L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به معنای واقعی فوق العاده است.دووم نیوردم و رفتم یه دیسکش رو خریدم.البته اینکه ازش خریدم باانصافه و بعدا جدا هم بهم میده(هر دو وی دی 2000).هر چی بگم کم گفتم.مثلا یه جا که یه قتل اتفاق افتاده و دنبال سرنخی به شدت احساس تنهایی و ترس میکنی و هر لحظه منتظر یه اتفاقی.من که یه ساعت بازی کردم هر مرحله یه نو آوری داره و فوق العاده است.از نظر سیو مثل rdr هستش و عالیه.بازی هم حدودا به زبان نیاز داره و من در کل بازی گوشی ام بغلمه که ترجمه کنم برای خودم(درد های زبان معمولی داشتن)که البته این مورد بر لذت بازی اثر خاصی نداره.راستی دوستانی که به پردیس گیم یه توهین کوچولو کردن(من هر دو ور عضوم)اونجا یه مشت بچه نیستند و بلکه مثل ما گیمرند.شاید درست باشه که این سایت برروزتره که هست ولی توهین اصلا کار درستی نیست.
در کل توی مطالعه آزاد یه کم بازی کنید که حیفه از دستش بدید.
دمت گرم حاجی بابت اطلاعات!!!!:x
در مورد اون توهینی که جناب sa_sa به برو بچه های خوب پردیس کرد واقعا متاسفم!
ایشون اونجا هم عضو هستن و خیلی کاربر خوبی هم هستن ولی نمیدونم چرا این حرف رو زدن!
واقعا که...:(

بچه ها بنظرتون فرمون ماشین زیادی تیز نیست؟!!!یکم اذیت نمیکنه؟
عزیز تو چند کامنت قبلی به این نکته اشاره کردم , هندلینگ مطابق چیزیه که باشه(ماشینای دهه شصتی) , یعنی با نیش آنالوگ ماشین زیادتر از حالت نرمال دور بر می داره.توجه به جزییات خیره کننده ـست !

اخه یکی نیست به راکستار بگه این چه وقت goty دادن به بازاره وسط امتحانا بازی به این سنگینی و حجم زیاد که مخ ادمو به کار میگیره و از درس خوندن میندازه
خوب R* علم غیب نداشت که دوستان مدرسه ای هم ممکنه مخاطب بازی باشن !:d

آخرین ویرایش:
عزیز تو چند کامنت قبلی به این نکته اشاره کردم , هندلینگ مطابق چیزیه که باشه(ماشینای دهه شصتی) , یعنی با

نیش انالوگ ماشین زیادتر از حالت نرمال دور بر می داره. توجه به جزییات خیره کنندست
جدا لذت بردم از نکته سنجی شما . چون توی پستای قبلی بودن افرادی که انتقاد کرده بودن از بازی ولی فقط کافی بود به سبک بازی ( Adventure ) و زمان اتفاقات دقت کنن .

آره عزیزم.ولی خب هر جا اسم راک استار باشه بازی از نظر ما بهترین میشه.:d

چه پشت کاری داری شما!خو! چه کاریه برو بازی رو بخر.25 گیگ میخوای دانلود کنی؟حالا اونش هیچی.میتونی صبر کنی؟!

آخه هنوز خیلی از بازی های توپ رو بازی نکردم.این میمونه تو صف تا 2 ماه دیگه:d

من که میترسم بخرمش 1 خرداد امتحان ها شروع میشه ادونچر خور اصیلم هستم :(اخه اینم تاریخ ریلیز گذاشتن دوستان خودمون میدونیم بازی در چه سطحی قرار داره دله مارو اب نکنید:-/

لباس های کول رو میتونیم خودمون عوض کنیم؟

میتونیم خودمون ماشین انتخاب کنیم یا L.A.P.D ماشین هارو انتخاب میکنه و بهمون میده؟

اولین معما ها بیشتر در مورد چه موضوعاتی بوده آیا تا حالا از کسی باز جویی کردی؟

میتونی توی بازی تا الان که رفتی آزادی عمل داشته باشی؟

آیا کول زن یا بچه یا خانواده ای داره که توی بازی در موردش صحبت بشه؟

اگه خودت رانندگی کنی میتونی خلاف بری؟

آیا MOTION SCAN اونقدر که نشون میده شگفت انگیز هست؟

آیا بازی اجازه میده که توی صحنه ی جرم با هرکسی که میخوای صحبت کنی (مثل بازی های نقش آفرینی)

آیا توی بازی امکان شب و روز اتوماتیک وجود داره؟؟

آیا کول رو مثل بازی مافیا خودت به خونه ببری و لباسش رو عوض کنی و بخوابی و صبح دوباره با یه لباس جدید به بیرون بری؟ آیا بازی همچین سیستمی رو داره؟؟

همکارمون به جز رانندگی چه کارهای دیگه ای میکنه؟

آیا در رانندگی آدمهایی پیدا میشن که خلاف برن یا باهامون درگیر بشن؟

توی رانندگی میشه از سیستم هایی مثل بوق زدن چراغ روشن و خاموش کردن و یا راهنما زدن استفاده کرد؟

لباس های کول رو میتونیم خودمون عوض کنیم؟

میتونیم خودمون ماشین انتخاب کنیم یا L.A.P.D ماشین هارو انتخاب میکنه و بهمون میده؟

اولین معما ها بیشتر در مورد چه موضوعاتی بوده آیا تا حالا از کسی باز جویی کردی؟

میتونی توی بازی تا الان که رفتی آزادی عمل داشته باشی؟

آیا کول زن یا بچه یا خانواده ای داره که توی بازی در موردش صحبت بشه؟

اگه خودت رانندگی کنی میتونی خلاف بری؟

آیا MOTION SCAN اونقدر که نشون میده شگفت انگیز هست؟

آیا بازی اجازه میده که توی صحنه ی جرم با هرکسی که میخوای صحبت کنی (مثل بازی های نقش آفرینی)

آیا توی بازی امکان شب و روز اتوماتیک وجود داره؟؟

آیا کول رو مثل بازی مافیا خودت به خونه ببری و لباسش رو عوض کنی و بخوابی و صبح دوباره با یه لباس جدید به بیرون بری؟ آیا بازی همچین سیستمی رو داره؟؟

همکارمون به جز رانندگی چه کارهای دیگه ای میکنه؟

آیا در رانندگی آدمهایی پیدا میشن که خلاف برن یا باهامون درگیر بشن؟

توی رانندگی میشه از سیستم هایی مثل بوق زدن چراغ روشن و خاموش کردن و یا راهنما زدن استفاده کرد؟

لباس خودش برش هست تا اونجایی که می دونم.
ماشین یکی به عنوان ماشین شخصی پلیس بهت میده واسه مراحل که اگر خراب شد پیاده میشی با دوستت یکی از ماشینای مردم رو بر می داری مثل GTA نیست به زور بکشیش پایین کارت پلیس نشون میدی خودش ماشین رو در اختیار میزاره.
آزادی زیاده مثلا توی خیابون که رانندگی می کنی بی سیم می زنن توی منطقه ای که هستی داره فلان اتفاق می افته اگر دکمه A رو زدی می تونی بری طرف رو جمع کنی و بهت امتیاز میده.
آره می تونیم خلاف بریم.
بله واقعا روی حرکات چهره کار شده.
خیر فقط کسانی که اطلاعاتی دارند باید صحبت کنی.
بله اگر شب و روز نداشت که دیگه بازی نمیشد.
چک نکردم خونه خودم رو.
تا اونجایی که بازی کردم همکارمون رانندگی هم نمیکنه فقط تو بعضی از جاها برای مدرک کمک می کنه.
خیر کسی ندیدم درگیر بشه.
بوق میشه زد بقیه هم چک نکردم.
موفق باشید.

دوستان كسي امتحان كرده ببينه ميشه فردي رو الكي دستگير كرد يا نه؟
مثلا از قيافه يكي خوشت نمياد بري بازداشتش كني :d
skip كردن مراحل چطور ؟
حقوق رو ماهيانه ميريزن به حساب يا بعد از اتمام مراحل نقد ميدن ؟:d

کسی خبر نداره دیسک سوم اومده یا نه؟
اینطور که دیروز اعلام کردن گفته بودن دیسک 3 در سرور های مختلف در حال اپلود هست ولی ما که تا اینجا چیزی ندیدیم احتمالا تا اخر امروز بیاد دیگه دیسک 3 این بازی

در مورد اون توهینی که جناب sa_sa به برو بچه های خوب پردیس کرد واقعا متاسفم!
ایشون اونجا هم عضو هستن و خیلی کاربر خوبی هم هستن ولی نمیدونم چرا این حرف رو زدن!
واقعا که...:(

من توهینی نکردم دوست عزیز واقعیت رو گفتم ;) و درضمن عضویت من از خیلی وقت پیش ها از نظر خودم باطل بود و از همون اول هم اشتباه کردم که توی اون سایت عضو شدم

آخرین بار هستش دارم اخطار میکنم و دفعه بعدی وجود نداره
اگه از پست خودم به بعد پستی دیدم که اینجا را به جمعه بازار تبدیل کنه، دسترسیش را قطع میکنم ...
گفتم،بازم دارم میگم
هم پروفایل دارین و هم پیام خصوصی
اعلام این که کدوم فروشگاه بازی را آورده و چند میده فقط و فقط اونجاهایی که نام بردم

من با این که دارم جون میدم تا بخرمش، ولی تا آخر امتحانا نمیخرم، معلم ریاضیم تهدیدم کرده =))

تنها سوالی که برای من پیش اومده اینه (البته کسایی که حداقل 8 ساعت بازی کردن بگن)؛ بازی تکراری، زننده و یا کسل کننده نمیشه؟ همین یک مورد نباشه شاید بشه بهش یکی از بهترین بازی های سال گفت! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or