L.A Noire | Xbox 360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
دوستان با توجه به اینکه مراحل بازی خیلی زیاد هست و گیم پلی زیادی هم دارد و مقدار زیادی هم زبان لازم دارد برای درک بهتر داستان پیشنهاد میدم چند نفر جمع بشیم و راهنمای قدم به قدم بازی را هر چه سریع تر بنویسیم تا بچه ها بیشتر از بازی لذت ببرند
نظرتون چی هست !!!!!!!!!!!!!!!
شاید بعضی ها فکر کنند الان 3 دیسک کامل نشده خوب می تونیم فعلا راهنمای قسمت اول و دوم بنویسم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان با توجه به اینکه مراحل بازی خیلی زیاد هست و گیم پلی زیادی هم دارد و مقدار زیادی هم زبان لازم دارد برای درک بهتر داستان پیشنهاد میدم چند نفر جمع بشیم و راهنمای قدم به قدم بازی را هر چه سریع تر بنویسیم تا بچه ها بیشتر از بازی لذت ببرند

اینطور که خیلی عالیه...به نظر من زیرنویس رو بیخیال بشیم و یه کار دیگه بکنید...چند ماه پیش یکی از دوستان داستان آلن ویک رو به صورت خیلی جالبی نوشته بودن و اتفاقات درون بازی رو هم کامل توضیح میدادن...اگه این کارو بکنید از صدتا زیرنویس بهتره:d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad

حسین جان ما این حرف ها حالیمون نیست :d ما ترجمه میخوایم. :p
آقا نوید که قبلا اعلام آمادگی کردند ، این پست هم که به معنای اعلام آمادگی شما تلقی میشه :">

پس فعلا دو نفر ، آقا نوید و داش حسین گل >:d<

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
اینطور که خیلی عالیه...به نظر من زیرنویس رو بیخیال بشیم و یه کار دیگه بکنید...چند ماه پیش یکی از دوستان داستان آلن ویک رو به صورت خیلی جالبی نوشته بودن و اتفاقات درون بازی رو هم کامل توضیح میدادن...اگه این کارو بکنید از صدتا زیرنویس بهتره:d
به نظر خودم اگه راهنمای قدم به قدم بزاریم خیلی بهتر هست تا اینکه بخواهیم زیر نویس
حسین جان ما این حرف ها حالیمون نیست :d ما ترجمه میخوایم. :p
آقا نوید که قبلا اعلام آمادگی کردند ، این پست هم که به معنای اعلام آمادگی شما تلقی میشه :">

پس فعلا دو نفر ، آقا نوید و داش حسین گل >:d<
محمد به نظرم اگه بچه های تحریریه 3 یا 4 نفری این کار کنند خیلی مناسب تر هست
باتوجه به اینکه به غیر از ناظمینی که عضو تحریریه هستند و سرشون شلوغ هست فقط 14 نفر اعضای تحریریه داریم
اینقدر هم به این نوید گیر ندهید :d

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
چرا مثل Sheep هی تکرار میکنید چیزیو که نفر قبلی میگه؟ بس است Kids ethics
فردا حتما بازی رو تست میکنم، از آنلاینشم خبر دار میشم که چطوره، اگر کسی آنلاین گیمینگ کرده توضیح بده، اصلا داره یه همچین چیزی؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من برای زیرنویس و ترجمه که بعید میدونم وقت کنم
اما راهنمای قدم به قدم، که کلش میشه طریقه جواب دادن سوالات و پیدا کردن تمام سرنخها را دارم آماده میکنم که بنویسم

• Like
Reactions: aliahmadi2

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
خب من هم بالاخره بازی رو گرفتم جدا بی نظیره و همه باید امتاحانش کنن

خداییش حیف این بازی نیست با مافیا مقایسش کنی بخر حتما بخر

من دقیقا دیشب داشتم به این موضوع فکر می کردم. اولین بازی R*هست که شخصیت اولش ادمیزاده

یعنی حتی از مافیا 1 هم بهتره :-o مشتاق شدم این بازی امتحان کنم :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
به نظر خودم اگه راهنمای قدم به قدم بزاریم خیلی بهتر هست تا اینکه بخواهیم زیر نویس
منم کاملا موافقم با این کار.مثه کار اقا برهان تو راهنمایی قدم به قدم RDR بکنید که هم مراحلو توضیح میدادن هم کمی از دیالوگ های اصلی و کمی هم از داستان مهم اون مرحله منوشتند که کار بسیار شایسته ای بود.;)
من دقیقا دیشب داشتم به این موضوع فکر می کردم. اولین بازی R*هست که شخصیت اولش ادمیزاده
اره به این نکته توجه نکرده بودم اولین شخصیت راک استاره که شخصیت داره وبقول شما ادمه.جالبه.:d از R* بعید بود.اونم بواسطه تیم باندی ادم شده.:d
از اون موقع که دارم این بازی رو میکنم خیلی انگلیسیم بهتر شده کلی کلمه ی جدید یاد گرفتم
اره دیگه انقدر کلمه داره باید کل دیکشنری رو زیر و رو کنی.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آقا می بخشید خوم قاطی کردم تو کار اساتید:|
به نظر من زیرنویس خیلی بهتر از قدم به قدم چون تو زیرنویس تشخیص درست و غلط بودن و راست و دروغ حرفا با خود آدم. ولی تو قدم به قدم همه چیز رو به آدم میگن دیگه بازجویی و گشتن و اینجور چیزا معنی نداره شما فقط باید دگمه بزنی تا ماموریت تموم شه حالا تصمیم با اساتید این نظر من بود;)

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
در کمال نا باوری کنسولم درست شد یه 3 4 ساعتی بازی کردم ^:)^
الان هم بخش ترافیک رو تموم کردم رفتم سراغ بخش جنایت

بازی عالی بود از همه لحاظ ولی با چیز هایی که ازش فکر می کردم خیلی تفاوت داشت اولیش هم اینکه اپن ورلد نیست و صرفا حرکت از یه نقطه به نقطه دیگست با یه سری اضافات به درد نخور مثل لندمارک ها

آقا می بخشید خوم قاطی کردم تو کار اساتید
به نظر من زیرنویس خیلی بهتر از قدم به قدم چون تو زیرنویس تشخیص درست و غلط بودن و راست و دروغ حرفا با خود آدم. ولی تو قدم به قدم همه چیز رو به آدم میگن دیگه بازجویی و گشتن و اینجور چیزا معنی نداره شما فقط باید دگمه بزنی تا ماموریت تموم شه حالا تصمیم با اساتید این نظر من بود

به نظرم اونقدر ها هم به زبان نیاز نداره اگه قرار باشه تمام سوالات رو درست بپرسیم و جواب بدیم چرا
اما برای بستن پرونده نه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]دوستان جایی هست که بشه دیالوگهای بازی رو ازش گیر آورد؟[/FONT]
[FONT=&quot]اگر کسی داره بزاره.[/FONT]
[FONT=&quot]اینجور بازیا تا کاملاً نفهمی چی به چیه همچین به آدم نمیچسبه[/FONT]

• Like
Reactions: .:Layho:.