Lair

N3 & Gamer

کاربر سایت
Sep 1, 2007
34
دوستان نمیدونم به نحسی عدد 13 اعتقاد دارید یا نه و لی یقه منو تو بازی گرفته آخر مرحله سخته تو این بازی :confused: نابودم کرده .(حتماَ به مرحله سیزده برسید آخر زدحاله)
سلام
بابا از شما که gamer هستید بعیده .اخه کجای این مرحته سخته:confused:
کافیه از اون موجودا که باهاتن bomb برداری بریزی روی رو اتیش اندازها اونوقت همه رو یک جا میسوزونه.بهدش میری طرفه ارتشت ازشون محافضت می کنی.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز ممنونم ولی این مرحله ای که شما می گی فکر کنم مرحله 7 باشه نه 13 . چون تو اون مرحله باید با حداکثر سرعت چند مقر دشمنو بزنی . البته من با اژدها خالی زدم شاید راه بهتریم بود چون سری اون جونو پرنده های خودم رد می کردم . :biggrin1:
شرمنده ولی فکر کنم دست خالی جلوی توپ رفته بودم .بهر حال منم به مرحله آخر رسیدم ولی تمومش نکردم
چون فعلاَ یه کاری دارم بعداَ این مرحله رو میرم.
به هر حال ممنون

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
بازی چند مرحله هست ؟؟؟
چندساعت وقت می بره ؟؟؟
هر مرحله ای چه وقت زمان می بره ؟؟؟
توی هر مرحله checkpoint می زنه یا نه ؟؟

N3 & Gamer

کاربر سایت
Sep 1, 2007
34
دوست عزیز ممنونم ولی این مرحله ای که شما می گی فکر کنم مرحله 7 باشه نه 13 . چون تو اون مرحله باید با حداکثر سرعت چند مقر دشمنو بزنی . البته من با اژدها خالی زدم شاید راه بهتریم بود چون سری اون جونو پرنده های خودم رد می کردم . :biggrin1:
شرمنده ولی فکر کنم دست خالی جلوی توپ رفته بودم .بهر حال منم به مرحله آخر رسیدم ولی تمومش نکردم
چون فعلاَ یه کاری دارم بعداَ این مرحله رو میرم.
به هر حال ممنون
سلام
tekken lord عزیز مگه همون مرحله رو نمیگی که اون جونور بزرگها توی هوا باهاتن.با قایقها و ارتشت.که باید ازشون محافظت کنی.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
چرا دوست من حق باشما بود .راستش من اصلاَ حواسم به اون جونورهای بزرگ نبود و همش با اژدهای خالی میرفتم سراغشون برای همین نفسمو گرفته بود داشتم با اژدها جای f14 بازی می کردم .
بازم از راهنماییت ممنون.

S.D.K

کاربر سایت
Jul 24, 2007
57
بچه ها من تو اون مرحله ی بیایونه گیر کردم کجا برم؟اون حشره ها نمیزارن
يه سري جوب هست کف زمين برو دنبال اونا .خيلي هم بالا نرو که ميميري!در ضمن پشها خيل دميج نميزنن اگه دستت رو اتشي باشه # يعني گلوله نزني !#

N3 & Gamer

کاربر سایت
Sep 1, 2007
34
بچه ها من تو اون مرحله ی بیایونه گیر کردم کجا برم؟اون حشره ها نمیزارن
سلام دوست عزیز
در این مرحله دنباله مسیر سبز رو بگیر.اگر به زمین توجه کرده باشی میبینی که بعضی از مسیرها سبز هستن و بعضی خشک. فقط دنباله علفزارها برو
در ضمن اگر اون حشرات اومدن برات دستتو روی مربع نگه دار;).

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
سلام
ببينين من كاري به امتياز سايتها ندارم فقط مي خوام نظر خودتون رو بدونم يعني از بازي راضي هستيد
يا نه؟اگر هم هستيد يا نيستيد دليلش رو بگيد.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر