Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

منم از وست خریدم اونو سلف اکسترکت کرده رو یه دی وی دی
ولی من سیستمم با هیچ گیمی مشکل نداره ولی با این گیم
صدا قاطی میکنه نمیدونم مشکل چیه گیم وست یا نرم افزار یا سخت افزار
آیا وصله ایی برای این گیم اومده؟؟؟؟
مشکل موتوره. آخریت درایور صدات رو دانلود کن!! همین مشکلو روی hlep2 داشتم که حل نشد البته!! :cheesygri
بازی خوبیه ولی با این اینترنت زغالی و ریتم سریع بازی که جایی برای lag باقی نمیزاره در ایران زیاد حال نمیده.
این بازی اصلا lan نداره!
online هم خواستم بازی کنم وصل میشد اما زرتی kick میشدم;)
داره. باید از dedicate server سرور بزنی. مثل بقیه سری بازیهای valve.

میگم دوستا این بازی تک نفرش حال میده چجوریاست:biggrin1:
من همین الان بازی کردم...از اونجا که ریتم بازی خیلی تنده نمیشه عکس گرفت...به همین خاطر یه ویدئو گرفتم که حجمش حدود 14 مگ هست و بد نیست ببینید...
کلا خوشم اومد از بازی..باید بیشتر بازی کنم به نظر بازی ای میاد که بتونه آدم رو کلی سرگرم کنه در وجود بازی های امسال که همشون فقط تبلیغ بودن یکی بدتر از اون یکی :sick:
از اینجا میتونید ببینید.
http://www.xfire.com/video/480a8/
اگرم سرعت ـتون خوب نیست یا Codec صفحه error میده از لینک زیر دانلود کنید
http://video.xfire.com/480a8.mp4

من همین الان بازی کردم...از اونجا که ریتم بازی خیلی تنده نمیشه عکس گرفت...به همین خاطر یه ویدئو گرفتم که حجمش حدود 14 مگ هست و بد نیست ببینید...
کلا خوشم اومد از بازی..باید بیشتر بازی کنم به نظر بازی ای میاد که بتونه آدم رو کلی سرگرم کنه در وجود بازی های امسال که همشون فقط تبلیغ بودن یکی بدتر از اون یکی :sick:
از اینجا میتونید ببینید.
http://www.xfire.com/video/480a8/
اگرم سرعت ـتون خوب نیست یا Codec صفحه error میده از لینک زیر دانلود کنید
http://video.xfire.com/480a8.mp4
خوب ما نیز بازی کردیم ... منتها تک نفره ...
پیشنهاد میکنم اگه Single بازی میکنید رو Expert(همین بود درجه ی آخرش دیگه ؟!:دی) بازی کنید ... رو Easy اصلا به درد نمیخوره ولی رو آخرین درجه واقعا بازی قشنگ میشه !!

خوب منم بازي رو گرفتم.
در يك كلام فوق العاده.:love:
يك بازيه اول شخص واقعا استاندارد مثل Half Life 2.
گرافيك بازي در عين سبك بودن بسيار خوبه.
من فعلا بخش سينگل پليرشو رفتم تا دستم بياد ببينم چيه.:biggrin1: فوق العاده بود. هوش مصنوعي ياران و حتي زامبي ها در بهترين حالت ممكن قرار داره. من كه تا به حال از يه بازيه اول شخص همچين هوش مصنوعي اي نديده بودم.
كاملا مشخصه كه تمركز بازي روي بخش چند نفره و آنلاينه كه معلومه ميتونه به يكي از محبوبترين بازيها تو اين زمينه تبديل شه.
VALVE مثل هميشه تركونده.:love::love::love:

این فایلی که میگی رو من تو بازی نمیبینم!
اصلا کجا هست این فایل؟
معمولا با خود بازی نیست. یا حداقل نسخه ای که شما داری نیست مثل نسخه من, چون اصولا ds جدا باید از steam دانلود بشه و با بازی نیست.
نسخه اصل توی استم و نسخه غیر اصل باید صبر کنی تا کرکهای محترم نسخه l4d رو بدن بیرون. فعلا من چیزی ندیدم!! البته اگر pacsteam دانلود کنی میتونی از ds نسخه اصل استفاده کنی که باید بعضی از فایلها رو دستکاری کنی!! بنابر این بهتره فعلا صبر کنی!! :cheesygri

سلام..منم مثل mamali021 یکم که بازی میکنم از بازی میپره بیرون !!!!علتش چیه؟؟؟ رو 2 تا pc هم امتحان کردم....هر دو بعد از مدتی پرید بیرون......لطفا کمک کنید....

مرسی

صد در صد بازیتون کامل نیست!
من دانلودش کردم و رو 3 تا سیستم تستش کردم هیچ مشکلی نداره!
ببینید بازیتون دقیقا 4,805,734,400 bytes هست؟
و 14.058 تا فایل دارین؟
اگه اینطوره شاید مشکلتون از درایور کارت گرافیک باشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or