Kojima: سایلنت هیلز کاری خواهد کرد که شما شلوارتان را کثیف کنید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Silent-Hills-Poo-Pants.jpg

طبقه مصاحبه ای که کوجیما با سایت gematsu داشته، اذعان کرده که، Silent Hills، سایلنت هیل جدیدی که توسط کوجیما و گیلمرو دل تورو ساخته می شود، کاری خواهد کرد که شما شلوارتان رو کثیف کنید!
کوجیما صحبت هایی در نمایش پیش نمایش بازی MGSV PP داشته که در آن توضیح داد: "در اصل ما (کوجیما و دل تورو) قصد داشتیم عنوانی بسازیم که شما شلوار خودتان رو خیس کنید، اما ما تصمیم خود را عوض کردیم. حالا عنوانی خواهیم ساخت که شما شلوارتان را کثیف خواهید کرد!"

او در ادامه توضیح داد که: "برای ساخت یک عنوان ترسناک یک سری محدودیت ها وجود دارد. در یک فیلم سینمایی ترسناک، بیینده می تواند با بستن چشم هایش، منتظر بماند تا صحنه مورد نظر و ترسناک رد شود، اما در یک بازی کامپیوتری این چنین چیزی امکان ندارد و شش دانگ حواس بازیکن به صفحه خواهد بود، به همین دلیل، اگر محدودیتی نباشد، امکان دارد خیلی از بازیکنان عنوان را نصف نیمه رها کنند."

اما کوجیما اهمیتی به این موضوع نمی دهد، و آن ها هر کاری که برای رسیدن به هدف لازم باشد را انجام خواهند داد! کوجیما به شوخی اضافه می کند که: "نسخه Limited این بازی همراه یک دست شلوار منتشر خواهد شد!"

سایلنت هیل جدید دیروز توسط یک دموی قابل بازی که بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر شد، معرفی گردید. طبق صحبت های کوجیما، قصد از این کار این بود که مردم خودشان و با تجربه های خودشان این بازی را برای خود معرفی کنند. کوجیما از قصد آخرین پازل دمو را سخت طراحی کرده بود تا تمامی مردم از نقاط مختلف دنیا برای پیدا کردن آن همکاری کنند.

کوجیما می گوید: "من شخصا انتظار داشتم حل معمای نهایی یک هفته به طول بیانجامد، اما واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم این معما در کمتر از نصف روز حل شد!"

کوجیما اطلاعات بیشتری راجب به بازی نداد، غیر از اینکه ایشان حرف S را در انتهای نام بازی تایید کردند. طبق دیده ها و اطلاعاتی که تاکنون دستگیر شده، این بازی در بر روی پلتفرم PS4 منتشر خواهد شد. اطلاعات در مورد دیگر پلتفرم ها فعلا معلوم نیست.

آخرین ویرایش:

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
خب بلاخره با سختی بسیار ولی به عشقه سایلنت هیل 1.4 گیگ دمو رو دانلود کردیم و نشستیم به بازی ساعت 1.12 دقیقه شب.

خیلی خوبه یعنی خیلی خیلی خوبه واقعا ادم رو میپرونه از جا ( البته اقای کوجیما گیمر های عشق این سبک رو دسته کم گرفتند یه ذره) برای شروع بازیه خوبیه امیدوارم بازی اصلی در فضای شهر و گشت و گذار توی ساختمانها دیگه بطور محض این شکلی نباشه چون خسته کننده میشه و باعث میشه سازنده های outlast و amnesia بگن که از بازیهای ما کپی شده چون خیلی المانهای بازی شبیه این دو عنوان هست فعلا در این دمو.

ولی در کل حال اومدم خوب چیزی درست کرده

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
ساخت بازی که فقط گیمر رو بترسونه هنر نیس! بازی کردن این عناوین مثل این میمونه که بری دنبال زیر بغل مار بگردی و هیچ هدفی نداره ! یه بازی مثل تلو هم ترسانکه هم لذت بخش یه بازی هم مثل این P.T فقط سکتت میده و بسیار خسته کننده با اینکه دمو هست البته معماهای جالبی داره :) نمیخوام این سبک رو خراب کنم ولی دارم میگم که ترسیدن ملاک نیس

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
ساخت بازی که فقط گیمر رو بترسونه هنر نیس! بازی کردن این عناوین مثل این میمونه که بری دنبال زیر بغل مار بگردی و هیچ هدفی نداره ! یه بازی مثل تلو هم ترسانکه هم لذت بخش یه بازی هم مثل این P.T فقط سکتت میده و بسیار خسته کننده با اینکه دمو هست البته معماهای جالبی داره :) نمیخوام این سبک رو خراب کنم ولی دارم میگم که ترسیدن ملاک نیس

اتفاقا تو این سبک ترسیدن ملاک هستش
فکر نمیکنم کسی تلو را برای ترسیدن بازی کنه

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
خداروشکر ناتی داگ این تلو رو ساخت که تو هر تاپیکی و هر بحثی اسم این بازی آروده بشه! والا من فقط تو تاپیک های ماریو تا حالا اسم این بازی ندیدم که اونم احتمالا بخاطر اینه که تا حالا به تاپیک هاش سر نزدم وگرنه تو تاپیک های ماریو هم حتما اسم تلو آورده شده .

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من نمیدونم شما واقعا منظورم رو نگرفتید یا میخواید به تلو گیر بدید ؟
منظورم برای قصد خواستی انتخاب کردن نیست ! منظورم اینه که ساخت یه بازی ترسناک که فقط بازیکن رو بترسونه افتخاری برای سازنده نداره و از نظر من داستان گیم پلی و موزیک عالی هم به بازی اضافه بشه که فعلا قصد اینا فقط ترسوندنه و بازی پوچه
حالا باز بگو تلو اینجوریه اونجوریه

اتفاقا تو این سبک ترسیدن ملاک هستش
فکر نمیکنم کسی تلو را برای ترسیدن بازی کنه

اگه واقعا قصد کسی فقط ترسیدنه که خوب خیلی از بازی ها هستن مثل همین یا Outlast که اگه کسی گیمر واقعی باشه یه بازی رو از همه جوانب ارزیابی میکنه !
امیدوارم منظورمو گرفته باشی

آخرین ویرایش:

1414

کاربر سایت
Aug 14, 2014
81
منظورم به شما نیست، اما مشکل اینه 90% درصد کسانی که ادعا می کنن با اون نسخه خاطراتی دارن و می خوان ریشه ها باشه، اصلاً سنی ندارند که اصلاً زمان انتشار اون باری زو یادشون باشه و خیلی هاشون 10 سال بعد از انتشار نسخه معروف SH تازه فهمیدن همچین بازی بوده، حالا ادعا بازگشت به ریشه دارن، حالا اگه زمان لانچ بازی رو خریدید و باهاش خاطره دارید اون موقع یه چیزی، والا ما در زمان اوج SH فک کنم 13-14 سالم بود حالا دیگه نمی دونم ..

سلام...
کاملا موافق هستم ...
من واقعا اینو میدونم که کوجیما عنوان هاش خودش سلیقه میسازه .. من همیشه به دوستان کم لطف میگم که زود تصمیم نگیرن ولی =((

- - -ویرایش - - -

سلام...
وقتی که یک هدف به درستی انجام بشه خو دش فرا تر از هنر هست .. به نظر شما :-* مرد قهرمان :-* ملاک یک بازی ترسناک چی میتونه باشه خوب معلومه ترس ! ترس = تنهایی راه رفتن در سکوت ..
شاید بهتر بگم بازی ترسناک مثل واقعیت ترس نیست .. یعنی فقط سکته نمیده - معما داره - سلاح داره - و سیستم قابلیت آپگریت و دیگر چیزها ...
من به شما قول میدم بهترین سایلنت هیل را تجربه خواهید کرد همون جوری که بهترین بازی مخفی کاری تاریخ را تجربه و باز هم تجربه خواهیم کرد...:x
با تشکر.:bighug:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
Silent Hill به خاطر ترسناک بودنش بازی خوبی نبود
Silent Hill یه بازی psychological horror بود و به همین دلیل به یه عنوان فوق العاده تبدیل شده بود
امیدی به این عنوان هم نیست

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
بعضی از دوستان چنان با قاطعیت در مورد داستان بازی نظر میدن مثل این که بازی رو تموم کردن.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اگه واقعا قصد کسی فقط ترسیدنه که خوب خیلی از بازی ها هستن مثل همین یا Outlast که اگه کسی گیمر واقعی باشه یه بازی رو از همه جوانب ارزیابی میکنه !
امیدوارم منظورمو گرفته باشی

