League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

SH4Y4N_2011

کاربر سایت
Sep 17, 2011
13
کمممممک !!! :|

سلام دوستان ، خسته نباشید !

من فایل 2.5 مگابایتی LOL رو از خود سایت رسمیش دانلود کردم !

بعد که روی فایل کلیک میکنم که نصب بشه ، در هنگام نصب و اجرای Pando Media Booster ، وقتی که به پایان میرسه ، همچین اروری برای من میاد (عکس زیر) که من هرکاری کردم ،نتونستم این مشکل رو برطرف کنم ، حتی با خاموش کردن NOD32 چون در هنگام نصب با چندتا فایل مشکل داره !!!

میخواستم بدونم مشکل چیه ؟؟ کسی میتونه راهنماییم کنه تا این مشکل حل بشه یا نه ؟؟؟

میتونین از طریق یاهو هم راهنماییم کنید :

ID Yahoo : SH4Y4N_2011
Email : SH4Y4N_2011@yahoo.com

22180249935174333347.jpg

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام این چمپ که Carry هستن یعنی چی ؟و همچین recommended و pusher?

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین

carry یا DPS هیروهایی هستند که در صورت خریدن ایتم درست براشون میتونند بیشترین یا قویترین damage فیزیکی رو به دشمن وارد کنند

recommended ها هیروهای پیشنهادی بازی برای تازه کار ها هستند و دلیلشم اینه که بازی کردن با این هیروها سادست

pusher تخصص اصلی این گروه اذیت کردن هیروهای حریف یا قوی کردن مینیون های تیم خودی یا کشتن سریع مینیون های تیم حریف که باعث میشه بتونند lan ی

که درش بازی میکنند رو جلو ببرنند و تاورهای حریف رو سریعتر از تیم مقابل نابود کنند و در اصطلاح Push کنند

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام من یه مشکلی تو این بتزی دارم وقتی ئوارد بازی میشم میرم تو قسمت توتاریل واسه یادگیری تو لودینگ و ود بازی نوشته ها عجیب قریبه مثلا flash_option_objective یا toutarial_obj1 حتی دکمه Esc میزنم تو اپشن اینجوریه چیکار کنم؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
carry چمپ هایی هستند که بیشترین دیمیج رو در طول بازی به چمپ های حریف وارد می کنند، در LoL این دمیج هم به صورت Physical هست هم Magical، یک سری چمپ ها مثل ahri جزو ap carry ها هستند که دمیچ مجیکال می دن، یک سری مثل master yi جزو ad carry ها هستند که دیمیج فیزیکال می دن.

recommended ها چمپ هایی هستند که برای تازه وارد ها خوبه ، بازی باهاشون آسونه.

pusher ها چمپ هایی هستند که برای حمله به tower و سازه های حریف مناسبند، توی lol کلا pusher زیاد معنی نداره، هرکسی ad و as اش بالا باشه عموما pusher خوبیه یا بیلد tank داشته باشه، ap ها هم کلا pusher نمی شن

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
هیرو هایی که بصورت magical دمیج میدن معمولا نمیتونن carry باشن . کلا تعریف carry در هر بازی هیروییه که در صورت خرید آیتم باهاش میتونی attack های قوی ای داشته باشه و بیشترین دمیج رو با اتک هاش وارد کنه

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
هیرو هایی که بصورت magical دمیج میدن معمولا نمیتونن carry باشن . کلا تعریف carry در هر بازی هیروییه که در صورت خرید آیتم باهاش میتونی attack های قوی ای داشته باشه و بیشترین دمیج رو با اتک هاش وارد کنه

دقیقا معلومه که شما LoL بازی نکردی

یکی از ویزگی های که LoL داره که خیلی هم مورد استقبال واقع شده اینه که شما یک چیزی داری به نام Ability Power که میاد قدرت Spell ها رو می بره بالا، و خود Riot هم در Spotlight هاش به عنوان Carry از یک سری چمپ ها مثل Ahri یاد می کنه.

در بازی ای مثل Dota شما فقط می تونی Ulti بعضی هیرو ها رو ببری بالا با آیتم، اما توی LoL تماما Spell ها به وسیله Ability Power دمیجشون می ره بالا.

آره بابا تو lol وقتی میگی hi یعنی دارم میمیرم! اصلا بازی یه زبون دیگه توش حرف میزنن همه چی اونجا فرق داره

really enjoy when ppl have nothing to say

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
آره بابا تو lol وقتی میگی hi یعنی دارم میمیرم! اصلا بازی یه زبون دیگه توش حرف میزنن همه چی اونجا فرق داره

SH4Y4N_2011

کاربر سایت
Sep 17, 2011
13
سلام دوستان ، خسته نباشید !

من فایل 2.5 مگابایتی LOL رو از خود سایت رسمیش دانلود کردم !

بعد که روی فایل کلیک میکنم که نصب بشه ، در هنگام نصب و اجرای Pando Media Booster ، وقتی که به پایان میرسه ، همچین اروری برای من میاد (عکس زیر) که من هرکاری کردم ،نتونستم این مشکل رو برطرف کنم ، حتی با خاموش کردن NOD32 چون در هنگام نصب با چندتا فایل مشکل داره !!!

میخواستم بدونم مشکل چیه ؟؟ کسی میتونه راهنماییم کنه تا این مشکل حل بشه یا نه ؟؟؟

میتونین از طریق یاهو هم راهنماییم کنید :

ID Yahoo : SH4Y4N_2011
Email : SH4Y4N_2011@yahoo.com

22180249935174333347.jpg

هیچ کس نیست جواب مشکل ما رو بده :| !!!

vixen357ka

کاربر سایت
Mar 3, 2008
35
LOL رو از گارنا بازی کنید
آموزش هم اگه لازم داشتید تهیه می کنم

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
سلام بهتر Pando Media Booster رو از تو کنتر پنل بری پاک کنی بعد بازی رو از بالا بیار خودش میره Pando رو از اول دانلود میکنه احتمالا فبلا یه لانچر دانلود کردی که این برنامه رو نصب کرده که به بازی lol نمیخوره
چه جوری میشه هیرو فروخت؟

آخرین ویرایش:

SH4Y4N_2011

کاربر سایت
Sep 17, 2011
13
سلام بهتر Pando Media Booster رو از تو کنتر پنل بری پاک کنی بعد بازی رو از بالا بیار خودش میره Pando رو از اول دانلود میکنه احتمالا فبلا یه لانچر دانلود کردی که این برنامه رو نصب کرده که به بازی lol نمیخوره
چه جوری میشه هیرو فروخت؟

بازم نشد :((

چیکار کنم ؟؟

1 سوال داشتم : از بین بازی های LOL - Dota2 کدومشون بهتره ؟؟؟

من چون چند سال میشه که Dota بازی نکردم ، زیاد اطلاعات ندارم !

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
من تو این بازی حیلی مشکل دارم با انکه پینگم خوبه اما وسط بازی قطع میشه بعد چون می پرم بیرون زیاد منو بن میکنه الان دارم گارنا دانلود میکنم ببینم چی میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر