KooChooLoo for Xbox 360

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
فکر کنم با این گرافیک روی PS1 اجرا می شد حالا چرا Xbox360 ؟ به نظر من Microsoft تاییدش نمی کنه

اخه خیلی بازی سطح پایینی که بخوان اونو برای کنسول شاخی ثل Xbox360 وارد بازار کنند
شما گرافیک بازی های آرکید رو دیدی ؟

خب اینم به عنوان یه بازی آرکید (دانلودی از لایو) به حساب میاد دیگه ...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
فکر کنم با این گرافیک روی PS1 اجرا می شد حالا چرا Xbox360 ؟ به نظر من Microsoft تاییدش نمی کنه

اخه خیلی بازی سطح پایینی که بخوان اونو برای کنسول شاخی ثل Xbox360 وارد بازار کنند

شما اول ببینید این بازی برای چی ساخته شده ، بعد بزنین توی سرش .
این بازی اصلا قرار نیست وارد بازار بشه . این بازیهای آرکید در همین حد هستن و برای خیلی ها از جمله خود بنده از اونهمه بازی با گرافیک لذت بخش تر هستن .
این قبیل بازیها هم فقط توی شبکه لایو قرار میگیره و برای دانلود .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
مهدی جان لطفا این تاپیک رو با خبر ها و اسکرین های جدید و ... به روز کن. اگر وقت کردی نحوه آشنائی و شروع کار با XNA 2.0 رو توضیح بده.
ممنون

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
به عنوان کار اول به نظرم کارت خیلی خوبه.
فکر کنم اگر بقیه ی بازی سازهای ایرانی هم اول بیان از بازی های Arcade شروع کنن و بعد که یکم تجربشون بیشتر شد برن سراغ بازی های سه بعدی و سنگین تر نتیجه ی کارشون خیلی بهتر میشه و ما هم انقدر تاسف نمی خوریم بابت این همه وقت و پول واستعدادی که پای بیشتر این بازی ها تلف میشه.
مهدی جان امیدوارم MS بازیتو قبول کن و توی Live قرار بده و امیدوارم که توی این زمینه بازهم به فعالیتت ادامه بدی.

موفق باشید

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
اقعا ایول داره
اقا یک پیشنهاد هم برات دارم اگه تونستی برو با این شرکتها ی داخلی یک زد و بندی بکن و بازی رو
5تومن بفرو -روی DVDبزن حالا نگران کمبود حجم نباش
6000تومنم بفروش 1تومن بده فروشنده-5تا هم جیبت رو بگیره-
البته به نظر من او ن یکسری افرادی رو که از رحمتی که کشیدی یزی حالیشون نمیشه
نمیخرن و گرنه من یکی پایم 6تومن بدم اگه واقع تو لایو هم بزاری که از اونور بهتر میشه
بیشتر بهت میرسه
ممنون از لطف شما دوست عزیز و همین طور پیشنهادتون.
ولی باید بگم که اصلا هدف اصلی ما از ساخت این بازی چیز دیگه ای بوده و به طور کلی شیوه عرضه یک بازی آرکید با روش پیشنهادی شما خیلی فرق داره.

خدا کارتون خداست. به امید روزی که مایکروسافت تایید کنه و خودتونم به جاهای بزرگتری برسید.
از لطف شما هم ممنونم.

سلام

هر چند 360 ندارم ولی ایول دمتون گرم/گل کاشتین:love:
تشکر .

عجب !!! :eek:

میگم چطور با ماکروسافت ارتباط برقرار کردید..؟ :eek: اونها چه گفتن..؟ :eek:

بعد ساخت بازی برای xbox با pc فرق میکنه...؟

__________________________________________________ ____

یک چند روزی هست چیزهای عجیبی تو سایت میبینم .. :eek:خدای جای تحسین داره.:love: .. :eek:
ببینید هنوز هیچ صحبت رسمی انجام نشده . تا اواخر سال 2008 سیستم Xbox LIVE Community Games کارش را شروع می کنه . در این سیستم همه گروه هایی که برای X360 بازیهای آرکید می سازند و از XNA استفاده می کنند بازیهای خودشون را برای MS ارسال می کنند. در صورتی که بازی استاندارها و معیار های بازهای آرکید( مثل داشتن نو آوری ، سرگرم کننده بودن ، از نظر حجمی سبک بودن و ...) را داشته باشه بازی تایید میشه و در Xbox Live قرار داده میشه و ...

خداوکیلی آفرین. این بازی برای اثری 2 نفر محشره. به امید موفقیت این بازی و بزرگتر شدن گروه البرز.
همین طور ممنون از یاشار عزیز.

طبق قوانین امریکا ، معامله یک شرکت امریکایی با هر شخص حقیقی و حقوقی در ایران ممنوع هست به خاطر تحریم ها.

حالا شما داخل ایران هستی یا خارج ایران؟ و اینکه یا تا حالا ارتباطی با مایکروسافت داشتی و اونها چه جوابی دادن؟
من ایران هستم ولی 100% از طرف ایران اقدام نمی کنم.

خوشبختانه دوستان قبل از من جواب شما را داده بودند.

ا خیلی خوشگله تبریک میگم . ایشالا موفق بشید . در ضمن Microsoft فقط به گرافیک فکر نمیکنه اونا میبینن خلاقیت چطوریه و شعور رو میسنجن نه گرافیک .

بازم تبریک !!!
از شما هم تشکر می کنم.

آقا خيلي خوب هست ادامه بديد
اگر هم كمك مالي خواستيد بگيد ما انجام ميديم

از شما هم ممنونم.

درود
مهدی جان لطفا این تاپیک رو با خبر ها و اسکرین های جدید و ... به روز کن. اگر وقت کردی نحوه آشنائی و شروع کار با XNA 2.0 رو توضیح بده.
ممنون
چشم ، حتما دارم تحقیق می کنم که چطوری می تونم از بازی زمانی در X360 اجرا میشه فیلم کپچر کنم.
در مورد آموزش XNA هم باید بگم ما مدت هاست که شروع کردیم اما کسی به اون صورت استقبال نکرد به این کار را ادامه ندادیم.

آ
قا مهدی دمتون گرم
بابا گلی به مرامتون
به امید موفقیت رزوافزون شما

از شما دوست عزیز هم واقعا ممنونم.
به عنوان کار اول به نظرم کارت خیلی خوبه.
فکر کنم اگر بقیه ی بازی سازهای ایرانی هم اول بیان از بازی های Arcade شروع کنن و بعد که یکم تجربشون بیشتر شد برن سراغ بازی های سه بعدی و سنگین تر نتیجه ی کارشون خیلی بهتر میشه و ما هم انقدر تاسف نمی خوریم بابت این همه وقت و پول واستعدادی که پای بیشتر این بازی ها تلف میشه.
مهدی جان امیدوارم MS بازیتو قبول کن و توی Live قرار بده و امیدوارم که توی این زمینه بازهم به فعالیتت ادامه بدی.

موفق باشید
تشکر .. لطف دارید.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
عجب شخصيت باحال و بانمكي داره:laughing: چه محيط خوش رنگ و ابي داره:eek: خيلي باحال شده مخصوصا شخصيتش:laughing: چطور بايد بازي رو تهيه كرد؟ تبريك ميگم و براتون ارزوي موفقيت ميكنم! بازم از اين كارا بكنيد;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
این همه حمایت معنوی و روحیه و انرژی مثبت رو با ویدئو و شاتهای جدید جواب بده مهدی جون :D. منتظریم.
ممنون

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
از همه دوستان ممنونم.
چشم حتما ویدئو و اسکرین شات جدید از بازی آماده می کنم.
باز هم از لطف همگی ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر