Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
نمیتونید کار خاصی بکنید. بخش کامپین برای بازی co-op هست و چون بازیهای ما ارجینال نیست نمیتونیم استفاده کنیم. البته در صورتی که استم رو باز کنید ممکنه بتونید!!

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
من left4dead رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم ای نوشته میاد
out of frequency
hf 72.1 khz
vf 72 hz
operating frequency
hf 30-71 khz
vf 50-160 hz

تصویر هم سیاه هست بعد مانیتور خاموش میشه

رم 4 گیگ گرافیک 512(8600)

اگه میشه راهنمایی کنید

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من left4dead رو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم ای نوشته میاد

hf 72.1 khz
vf 72 hz
operating frequency
hf 30-71 khz
vf 50-160 hz

تصویر هم سیاه هست بعد مانیتور خاموش میشه

رم 4 گیگ گرافیک 512(8600)

اگه میشه راهنمایی کنید
شما refresh rate مانیتورت رو از تنظیمات ویندوز کم کن (بزارید روی 60)
بعد از وارد شدن به بازی در بخش تنظیمات ویدیوی بازی رزیلوشنتون رو کم کنید و بعد از خروج مجددا" در محیط ویندوز refresh rateتون رو بالا ببرید تا هر مقداری که راضی هستید.

در غیر اینصورت بازی رو با پارامتر [LTR]-w 800[/LTR] اجرا کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر