Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
من از STeam خریدم بازی رو. واقعا شاهکاره.
Coop بازی کردن خیلی حال میده. واقعا حس اینو بهتون میده که بین این همه زامبی گیر کردین.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من از STeam خریدم بازی رو. واقعا شاهکاره.
Coop بازی کردن خیلی حال میده. واقعا حس اینو بهتون میده که بین این همه زامبی گیر کردین.
خوب به ما هم یاد بده
چند؟
باید حتما ویزا کارت یا از این قبیل داشته باشی؟

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
منم از وست خریدم اونو سلف اکسترکت کرده رو یه دی وی دی
ولی من سیستمم با هیچ گیمی مشکل نداره ولی با این گیم
صدا قاطی میکنه نمیدونم مشکل چیه گیم وست یا نرم افزار یا سخت افزار
آیا وصله ایی برای این گیم اومده؟؟؟؟

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
فقط مشکل خرید این بازی هستش که ازار دهندست. در کل بنظرم در بخش انلاین بازی‌های FPS جزو عناوین درجه یک محسوب میشه که ارزش خرید نسخه اصلیشو بالا میبره.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
منم از West گرفتم مشکلی نداره .(تا اینجا) . یه سوال دارم برای Single Player باید از قسمت Single وارد بازی شد آخه همینجوری بدون هیچ داستانی یهو رفت بازی . همینجوریه ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم از West گرفتم مشکلی نداره .(تا اینجا) . یه سوال دارم برای Single Player باید از قسمت Single وارد بازی شد آخه همینجوری بدون هیچ داستانی یهو رفت بازی . همینجوریه ؟
بله کلا بازی داستان نداره همینطوری شروع میشه;)

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
بگو آخه لعنتی ها این همه زحمت کشیدین آخرش یه داستان برای بازی نزاشتین ملت یکم حال کنن مردیم انقدر Online بازی کردیم .

موند برای POP و GTA IV

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بگو آخه لعنتی ها این همه زحمت کشیدین آخرش یه داستان برای بازی نزاشتین ملت یکم حال کنن مردیم انقدر Online بازی کردیم .

موند برای POP و GTA IV
خوب اگه شما تو جریان ساخت بازی بودید این بازی اصلا آنلاین هست!
همین بخش single فقط برا اینه که دستت بیاد بازی چجوریه بری آنلاین بازی کنی!
ولی انصافا عجب هوش مصنوعی دارن این یارات تو سینگل!
آدم یه لحظه فکر میکنه داره آنلاین بازی میکنه:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر