Kojima عرضه Death Stranding بر روی PC را رد نکرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
x15oeq0wwn201.jpg

هیدئو کوجیما اخیرا با حضور در رویداد Tribeca 2019 کمی در مورد عنوان آینده خود یعنی Death Stranding صحبت کرد. نکته جالب صحبت های کوجیما، حداقل برای طرفداران PC، رد نکردن احتمال انتشار این بازی مورد انتظار خود بر روی پلتفرم PC بود.

اولین سوالی که در این رویداد از هیدئو کوجیما پرسیده شد مرتبط با کار او بود. کوجیما به این سوال به دقت پاسخ داد اما از پاسخ دادن به سوال دوم که در مورد عرضه Death Stranding بر روی PC بود سر باز زد.

سوال اول: آیا کوجیما رویایی فراتر از بازی سازی را در سر دارد؟
پاسخ: می خواهم فراتر بروم اما وقتی بازی می سازم دیگر مجبور نیستم کار بیشتری انجام دهم (یعنی سعی میکنه عنوانی فراتر از یه بازی بسازه)
با همه وجود می خواهم تا زمان مرگ بازی بسازم.
سوال دوم: بازی هنوز هم قراره برای PC عرضه بشه؟
پاسخ: به این سوال پاسخ نداد!

کوجیما در سال 2015 با اعلام جدایی از Konami استودیو مستقل خود یعنی Kojima Productions را معرفی و همکاری با Sony در ساخت اولین بازی خود بعنوان یک انحصاری کنسولی را تایید کرد.
اندکی بعد مدیر اجتماعی PlayStation اروپا پرسش و پاسخی را با هدف شفاف سازی در مورد همکاری با Kojima Productions در سایت Medium منتشر کرد که عرضه بازی جدید کوجیما بر روی PC (پس از عرضه نسخه PS4) را تایید می کرد. این بیانیه از توافق Sony با Kojima Productions بر سر عرضه اولین بازی این استودیو (که به گفته کوجیما به یک فرنچایز تبدیل خواهد شد) بعنوان یک انحصاری کنسول برای PS4 خبر می داد.

این پرسش و پاسخ مدتی بعدی به درخواست مدیر اجتماعی PlayStation اروپا حذف شد.

آیا پنهان کاری کوجیما به این دلیل است که نمی تواند در مورد برنامه های آینده خود صحبت کند؟ نظر شما چیست؟

Hideo Kojima does not deny, nor confirm, a future PC release for Death Stranding | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه سری از الان دارن وجود خودشونو منکر میشن "کسی رو ندیدن رو انحصاری بودن یه بازی تعصب داشته باشه!!" :))

بیخیال بابا حالا شاید هنوز یه امیدی باشه :D
تو مراحل بعد میریم تو فاز باز شدن چشم های دوستان رو حقایق، تازه متوجه میشن کوجیما چه بازی چرتی رو داره میسازه! :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
کسی رو ندیدم تا حالا روی انحصاری بودن یه ip جدید تعصب داشته باشه ، خیلی ها دوست داشتن از جمله خودم این رابطه به فرست پارتی شدن کوجیما پروداکشن ختم بشه ، که مثل اینکه از این خبرا نیست ،!

به هر حال هر اتفاقی افتاد بهتر از این بود که ببینیم یکی از نوابغ صنعت خونه نشین شده یا بره ایندی بسازه!

خیلی با حالی ، برو مصاحبه کوجیما رو بخون بعد از بیرون اومدن از کونامی که میگه فقط خودم بودم و ایده های تو سرم!
جایی گفته شده سونی بنگاه خیریه است ! ؟؟جالب اینه که حتی سر این کار های درست و حسنه سونی هم میخواید موضوعی برای ترول پیدا کنید !!! =)):-j
ما رو چی فرض کردی؟
هرکی ندونه من یکی میدونم الان دارین از شنیدن اخبار اومدن این بازی روی پلتفرم های دیگه اتیش میگیرین حالا برا ما فاز انحصاری IP جدید برداشتی؟؟
خودت رو فیلم کردی یا ما رو؟
2 روز دیگه تایید بشه که انحصاری PS4 هست همین خودت 180 درجه با الانت فرق میکنی
خدایی از دو رو بودن خسته نمیشین ؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یه سری از "فن ها" ناراحت میشن چون یه بازی از لیست "پز دادنشون" به رقیب، خط میخوره. گیمری که درست و حسابی و به عقل سلیم مجهز باشه، سعی میکنه از خود "بازی" و روی هر پلتفرمی که شد لذت ببره نه با جمله Only On. هدف اصلی گیمینگ سرگرم شدن و داشتن لحظات خوب و خوشه که متاسفانه یه سری راهشونو گم کردن.
پفففففف این حرفا رو کسی میزنه که خودش فن بوی استیم نباشه بای;;)
تو مراحل بعد میریم تو فاز باز شدن چشم های دوستان رو حقایق، تازه متوجه میشن کوجیما چه بازی چرتی رو داره میسازه! :D
از اون پست لجندری که میگفت اگه انچارتد متاش پایین تر از 93 بشه در nd باید تخته کنن مرحلش پایین تر نیست:D

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
کسی که میگفت اگر متا u4 زیر 93 بشه باید در ناتی داگ تخته بشه و قبل عرضه hzd خواب خوراکش ترول کردن hzd بود الان برای ما فاز عارفانه ورداشته :))=P~
یه سری فن بوی متعصب pc که استیم میپرستن و شبا با عکس گیب میخوابن دارن حرفای فلسفی میزنن:-j=))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
ما رو چی فرض کردی؟
هرکی ندونه من یکی میدونم الان دارین از شنیدن اخبار اومدن این بازی روی پلتفرم های دیگه اتیش میگیرین حالا برا ما فاز انحصاری IP جدید برداشتی؟؟
خودت رو فیلم کردی یا ما رو؟
2 روز دیگه تایید بشه که انحصاری PS4 هست همین خودت 180 درجه با الانت فرق میکنی
خدایی از دو رو بودن خسته نمیشین ؟
من ذره ای این بازی برام اهمیت نه داره و نه داشته، نه حتی یک ثانیه به خریدنش فکر کردم! تو تاپیک بازی هم چهار پنج تا برچسب هیتر کوجیما بهم چسبوندن! حالا یه آزاده ای مثل تو هر چرندیاتی میخواد بگه ! :-j

من همون انچارتدشم حالا که ناتی داگ گذاشتش کنار برام مهم نیست چی سرش میاد چه برسه به این که فرست پارتی هم نیست!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
lol

از اون پست لجندری که میگفت اگه انچارتد متاش پایین تر از 93 بشه در nd باید تخته کنن مرحلش پایین تر نیست:D
فقط از کامنتاش بوکمارک که ذوق انحصاری های pc و xbox رو میکرد رو کنیم، فکر کنم فروم رو ترک کنه! بعد که پلتفرماشون بی انحصار شدن، خیلیا معلم اخلاق شدن ! :-j

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
بنظرم این بازی حتما برای PC منتشر میشه....
حتما یه روزی منتشر میشه :D
چون سبک جدیدی در بازیهای کوجیماست و میخاد همه اونو تجربه کنن
تجربمونو در تاپیکش برا همه به اشتراک میزاریم تا با این سبک جدید آشنایی بیشتری پیدا کنن :D

بنظرم یه تاپیک PC هم براش بزنن ، جدی میگم ، چون بیشتر از تاپیکهایی که بازیهاشون نزدیک به ریلیزه آپ میشه و هایپو فعالیت خیلی خوبی جریان داره اینجا :D منم هایپ شدم از این همه هایپ :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

تجربمونو در تاپیکش برا همه به اشتراک میزاریم تا با این سبک جدید آشنایی بیشتری پیدا کنن :D

بنظرم یه تاپیک PC هم براش بزنن ، جدی میگم ، چون بیشتر از تاپیکهایی که بازیهاشون نزدیک به ریلیزه آپ میشه و هایپو فعالیت خیلی خوبی جریان داره اینجا :D منم هایپ شدم از این همه هایپ :D
منظورم از سبک جدید... المان‌ها و عناصر جدیدی هست که تو بازی‌های دیگه ندیدیم.... و ی چیز جدید بعد از سالها متال‌گیر...

• Like
Reactions: Arima Kishou

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بنظرم یه تاپیک PC هم براش بزنن ، جدی میگم ، چون بیشتر از تاپیکهایی که بازیهاشون نزدیک به ریلیزه آپ میشه و هایپو فعالیت خیلی خوبی جریان داره اینجا
به نظرم کارت از اب گذشته احتمالا باید با اتش نشانی هماهنگ کنیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

تا شما وایستی قیمتش بیاد زیر یک میلیون که بخریش و تو تاپیکش تجربتو به اشتراک بذاری، چند روز قبل ریلیزش، رو PC پایرتش کردیم رفته:tearsofjoy:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
انقدر از این مخفی کاری های چرت سونی و کوجیما بدم میاد خب بگو انحصاری نیست دیگه این کارا چیه.....:|
خاک بر سرشون یعنی دقیقا امدن برد تبلیغاتی کردن با اسم کوجیما یه نوع سواستفاده از ملت برا سود انجینشونم که تقدیمش کردن پفففف..............:D
اگه تو تریلر بعدی اسم سونی نباشه تعجب نمیکنم

سونی انجین + پول به کوجیما داد اونم بازی رو انحصاری زمانی کرده نکنه انتظار داشتی تا آخر عمر بردگی سونی رو بکنه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
امیدوارم سونی بیاد بازی رو برای وان هم منتشر کنه تا بلکه دوستان یه بازی درست حسابی تو دسترسشون بیاد بعد از سالها :))

این خنده های هیستریک نماینگر خیلی چیزا هست

انشاءالله که روی گیم پس بیاد، من که تا سال دیگه اشتراک دارم

• Like
Reactions: X B I T B
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر