L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یکی به من جواب درست بده خواهشا، اگر DVD1 بازی اومده تمام مپ در DVD1 هست؟ احتیاجی به نصب بر روی هارد داره؟ اگر تمام مپ روی DVD1 هست، پس در DVD2 هم تکرار شده؟! جریان چیه؟ از لحاظ فنی یه جماعتی به اختلاف افتادیم. از تستر های عزیز تقاضای جواب داریم.
پ.ن: میشه همه جای مپ رو گشت یا قفله؟
عزیز dvd 1 می تونی بریزی رو هاردو بازی را اجرا کنی احتمالا وقتی رو 30 درصد بره میگه dvd2رابزار و اما در مورد map والا الان وقتی روی mapبازی کلیک میکنی خیلی خیلی بزرک هست به طوری که نمیشه به این اسونی ها بری انتهای نقشه احتمال dvd2و3 بازی ماموریت ها هستند

بچه ها با بازی خیلی حال کردم خدایی بعضی ها دارن اغراق می کنن اما بازی عالیه باید بگم که سطح گرافیک رانندگی و جاده به دل من همپین نپسبید نه اینکه بده ها ولی عالی هم نیست این قسمت بازی گرافیک بازی سطح قابل قبولی داره. من که خیلی حال کردم تیر اندازی بازی هم خوبه.
یه خورده کم اگر آهنگ های بازی ایتالیایی مثل Mafia 1 بود خیلی می چسبید. کلا صدا گذاری جوری هست که انگار دارن با خودت صحبت میکنن. حرکات چهره هم عالیه.

احسنت به این همه تلاش و پشت کار صبح که داشتم می رفتم صفحه 35 بود تاپیک

امروز که دیگه برای من تموم شد فردا دیگه صددرصد بازی میاد میخرمش

همینطوری که صفحات رو نگاه می کردم چیزی ندیدم حالا یکی بیاد جواب منو بده
اپن ورلد بازی چجوریه؟ یعنی مثل GTA و RDR هست یا نه فرق داره کلا توی نقشه چه چیزهایی وجود داره؟

یه سوال .
من هارد 20 دارم قاعدتا که نمی تونم سه تا دیسک رو با هم نصب کنم اگه میشه دوستان راهنمایی بکنن؟؟
میشه دونه دونه دیسک ها رو نصب کرد و بازی کرد ؟؟

دیسک 1 و 2 هرکدوم یکیش 7.3 گیگ یکیش هم یکم کمتر هست
آره دقیقا مثل final fantasy وقتی بازی وارد دیسک بعدی شد اون موقع اگه دوست داشتی رو هارد نصبش کن.

ولی حتما رو هارد نصبشکن لودینگ ها خیلی زود تر رد میشه.
مگه لودینگ هم داره؟:دی من با دیسک بازی کردم حس نکردم.شاید متوجه نشدم. الان هم بدون حضور دیسک در درابو بازی میکنم که اوضاع خیلی بیتر تره:دی

آخرین ویرایش:
یه سوال .
من هارد 20 دارم قاعدتا که نمی تونم سه تا دیسک رو با هم نصب کنم اگه میشه دوستان راهنمایی بکنن؟؟
میشه دونه دونه دیسک ها رو نصب کرد و بازی کرد ؟؟

آره دقیقا مثل final fantasy وقتی بازی وارد دیسک بعدی شد اون موقع اگه دوست داشتی رو هارد نصبش کن.

ولی حتما رو هارد نصبشکن لودینگ ها خیلی زود تر رد میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or