هم بهش میزدم و به شدت آسون بود. گرافیک بازی هم توی بازیهای این سبکه خیلی خوبه و روی PC بازی کردم به شدت بهینه بود و از این نظر کارشون عالی انجام دادن. بنظرم واسه ما فنهای سولزبورن بازی سرگرم کننده هست در کل. برای من در حد 7 از 10 بود حس بازی. شباهت بازی به بلادبورن رو هم بالا مفصل توضیح دادن یعنی بازی کپی پیست بلادبورن یه چیزاییش قشنگ.:D
-------
یه آیتمی تو Inventory تون هست Grinder اون رو حتما بزارید توی اسلات های آیتمها و بین فایتها اسلحه رو تعمیر کنید اگر کامل خراب بشه اسلحه دیگه نمیتونید تعمیرش کنید مگر کیت تعمیر داشته باشید.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
با دمو حال نکردم، مبارزات خسته کنندست و انقدر ری اکشن دشمنان کنده که به راحتی می شه انمی ها رو یکجا جمع کرد و بی هیچ زحمتی دخلشونو آورد، بقیه موارد هم کپی درجه 3 از بلادبورنه، ولی از سوفیا خوشم اومد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر