League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
دوره ای احمدی نژاد هم بلیزارد شروع کرد به لاک کردن اکانت های ایرانی ، ولی مسئله این بود که فقط لاک میکردن ! بن نمی کردن (اگر وی پی ان میزدید بن میکرد تازه وارنینگم میداد) و بعدشم که تحریما تمام شد آنلاک شدن ، ولی نکته جالب اینجا اینکه مثله بن می کنند و این خیلی عجیبه !!!
الان فکر نکنم به این مرحله رسیده باشن که با آیپی ایران باشید بن کنن، درسته؟
اگر به ساپورت پیام بدیم و متوجه بشن ایران هستیم فکر کنم بن میشیم.

• Sad
Reactions: just_p30

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوره ای احمدی نژاد هم بلیزارد شروع کرد به لاک کردن اکانت های ایرانی ، ولی مسئله این بود که فقط لاک میکردن ! بن نمی کردن (اگر وی پی ان میزدید بن میکرد تازه وارنینگم میداد) و بعدشم که تحریما تمام شد آنلاک شدن ، ولی نکته جالب اینجا اینکه مثله بن می کنند و این خیلی عجیبه !!!
تا با ساپورت وارد صحبت نشی و متوجه نشن که از کجا هستی فکر‌ نکنم مشکلی پیش بیاد اما این چینیا خیلی خطری تر از امریکایی ها هستن

• Like

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
تا با ساپورت وارد صحبت نشی و متوجه نشن که از کجا هستی فکر‌ نکنم مشکلی پیش بیاد اما این چینیا خیلی خطری تر از امریکایی ها هستن

اگر توی اکانتت Country خورده باشه ایران درجا بنت می کنن. هیچ جوره هم از بن در نمیارن.

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اگر توی اکانتت Country خورده باشه ایران درجا بنت می کنن. هیچ جوره هم از بن در نمیارن.
من ۲ تا اکانت دارم که‌ اون اصلی ایران هست اما تا الان اتفاقی براش نیفتاده اما شانس هم دخیل هست :D

• Like

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من ۲ تا اکانت دارم که‌ اون اصلی ایران هست اما تا الان اتفاقی براش نیفتاده اما شانس هم دخیل هست :D

با ساپورت صحبت کردی؟
من کسی رو ندیدم با Country ایران با ساپورت صحبت کنه بن نشده باشه.
اکانتت رو که می خواد نگاه بندازه وقتی می بینه Country ایرانه بن می کنه.

• Like
Reactions: RoCoCo

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
یعنی تو سایت کشور رو زده Iran برای شما ؟!

والا من امروز خیلی گشتم توی اینترنت ، میخواستم برای سیزن جدید برگردم آمده بودم ببینم چه خبره چی به چیه اصلا کلی خبر شوکه کننده خوندم ، تا اونجا که فهمیدم انگار اگر با اکانت ایران فوحش یا Toxic بازی خیلی در بیارین امکان بنتون بیشتر از بقیه یعنی بیشتر زیره ذربین هستین ، اگرم به ساپورت درخواست بدین و کشور Iran خورده باشه انگار بن میکنه !!!
ولی کشور Iran باشه یا اینکه با وی پی ان برین کاریتون ندارن انگار ، چیزی که من فهمیدم انگار همه بن ها دستی بوده و هیچکدوم اتوماتیک نبوده از طرف سیستم ! اینش خوبه حداقل باز !

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
با ساپورت صحبت کردی؟
من کسی رو ندیدم با Country ایران با ساپورت صحبت کنه بن نشده باشه.
اکانتت رو که می خواد نگاه بندازه وقتی می بینه Country ایرانه بن می کنه.
خیر اصلا همچین کاری هم نمیکنم برای همین هم گفتم اگر با ساپورت صحبتی نشه احتمالا مشکلی هم پیش نمیاد
یعنی تو سایت کشور رو زده Iran برای شما ؟!

والا من امروز خیلی گشتم توی اینترنت ، میخواستم برای سیزن جدید برگردم آمده بودم ببینم چه خبره چی به چیه اصلا کلی خبر شوکه کننده خوندم ، تا اونجا که فهمیدم انگار اگر با اکانت ایران فوحش یا Toxic بازی خیلی در بیارین امکان بنتون بیشتر از بقیه یعنی بیشتر زیره ذربین هستین ، اگرم به ساپورت درخواست بدین و کشور Iran خورده باشه انگار بن میکنه !!!
ولی کشور Iran باشه یا اینکه با وی پی ان برین کاریتون ندارن انگار ، چیزی که من فهمیدم انگار همه بن ها دستی بوده و هیچکدوم اتوماتیک نبوده از طرف سیستم ! اینش خوبه حداقل باز !
اره این اکانت من قدیمی هست و توش خورده ایران و نمیتونم که عوضش کنم چون با ساپورت صحبت کنم که عوضش کنن حتما بن میکنن اما با چیز پی ان به بازی ادامه بدی واقعا بعید میدونم مشکلی برات پیش بیاد و نکته جالبی هم که گفتی در مورد بن‌ هایی که در مورد فحاشی یا toxic بودن گفتی به نظرم تا‌ حدودی درست هست چون چندتا از بچه ها خیلی راحت پرما بن شدن و مشکوک بودم به این ماجرا که الان گفتی شما‌هم

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
من جدیدا یه مدت از Taklol استفاده میکردم.
امروز آنتی ویروس ( فکر کنم اپدیت شد) پیام داد تروجانه و زد پاکش کرد.
چیز مطمئن تری سراغ دارید؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
من جدیدا یه مدت از Taklol استفاده میکردم.
امروز آنتی ویروس ( فکر کنم اپدیت شد) پیام داد تروجانه و زد پاکش کرد.
چیز مطمئن تری سراغ دارید؟
ویروس نداره، این عادیه که آنتی ویروس ها بعضی مواقع به کدنویسی برخی برنامه های نه چندان معروف گیر بدن.
بهش میگن false positive
بزارش تو لیست exclude و از همون استفاده کن و خدارو شکر کن که هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
بالاخره لانچر ریوت هم منتشر شد:

Riot.JPG

این روز هم دیدیم.
البته خیلی ابتدائی هست و فقط در حد دانلود و اجرای بازیهاست، اما خب شروع خوبیه.

• Like
Reactions: emad-360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر