League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

mogiket

کاربر سایت
Aug 9, 2020
14
دانلود نمیکنه
اخه منطقی نیست برای بازی فقط موقع لاگین باید وصل بود بعدش لازم نیست. برای دانلود هم قاعدتا باید مثل همین میشد :-?
قبلنا vpn رو قطع میکردید کلاینت درست کار میکرد ولی چند وقتیه vpn رو قطع میکنید هم یکم مشکل داره، واسه همین کلا از taklol استفاده می کنم من
خود من قبلا بعد از اینکه وصل میشدم vpn یا taklol رو قطع میکردم
taklol چون dns رو تغییر میده (میتونید خودتون دستی هم تغییر بدید ولی گیر آوردن dns خوب و هر از چند گاهی تغییر دادنش دردسر داره) نه پینگ رو میبره بالا و نه سرعت رو کم میکنه
البته بازم بعضی بخش های کلاینت فقط با vpn در دسترس هست

• Like
Reactions: sinart7

Miyu Miyu

کاربر سایت
Aug 9, 2020
5
دانلود نمیکنه
اخه منطقی نیست برای بازی فقط موقع لاگین باید وصل بود بعدش لازم نیست. برای دانلود هم قاعدتا باید مثل همین میشد :-?
پیام خصوصی یه قندشکن معرفی میکنم ثبت نام کنی 7 روز فری تریال داره که امکانش زیاده سرعت دانلودت پایین نیاد وقتی روشنه یه امتحانی بکن

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
دوستان این قضیه بن جدیه ؟ من اکانتم ماله سال 2009 هستش و نزدیک 200 تا اسکین داره نزدیک 1/3 اسکین های بازی واقعا دلم نمی خواد بن بشه !
الان چطوری میشه بازی کرد ؟ وی پی ان وصل کردم رفتم توی کلاینت ، قطع کردم ، سرچ زدم ، هیچی گیم پیدا نکرد !؟!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
دوستان این قضیه بن جدیه ؟ من اکانتم ماله سال 2009 هستش و نزدیک 200 تا اسکین داره نزدیک 1/3 اسکین های بازی واقعا دلم نمی خواد بن بشه !
الان چطوری میشه بازی کرد ؟ وی پی ان وصل کردم رفتم توی کلاینت ، قطع کردم ، سرچ زدم ، هیچی گیم پیدا نکرد !؟!
من که با تک لول میرم اما اگه vpn میزنی دیگه نباید قطعش کنی چون بازم ارتباط با سرور ها قطع میشه اما من بن به این شکل و ناگهانی برام اتفاق نیفتاده اگرچه موارد کمی مشاهده شده

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
همون پینگ خودت هیچ تغییری نمیکنه

دوره ای احمدی نژاد هم بلیزارد شروع کرد به لاک کردن اکانت های ایرانی ، ولی مسئله این بود که فقط لاک میکردن ! بن نمی کردن (اگر وی پی ان میزدید بن میکرد تازه وارنینگم میداد) و بعدشم که تحریما تمام شد آنلاک شدن ، ولی نکته جالب اینجا اینکه مثله بن می کنند و این خیلی عجیبه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر