Lair

• Thread starter Thread starter borna
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام .شما گفتین چنین چیزی نیست درسته.:confused:من چند تا سوال از شما داشتم.البته می بخشید.
1.چه نوع اکانتی دارین
2.هر چند وقت یکبار repair می کنین
3.از چه Levely میشه یک نفر رو Join کرد
4.در فروم Critic Score در چه نوع اکانتی وجود داره
:evil:
در ضمن باید بگم Gamespot اشغالترین سایت امتیاز دهی به بازیهایه PS3 هست
اون از کارشناساشون که قبل از اومدن بازی یه چیز میگن یک ماه بعد حرفه خودشونو می خورن
من قبل از اومدن بازیه lair از کارشناساشون امتیاز 9 رو دیدم.ام حالا دادن 5.8
قسمت Critic Score رو نگه کنید
http://www.gamespot.com/ps3/action/lair/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews
یک کلمه بیا بنویس اشتباه گفتم بحث رو تموم کن. چه اصراری داری که الکی با بیان یسری مطالب اشتباه حرفاتو به کرسی بشونی؟
Critic Score یعنی میانگین نمره هایی که سایت های معروف (که اسامیشون در gamerankings مشخص شده) به بازی دادن و هیچ ربطی به منقدان سایت gamespot نداره.

در این موردم که gs اشغال نمره می ده خوب gs به این بازی بد نمره داده و داده 4.5. این همه سایت معروف که به این بازی نمره های 4-5-6 دادن هم هیچی حالیشون نبوده حتما؟ در ضمن مگه قراره هر وقت از یه بازی تعریف می شه یا تبلیغات وسیعی براش صورت میگیره حتما نمره بالا داده بشه؟

اقا من اینجا موندم اگه فقط کنترلش بده چی جوری 4.5 گرفته گرافیکش با صداگذاری وداستان که بد نیست :confused:
بابا مشکل این بازی Gameplay افتضاح و فجیعشه (حتما میدونی که کنترل هم جزوی از گیم پلی محسوب میشه)و اصلی ترین و مهم ترین فاکتور یه بازی هم گیم پلی هسش حالا میخواد بقیه چیزاش مثه گرافیکو و صدا و ....... خوب باشه میخواد بد باشه !
(البته تاثیر گرافیک و صدا و داستان و این چیزا رو تو یه بازی رد نمیکنم اما میگم اول Gameplay خوب مهمه بعد عوامل دیگه .)

یک خبر فوق العاده بامزه :laughing:

بعد از امتیازات دهشتناک و فوق العاده فجیعی که بازی LAIR گرفت ... سونی دست به اقدام خیلی جالبی زده ...:laughing:

بله سونی با ارسال یک راهنمای 21 صفحه ای به Review (نقد) کنندگان بازی به آن ها چگونگی Review کردن Lair را آموزش داده :laughing:

در قسمتی از این راهنما به نقل از Julian Eggebrecht رئیس توسعه دهنده ی این بازی (Factor 5) آمده :

Open your mind and hands for something very different

:laughing: :laughing: (واقعا حیفم اومد این جمله ی بسیار زیبای بالا را ترجمه کنم)

یکی از نا امید کننده ترین قسمت های بازی که بیشتر منقدان هم بهش اشاره کرده بودند مربوط به motion control بازی بود اما آقای Eggebrecht در استدلالی که ارائه داده گفته بیشتر منقدان بازی عموما جزو گیمر های hardcore هستند که بیشتر به سمت کنترل سنتی گرایش دارند و کسانی هستند که به آسانی مجذوب motion control نمی شوند.

6 صفحه از این 21 صفحه مربوط به چگونگی کنترل بازی است ...:laughing:

سایت IGN یک نسخه از این راهنما به دستش رسیده و همینطور که در عکس پائین ملاحظه می کنید منقد Lair در IGN یعنی آقای Grey که به این بازی امتیاز 4.9 از 10 داد مشغول مطالعه اش هست

lair-20070907112113601.jpg

آخرین ویرایش:
یک کلمه بیا بنویس اشتباه گفتم بحث رو تموم کن. چه اصراری داری که الکی با بیان یسری مطالب اشتباه حرفاتو به کرسی بشونی؟
Critic Score یعنی میانگین نمره هایی که سایت های معروف (که اسامیشون در gamerankings مشخص شده) به بازی دادن و هیچ ربطی به منقدان سایت gamespot نداره.

در این موردم که gs اشغال نمره می ده خوب gs به این بازی بد نمره داده و داده 4.5. این همه سایت معروف که به این بازی نمره های 4-5-6 دادن هم هیچی حالیشون نبوده حتما؟ در ضمن مگه قراره هر وقت از یه بازی تعریف می شه یا تبلیغات وسیعی براش صورت میگیره حتما نمره بالا داده بشه؟
سلام.اقای Lich king تعریفه شمارو زیاد شنیدم.ولی اگر خبر نداری critic یعنی کارشناس.
یه دیکشنری رو کامپیوترت نصب کن.معنیشو یاد بگیری.
من همیشه حقیقت رو می گم.ونمیخوام حرفمو به کرسی بشونم
من تا اخر پای حرفم هستم
فکر کنم الان دیگه متوجه شده باشین چی می گم:cool:

تعريف ايشون رو زياد شنيديد اشتباه ميکنند
تعريف مارو که نشنيديد ، فکر نميکنم قرار باشه هر کلمه رو ببريم تو ديکشنری و بگيم که معنيش ميشه اين!
همونطور که اشکان هم گفت Critic Score رو سايت ها ، مجلات و روزنامه هايی که توسط Gamerankings Confirm ميشند به بازيها ميدند که اين خودش يعنی دادن اين Average Score و به دست اوردنش طبق يه سری فرمولات و موضوعات و قوانينی که در Gamerankings قرار دارند تأييد ميشه
فکر ميکنم اگه بری يه جورايی اين FAQ رو درباره Critic Score توی Gameranking بخونی بد نيست! البته اگه نخوای يکی يکی ببری تو ديکشنری!!

Gamerankig Critic Score Help

سلام.اقای Lich king تعریفه شمارو زیاد شنیدم.ولی اگر خبر نداری critic یعنی کارشناس.

تقریبا برای همه روشن شده که یه زمانی طرفدار Sony بودم و بیشتر از اون طرفداری می کردم ولی حالا با فروش کنسول هام.چشم هام هم بیشتر باز شده.
باید قبول کنید که Lair جز پر مشکل ترین بازی های Ps3 است.
نمونه ای از مشکلاتش:
همه دوستان که به این مورد اشاره کردند:استفاده نکردن از پتانسیل motion control که باعث به وجود آمدن کنترل بد بازی شده.

سیستم قفل کردن بازی که دچار پر مشکل ترین سیستم های قفل بر روی هدف است.برای مثال در یکی از مراحل بازی شما باید از یارانتان که در یک زندان محبوس شدند در برابر سنگ های پرتاب شده به طرف آنها محافظت کنید که تنها کاری که می توانید بکنید قفل کردن بر روی این تخته سنگ ها است ولی وقتی تعداد هدف ها زیاد می شود بازی گیج شده و به جای قفل کردن بر روی این تخته سنگ های به چه بزرگی که در نزدیکی شما قرار دارند بر روی یک اژدها در دوردست که اصلا کاری به شما ندارد قفل می کند.مشکل این بخش اینجا به پایان نمی رسد:در همین هنگام بازی وارد مرحله Boss شده و شما چاره ای جز جنگیدن با او ندارید و وقتی با اون می جنگید سنگ ها به زندان بر خورد کرده و به راحتی یارانتان می میرند و مجبور می شوید که بازی را دوباره انجام دهید.

دیگر مشکل بازی هنگامی است که بازی را دوباره شروع می کنید که مجبور هستید دوباره تمام صحنه های سینماتیک طولانی را تماشا کنید(فقط زمانی می توانید آنها را Skip کنید که مرحله را یک بار تمام کرده باشید!)

دیگر مشکل بازی دوربین آن است که هنگامی که شما با استفاده از قفل کردن برروی یک دشمن و سپس پریدن بر روی او با استفاده از چنگک,دوربین بازی با اشکال مواجه شده و همین طور دور دشمنتان می چرخد که باعث گیج شدن و خرد شدن اعصاب شما می شود.

فکر کنم برای گیم پلی یک بازی با این همه تبلیغ واقعا شرم آور است.
دوستان بیخیال کل کل الکی درباره چهارتا عبارت بشن دیگه حالا این بازی این قدر مهم هست که این قدر روش تعصب دارید؟!

یه دیکشنری رو کامپیوترت نصب کن.معنیشو یاد بگیری.
من همیشه حقیقت رو می گم.ونمیخوام حرفمو به کرسی بشونم
من تا اخر پای حرفم هستم
فکر کنم الان دیگه متوجه شده باشین چی می گم:cool:
خیلی ممنون که به بنده توصیه کردید که یه دیکشنری نصب کنم چون من زبانم خیلی ضعیفه. منم یه توصیه برای شما دارم:
خیلی جدی بهت اخطار می کنم دست از این روشت در این سایت بردای چون دفعه بعد در صورت نوشتن اطلاعات غلط و پافشاری برروی اون اطلاعات دسترسیت خیلی سریع از سایت قطع خواهد شد. اون حقیقت رو هم نگر دار پیش خودت یه وقت گم نشه.;)

نمیدونم بعضی از بچه ها چرا این قدر با تعصب با موضوع برخورد میکنن هر بازی یه معیارهایی واسه سنجیدن داره مهمترین معیار برای سنجیدن این گونه بازیها گیم پلی بازی هست که این بازی فاقد این خصیصه هست البته این مطلبی که فرزاد گذاشته هم میتونه یه دلیل باشه چون همه ی این نقد کننده های سایتها از نوع هاردکور گیمر هستن و دست به ماوس هستن

آقا کی گفته هر بازی که تبلیغاتش زیاده و رنگ و آب داره باید عالی باشه؟

در ضمن game spot مگه چه پدر کشتگی با سونی داره که بیاد به بازیاش امتیاز پایین بده ؟

اصلا میگیم با سونی بده دیگه نمیتونه به یه بازی از یه حدی پایینتر بده شما بگید 1 نمره کمتر از دیگران بده

بیشتر که نمیشه؟

در ضمن تا الان سونی فقط داره توجیه میکنه یه دفعه میگه بازیسازا نمیتونن برای سل درست

برنامه ریزی کنن یه دفعه میگه با کارت گرافیک ما نا هماهنگ هستن ایندفعه که بدتر از همه گفته

گیمرها بازی کردن بلد نیستن ولی من فکر کنم بازی باید جوری روون باشه که گیمر ازش لذت ببره

شاید کسی فکر کنه من طرفدار360 ام یا با سونی بدم ولی نه والا من هم 3 دارم هم 360

ولی انصافا سونی داره افتضاح میکنه

دقیقا همین ایرادهای گیم نویسی رو هم از Ps2 میگرفتند و میگفتند که بسیار راحتتر است بازی نویسی برای DreamCast ... اما خوب در آخر امر Ps2 موند و روز به روز بهتر شد و DreamCast از صحنه خارج شد ... !
تا این کمپانیا راه بیفتند زمان میبره :p

چه بازی بود این lair:laughing:
ما که از این بازی چیزی نفهمیدیم فقط اینجا جنجال بود . امیدوارم زودتر تموم بشه و در مورد بازی بشتر صحبت بشه .

سلام به همه دوستان من زیاد قصد دخالت ندارم فقط یه سوال از همه دارم چند نفر شخصاَ این بازیو بازی کردن ؟
همین یه سوالو فقط دارم . البته جسارت نباشه ها فقط یه سوال.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or