L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
خب اگه من Doubt رو بزنم چه فایده ای داره ؟ طرف که جواب سوال رو نمیده .

جای تعجب داره! یکی از مقدمات و ملزومات این بازی، و هر بازی جدی دیگه ای، برخورداری از دانش زبان به اندازه ی متوسطه! این شرط رو به هیچ وجه نمیشه دور زد. هدف تموم کردن بازی نیست، لذت بردن از اونه. پس به نظر من اگه دانش زبانی شما قد نمیده، کلاً بیخیال شو.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب اگه من Doubt رو بزنم چه فایده ای داره ؟ طرف که جواب سوال رو نمیده .​

ببین اکثر اوقات وقتی Lie رو مزنی طرف میگه مدرک رو کن . تو باید اول ببینی مدرک داری علیه طرف بعد بهش تو بازجوییت سخت بگیری . اگر میدونی دروغ میگه ولی مدرکی نداری باید Doubt رو بزنی .

حالا باید از بین مثلا 10 تا مدرک و شیئی که در اطراف جسد یا خونه اش پیدا کردم یه سوال دیگه از اون شخص بپرسم اما مشکل اینه که نمی دونم کدوم رو باید بپرسم.
اونا سوال نیستن همون مدارکی پروندن که تاحالا جمع کردی . اونجا باید ببینی چیزی بر علیه طرف داری که نشون بدی یا نه .

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
دوستان من نسخه از این بازی رو دارم که حجمش دقیقا 13.4 گیگ هست و یه فایلی داره به نام DLC که 1.43 گیگ حجمش هست و هیچ پسوند خاصی هم نداره ! کرک هم THETA هست و پچ شده !

می خواستم ببینم تمام DLC هایی که تا حالا اومده روی این نصب هست ؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
این بازی تا اینجا که من بازی کردم (تا حالا روی ۶ ۷ تا پرونده کار کردم :D) فوق‌العاده بوده. یعنی واقعاً تجربه‌ی کاملاً جدیدی هست که به‌بهترین شکل ارائه شده.
من چون اهل کنسول نیستم از همون اول منتظر موندم تا این بازی و RDR برای PC هم عرضه شه که خب یکیش این اتفاق براش افتاد که همینم حرکت بزرگیه :D

ولی یک نکته در مورد این بازی هست، برای لذت بردن ازش باید انگلیسیتون خوب باشه. اگر در حد متوسط هستید هم اذیت نمی‌شید ولی باز هم نمی‌تونید جزئیات رو متوجه بشید که فکر کنم اینطوری خیلی از لذت بازی از دست بره. چون همه‌ی بازی براساس این هست که شما اعتراف بگیرید و به‌حرفهای افراد گوش بدید و خلاصه کارآگاه‌بازیه! البته می‌دونم این بازی خیلی وقته روی کنسول عرضه شده و یه‌سری خیلی وقته تمومش کردن ولی یک‌سری هم مثل من فقط به PC فکر می‌کنن و بس!

خلاصه که دم Rockstar Games گرم! نشد یه بازی تولید کنه منو ناامید کنه 3>

البته یک نکته در مورد بازی هست که نمی‌دونم چرا انقدر بد کار شده! رانندگی در حد افتضاحه...! منو یاد Crazy Taxi می‌اندازه! یادش بخیر :D

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
بچه ها من تا وسط های بازی رفتم و الان یه جا گیر کردم. اونجایی هستم که اول مرحله زیر ایستگاه پلیس چند تا کاغذ بر می داره ( شعر نوشته فکر کنم!) می ره توی شهر دنبال نشونه می گرده ( اولش می ره وسط میدان روی حوض آب یه نوشته پیدا می کنه !) من باید دقیقاً کدوم قستمها را بگردم تا شواهد پیدا کنم. کلا یکی پیدا شه این تیکه رو برام توضیح بده ممنونش می شم!

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
می خواستم ببینم تمام DLC هایی که تا حالا اومده روی این نصب هست ؟
اره داداش من تمامشو بازی کردم حتی برای بار دومم که رفتم پیغام داد که پرونده های اضافی رو رد کنم که گفتم نه:d

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
جالبه بعضی مواقع قیافه دروغگو نشون میده مثلا چشم مستقیم وقتی به بازرس نگاه نمیکنه و میچرخه کاملا نشان دهنده ی دروغ هست ولی میگه inccorect در کل بازی کاملا عالیست فقط فریم لاکش خیلی اعصاب خورد کنه همش لگ میندازه!
اگه شک که گزینه ی دوم هست بزنین اگه درست نباشه میگه اینکارکت نمیگه دیگه مدرک بیار مثلا از یارو توی همون مرحله اول که توی طلا فروشی هست و .. اگه بگین شک کار تموم میشه و رئیس ازتون ناامید میشه!

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
چرا وقتی بازی رو بالا میارم فقط روی صفحه la noire با چراغ های زرد که روشن و خاموش میشه میاد؟؟هیچ گزینه ای نداره.مشکل از کجاست؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
چرا وقتی بازی رو بالا میارم فقط روی صفحه la noire با چراغ های زرد که روشن و خاموش میشه میاد؟؟هیچ گزینه ای نداره.مشکل از کجاست؟

قبل از شروع بازی اینترنت رو قطع کنید باید مشکل حل بشه. از من هم در همون قسمت روی Syncing می‌موند و مشکلم با قطع کردن اینترنت حل شد.

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
بچه ها من تا وسط های بازی رفتم و الان یه جا گیر کردم. اونجایی هستم که اول مرحله زیر ایستگاه پلیس چند تا کاغذ بر می داره ( شعر نوشته فکر کنم!) می ره توی شهر دنبال نشونه می گرده ( اولش می ره وسط میدان روی حوض آب یه نوشته پیدا می کنه !) من باید دقیقاً کدوم قستمها را بگردم تا شواهد پیدا کنم. کلا یکی پیدا شه این تیکه رو برام توضیح بده ممنونش می شم!

ببین توی اون شعر ها اشاره به یه جایی تو نقشه داره شما M رو بزن اون جاها رو مارک کن اگه درست باشه آبجکت جدید اضافه میشه اگر نباشه هیچی ، مثلا اولین جا City HALL هست که باید بری

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان من 6 تا از 21 داستان بازی رو رفتم تا آخر یه داستان رو بد تموم کردم ، اصلا اینطوری فایده نداره ، بازی باید یا دوبله بشه یا زیر نویس ، حالا کسی دوبله یا زیرنویس بازی رو سراغ نداره ؟ یا لینکی در مورد دوبله بازی ؟

• Like
Reactions: hosein me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر