League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من که خیلی وقته LoL رو گزاشتم کنار ولی Worlds رو که دنبال می کردم دیدم این دوره اوضاغ خیلی خیته.
رسما دیگه اروپا هم هیچ حرفی برای گفتن نداره. قبلنا یه Fnatic و G2 بودن این دوره که کلا Fnatic همون اول اوت شد رفت.
اون C9 هم حذفش تو مرحله بعد حتمیه خیلی شانسی شانسی اومدن بالا.

-----
البته کلا LoL در فاجعه ترین حالتش خودش به سر می بره. این داستان All-Chat هم که دیگه ته خندست.
هرچقدر Event های Ti سال به سال بهتر می شن Worlds سال به سال روندش نزولی اه و مسخره تر می شه.
LCS که رسما خود فاجعست.

GiftedGuy98

کاربر سایت
Jan 21, 2022
22
بچه ها من میخوام یه تیم تشکیل بدم که بتونیم همیشه با هم بازی کنیم، ترجیحا سن حدود ۳۰ و بالاتر باشه که هم سن و سال باشیم
معمولا شبا ۷-۸ به بعد هستم
فقط لطفا اگه اهل عصبانی شدن و این موارد هستید ادد نکنید (میکروفون هم داشته باشید عالی میشه)
آیدیم: GiftedGuy98 (سرور euw)

آخرین ویرایش:

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان سلام . بعد از 1 سال دیشب اومدم لیگ بازی کنم به روش یک سال پیش تک لول رو فعال کردم ولی کلاینت ارور داد و حتی آپدیت هم نشد .روش کانکشن به لیگ عوض شده ؟ الان شما دوستان چجوری وارد میشید ؟ یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
دوستان سلام . بعد از 1 سال دیشب اومدم لیگ بازی کنم به روش یک سال پیش تک لول رو فعال کردم ولی کلاینت ارور داد و حتی آپدیت هم نشد .روش کانکشن به لیگ عوض شده ؟ الان شما دوستان چجوری وارد میشید ؟ یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
فعلا فیل شکن جواب میده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
سلام داداش . مگه لیگ رو هم شیلتر کردند ؟ اگه جواب مثبته چند وقته ؟
جدای این که لیگ‌ ما رو تحریم کرده بود از وقتی ماجرا های اخیر پیش اومده بازی نیست که فیل نشده باشه و لیگ هم الان با دی ان اس قابل دسترسی نیست

• Like
Reactions: paybrig23

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
جدای این که لیگ‌ ما رو تحریم کرده بود از وقتی ماجرا های اخیر پیش اومده بازی نیست که فیل نشده باشه و لیگ هم الان با دی ان اس قابل دسترسی نیست
بله تحریم لیگ رو میدونم که با تک لول و دی ان اس بدون افزایش پینگ برطرف می شد ولی نمیدونستم این بازی هم تو یک ماه اخیر شی لتر شده چون خیلی بازی محبوب و پر طرفداری هست . الان شما از چه قند شکنی استفاده می کنید که پینگ رو تو بازی زیاد افزایش نده ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
بله تحریم لیگ رو میدونم که با تک لول و دی ان اس بدون افزایش پینگ برطرف می شد ولی نمیدونستم این بازی هم تو یک ماه اخیر شی لتر شده چون خیلی بازی محبوب و پر طرفداری هست . الان شما از چه قند شکنی استفاده می کنید که پینگ رو تو بازی زیاد افزایش نده ؟
من برای بازی از speedvpn استفاده میکنم یک راه دیگه هم اینه که کاهش پینگ ها مثل pinghint و یا گاد‌پینگ استفاده کنین.

• Like
Reactions: emad-360

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
من هم مثل دوستمون از اسپید وی پی ان استفاده میکنم ، فقط پیشنهاد میکنم Vip اش رو خریداری کنید و از سرور وی ای پی هلند استفاده کنید. چون توی سرور های معمولی اش پینگ خیلی وقت ها سر به فلک میذاره ! من اگر وضعیت اینترنت داغون نباشه با پینگ بسیار عالی! 100 بازی میکنم بدون مشکل :| اینکه میگم وی ای پی هلند! چون روی نت شاتل تقریبا این چند وقته تمامی سرور ها و کشور هارو امتحان کردم و نتیجه مطلوب نبوده ! البته با توجه به شرایط فعلی اینترنت همین اسپید وی پی ان هم روی خیلی نت ها مثلا مبین نت متاسفانه جوابگو نیست...

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بازی از تحریم در آمد ، تا الان دوتا از بچه ها اکانتشونو پس گرفتن ، می دونم خیلی هامون چند ده میلیون خرج این بازی کردیم ولی بعدش یک سری به خاطر تحریم اکانتشون بن شد (معمولا هم پیغام دادن به ساپورت و بن شدن بعدش) ولی الان دیگه می تونین اکانتتون رو پس بگیرن بازی هم تحریم نیست.
اینم متنی که برای یکی از بچه ها که اکانتشو پس گرفته فرستادن :

1670612311211.png

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
خدا خیرشون بده مگه اینا ی کاری برامون بکنن.
جای لول بازایی که دیگه بینمون نیستنو تجربه کنن دوباره بدون تحریم بازی رو...خالیه...😢

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر