League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
من تو این بازی حیلی مشکل دارم با انکه پینگم خوبه اما وسط بازی قطع میشه بعد چون می پرم بیرون زیاد منو بن میکنه الان دارم گارنا دانلود میکنم ببینم چی میشه

مشکلت تایم اوت زیاده . واقعا ته حالگیریه وقتی آدم پینگش زیره 200 باشه اما ببینی تایم اوت زیادی داری نمیذاره بازی کنی . پیگیری کن ببین میتونی مشکلت رو حل کنی با isp

من خودم خیلی قبل ها مشکل تایم اوت نسبتا زیادی داشتم با پیگیری زیاد حلش کردم البته همه چی بستگی به isp داره

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
مشکلت تایم اوت زیاده . واقعا ته حالگیریه وقتی آدم پینگش زیره 200 باشه اما ببینی تایم اوت زیادی داری نمیذاره بازی کنی . پیگیری کن ببین میتونی مشکلت رو حل کنی با isp

من خودم خیلی قبل ها مشکل تایم اوت نسبتا زیادی داشتم با پیگیری زیاد حلش کردم البته همه چی بستگی به isp داره

اره دارم دیوونه میشم بزنگم چی بگم بهشون؟ :( بزنگم کلی بهونه میارن.....

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
LOL رو از گارنا بازی کنید
آموزش هم اگه لازم داشتید تهیه می کنم

نکنید این کارو

هرچی نوبه ریخته توی گارنا

پلیر هاش حتی با eune هم قابل مقایسه نیستند، توی esl هم بازی کن هاش نمی تونن شرکت کنن(esl sea که شکر خدا با خاک یکی شدست)،یعنی کلا توی هیچ لیگی نمی تونن بازی کنن، transfer account هم riot بهشون نمی ده چون می دونه توش چه خبره

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
سلام من این لینکی که اول تاپیک دادید و دانلود کردم اولا که 500 مگ نبود و 2.7 گیگ بود تازه اونو که دانلود کردی و نصب کردی باید یه فایل 135 مگی هم دانلود کنی درسته؟؟من هر چه تلاش میکنم این 135 مگ دانلود نمیشه چی کنم؟؟؟؟

Gool77

کاربر سایت
Dec 8, 2011
3
با سلام
من اصلا نمی تونم login کنم
invalied username\password
روی یوزر و پسوردو هم متمعنم ولی نه تو سایت نه تو بازی login نمیشه
Help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:((((((((((((((((((((

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
با سلام
من اصلا نمی تونم login کنم
invalied username\password
روی یوزر و پسوردو هم متمعنم ولی نه تو سایت نه تو بازی login نمیشه
Help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:((((((((((((((((((((

Region رو اشتباه انتخاب می کنی

اکانتت باید ببینی روی چه ریجین ایه، اگه نمی دونی همه رو تست کن

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
بهترین region از نظر پلیر و راحت بازی کردن بدون لگ کدومه؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر