League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
یک هفته ا ی میشه بازی رو دانلود کردم واقعا معرکه است!

این سرور Eu nordic پینگ خیلی خوبی داره ...
این خارجی ها پدر مارو در آوردن !!!

بروبچ ایرونی بیان حتما این بازی رو تجربه کنید ...
SOLY021
Eu nordic

آخرین ویرایش:

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
میشه یه مقدار در مورد alistar توضیح بدی؟
منظورم نحوه بازی کردن با این هیرو

---------------------------------------------------------
من یه مشکلی با Karthus دارم
نمیدونم ماله این پچه یا نه چون قبل از پچ دست به این هیرو نزدم
وقتی من Q میزنم , خودش اتوماتیک هر جا که موس باشه مین میزاره در حالی که اگه من بخوام با موس این اسپل رو بزنم اون دایره مربوط به رنج اسپل رو نشون میده
مثل اسپل W که وال میندازه
تو فروم های خارجی سرچ کردم ولی میگفتن باگ نیست و اینا:(
برا شما هم اینجوریه؟
هیچ کس هیچ نظری نداره؟

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
هیچ کس هیچ نظری نداره؟
سلام دوست عزیز باگ نیستش چون فک کن وست Fight وقتی Q رو میزنی اون دایره هه می یاد باس باز دوباره Click کنی سرعت عمل می یاد پایین ولی وقتی طرف با موس کلیک می کنه قطعا وقت اینم داشته که دوباره بره رو اونجایی که می خواد نیرو رو بزنه کلیک کنه. امیدوارم کامل باشه>:d

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
سلام دوست عزیز باگ نیستش چون فک کن وست Fight وقتی Q رو میزنی اون دایره هه می یاد باس باز دوباره Click کنی سرعت عمل می یاد پایین ولی وقتی طرف با موس کلیک می کنه قطعا وقت اینم داشته که دوباره بره رو اونجایی که می خواد نیرو رو بزنه کلیک کنه. امیدوارم کامل باشه>:d
اصلا نفهمیدم چی گفتی/:)
اگه میشه ویرایش کن
من فقط میخوام بدونم که برا شماها هم اینجوریه؟

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
دوستان منم تو سرور EU Nordic هستم با اسم achaemenes
البته بگم زیاد تا حالا بازی نکردم و وقت بازی کردن رو هم ندارم ولی خوشحال میشم اددم کنید.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم امشب آپدیت میکنم میام ! ادد کنید تو رو خدا ! هیچکس تو فرند لیستم نیست : P3rsia

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
اصلا نفهمیدم چی گفتی/:)
اگه میشه ویرایش کن
من فقط میخوام بدونم که برا شماها هم اینجوریه؟

سلام ببین کلا اینو واسه این اینطوری کردن که سرعت عمل بره بالا وست Fighting وقتی با موس داری کار می کنی باید بری رو اسپیل بعدش کلیک کنی بدش بیاری رو جای مورد نظر بعد بزنی این بیشتر طول میکشه تا اینکه موس جای مورد نظر بزاری و با انگشت مبارک Q رو بزنی من Karthus ندارم اما حدسم اینه امیدوارم درست باشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
واسه Karthus یا Urgot اون Ability هاشون که Q رو میزنید خودش یه جا میزنه باگ نیست ... هرجا نشانگر موستون تو بازی باشه و شما Q رو بزنید همونجا Spell رو میزنه ... منظورم اینه که کورزر موس رو میبرید یه جا ... هر جا موستون باشه و Q رو بزنید همونجا میزنه Ability رو ..
میشه یه مقدار در مورد alistar توضیح بدی؟
منظورم نحوه بازی کردن با این هیرو
چیز خاصی نداره Ulit این هیرو که خیلی خوبه کل Damg هارو به مقدار 75% و بیشتر Reduce میکنه ... وقتی میری تو حریف میخوای تانک کنی همه میان روت اون رو میزنی .... یه دونه هم شاخ میزنه یکی هم Heal ...یکی هم مشت میزنه زمین پرت میکنه رو هوا .... کلا باید بری اون سمت حریف و شاخ بهش بزنی تا پرت بشه سمت Tower یا رفیق های شما تا ترتیبش رو بدن ...وقتی هم خواست فرار کنه بزنی رو زمین که Stun بشه :D
پ.ن : با Twitch زن , بیوه میکنیم :D

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من که از این بازیا هیچ سر در نمی یارم :(

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
Dominion هم واسه یه مدت محدود آزاد شده و قابل بازی هست ... خداست این مپ ... هر چی بازی میکنم خسته نمیشم ... Dota 2 باید بره جلو این بازی بوغ بزنه :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کسی لینک مستقیم به همراه آخرین آپدیت نداره ! 700 مگ میخوا آپدیت کنه ! سرعت دانلوود با اینترنت دانلود منیجر 120 با این 10 ! کمک کنید لظفا .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
کسی لینک مستقیم به همراه آخرین آپدیت نداره ! 700 مگ میخوا آپدیت کنه ! سرعت دانلوود با اینترنت دانلود منیجر 120 با این 10 ! کمک کنید لظفا .
دوست عزیز لینک اپدیت هاش وجود نداره ...فقط باید خود لانچر اپدیت کنه که متاسفانه لانچر خیلی باگ داره و اذیت میکنه .... باید با یکی که بازی رو کامل داره قرار بزاری ...اون بازی رو بریزه رو فلش بده شما شما هم کپی کنی رو هاردت و اجرا کنی .
من یه مشکل دارم تو صفحه لاگین بعد اینکه اسم و پسورد واردم کردم یه صفحه yes یا no میاد بعد این ارور رو میده گیر کردم http://www.irfreeup.com/images/96699000245172308509.jpg
یه دور با وی پی ان برو امتحان کن ببین درست میشه یا نه ...در ضمن تو چه سروری هستی ؟

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
dسلام
یکی از باگ های Launcher اینه که Patch رو Download کردی بازی کردی فرداش می یای بازی کنی Launcher بت آپدیت میده Download که می کنی می بره رو Patch قبلی 100 بار واسه من اتفاق افتاده تنها راه حلشم We Pi En هست فقت Launcher رو با We Pi En باز کنین تو صفحه Log In در بیاین بعدش بزنین بره تو بعدش : حله!!
:d

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
سه روز طول کشید پچ های بازی رو دانلود کنم تو سرور eu nordic q east نمیره تو فیروالم هم خاموشه انتی ویروسم ندارم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر