L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ببخشید من یه سوال مبتدیانه میپرسم :d
مگه وقتی LT+ داشته باشیم، نمیتونیم بازی هارو با قفل 2.5 اجرا کنیم؟
پس چرا دوستان هی میپرسن قفل داره یا نه؟

دوستانی که بازی رو تجربه کردند لطفا بگن بازی تا چه حدی به زبان انگلیسی نیاز داره ؟ یعنی زبانمون فول نباشه میتونیم بازی کنیم ؟
اگه زیر نویسو فعال کنی و با زیرنویس راه بیای حله. اخه از شانس بد بعضی از ساسپکت ها به

خصوص سیاه پوستا ناجور غلیظ فک می زنن(لهجه تگزاسی!!:d)

دوستانی که بازی رو تجربه کردند لطفا بگن بازی تا چه حدی به زبان انگلیسی نیاز داره ؟ یعنی زبانمون فول نباشه میتونیم بازی کنیم ؟
زبان فول نمی خواد فقط باید لیسنینگت خوب باشه چون همش رو زیر نویس زوم کنی اعصابت خورد میشه و باید از حرف زدنشونم سر در بیاری.نسبت به بازیای دیگه زبان بهتری می خواد.

ببخشید من یه سوال مبتدیانه میپرسم :d
مگه وقتی LT+ داشته باشیم، نمیتونیم بازی هارو با قفل 2.5 اجرا کنیم؟
پس چرا دوستان هی میپرسن قفل داره یا نه؟

دوستان من هارد 20 گیگ دارم موقع نصب حتما باید هر سه دیسک رو باهم نصب کنیم؟

دو صفحه قبل رو بخونید به جوابتون میرسید...از نظر LT + و قفل خیالتون راحت و نیاز نداره...

بازی رو میشه دیسک 1 نصب کرد و بازی کرد و سپس برای ادامه بازی دیسک اول رو Unistall کرد و دیسک دوم رو نصب کرد...

• Like
Reactions: Lord Stark
نه خیلی زیاد ;)
نه یکی یکی هم میشه رفت

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead
ببین دوست عزیز اون جوری مشکل دیر لود شدن نداره اخه , صرفا برای لودینگ نصب کردن به کار میاد (به اون صورتم لودینگ نداره).

آخرین ویرایش:
سخت ترین قسمت بازی همین بازجویی برای پیدا کردن سرنخ هستش!!!
یجاهایی اگه اشتباه کنی برمیگرده از اول یجاهایی رد میکنه اما تمام سوالات رو اوکی نمیده!!

دو صفحه قبل رو بخونید به جوابتون میرسید...از نظر LT + و قفل خیالتون راحت و نیاز نداره...

بازی رو میشه دیسک 1 نصب کرد و بازی کرد و سپس برای ادامه بازی دیسک اول رو Unistall کرد و دیسک دوم رو نصب کرد...

سوال من رو اشتباه متوجه شدید برادر
میدونم قفل نداره
دارم میپرسم گیریم هم که قفل داشته باشه.. مگه با LT+ نمیشه با خیال راحت بازیش کرد؟
ینی دوستان LT+ ندارن؟ پس چطور بازی های جدید رو اجرا میکنن؟ :d

اخه یکی نیست به راکستار بگه این چه وقت goty دادن به بازاره وسط امتحانا بازی به این سنگینی و حجم زیاد که مخ ادمو به کار میگیره و از درس خوندن میندازه

به معنای واقعی فوق العاده است.دووم نیوردم و رفتم یه دیسکش رو خریدم.البته اینکه ازش خریدم باانصافه و بعدا جدا هم بهم میده(هر دی وی دی 2000).هر چی بگم کم گفتم.مثلا یه جا که یه قتل اتفاق افتاده و دنبال سرنخی به شدت احساس تنهایی و ترس میکنی و هر لحظه منتظر یه اتفاقی.من که یه ساعت بازی کردم هر مرحله یه نو آوری داره و فوق العاده است.از نظر سیو مثل rdr هستش و عالیه.بازی هم حدودا به زبان نیاز داره و من در کل بازی گوشی ام بغلمه که ترجمه کنم برای خودم(درد های زبان معمولی داشتن)که البته این مورد بر لذت بازی اثر خاصی نداره.راستی دوستی که به پردیس گیم یه توهین کوچولو کردن(من هر دو ور عضوم)اونجا یه مشت بچه نیستند و بلکه مثل ما گیمرند.شاید درست باشه که این سایت برروزتره که هست ولی توهین اصلا کار درستی نیست.
در کل توی مطالعه آزاد یه کم بازی کنید که حیفه از دستش بدید.
راستی دوستان اصفهانی سرزمین بازی رو اوورده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or