الان این یعنی چه؟ حالا چون Outlast هست دیگه کسی نباید بیاد بازی horror بسازه؟

منظورم برای قصد خواستی انتخاب کردن نیست ! منظورم اینه که ساخت یه بازی ترسناک که فقط بازیکن رو بترسونه افتخاری برای سازنده نداره و از نظر من داستان گیم پلی و موزیک عالی هم به بازی اضافه بشه که فعلا قصد اینا فقط ترسوندنه و بازی پوچه

الان یعنی Amnesia بازی پوچی هست دیگه نه؟! اتفاقا خیلی هم افتخار داره اگر بتونه درست این کار رو انجام بده. مشکل شما از نحوه مثال زدنت معلومه کجاس برادر گیر نده به بازی ها.

- - -ویرایش - - -

ناراحتی : رمان The Strain که سریالی هم از روی این رمان ساخته شده کار ایشون هست که فقط دستکاری ناشیانه داستان رزیدنت اویل هست که امیدوارم همچین بلایی سر داستان سایلنت هیل نیاره

الان یه توضیحی بده که The Strain کجاش شبیه Resident Evil هست؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منظورم به شما نیست، اما مشکل اینه 90% درصد کسانی که ادعا می کنن با اون نسخه خاطراتی دارن و می خوان ریشه ها باشه، اصلاً سنی ندارند که اصلاً زمان انتشار اون باری زو یادشون باشه و خیلی هاشون 10 سال بعد از انتشار نسخه معروف SH تازه فهمیدن همچین بازی بوده، حالا ادعا بازگشت به ریشه دارن، حالا اگه زمان لانچ بازی رو خریدید و باهاش خاطره دارید اون موقع یه چیزی، والا ما در زمان اوج SH فک کنم 13-14 سالم بود حالا دیگه نمی دونم ..

لازم به توضیح نیست ولی بنده 32 سالم هست و از همون اول که PS1 داشتم سایلنت هیل بازی کردم تا به الان. همون SH:HC که ضعیف ظاهر شد همه طرفدرها میگن که خیلی از ریشه ها فاصله نگرفته ولی تجربیات جدید در SH:BOM (تغییر پرسپکتیو و گیم پلی) باعث شد این عنوان فوق العاده مورد حمله قرار بگیره.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان یه توضیحی بده که The Strain کجاش شبیه Resident Evil هست؟

منظورش نوع باز شدن دهن Vampire هاست که جالبه که خود RE از روی Vampire های نوع شرقی این موضوع کش رفته موضوع اصلی اینکه این مدل دهان باز شدن و حمله کردن برای نوع شرقی که بر عکس غربی که با دندون سوراخ میکنه اون نوع با یه چیزی مثل زبان مکنده حمله میکنه .:|

البته بعد اون منم ربط Vampire به Zombi نتونستم تحلیل کنم در این تشابه سریال و بازی RE اگه نظر دوستمون همین بوده بشه .:|

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منظورش نوع باز شدن دهن Vampire هاست که جالبه که خود RE از روی Vampire های نوع شرقی این موضوع کش رفته موضوع اصلی اینکه این مدل دهان باز شدن و حمله کردن برای نوع شرقی که بر عکس غربی که با دندون سوراخ میکنه اون نوع با یه چیزی مثل زبان مکنده حمله میکنه .:|

البته بعد اون منم ربط Vampire به Zombi نتونستم تحلیل کنم در این تشابه سریال و بازی RE اگه نظر دوستمون همین بوده بشه .:|

نه دوست عزیز. "نوع باز شدن دهن" دلیل اسکی رفتن دل تورو نیست.
اولا خون آشام و زامبی دوتا مخلوق متفاوت هستند و RE زامبی رو از روی خون آشام (اونم از نوع ژاپنی) کش نرفته. خون آشام دارای روح است و زنده ولی زامبی رو که دیگه حتما میدونید فاقد روح و مرده است. پس این دوتا کاملا فرق دارن. اونچه که در Strain هست یه انگل هست که قبل از این در رزیدنت اویل 4 معرفی شد. در Strain مخلوقات روح ندارند پس فقط به دلیل اینکه انگل در بدن میزبان داره از خون تغذیه میکنه (منظورم خون اون قربانی هست که بهش حمله میکنه) نمیشه بهشون گفت خون آشام چون کلا خون آشام یه مخلوق دیگه هست. برای همین میگم دل تورو اومده با تحریف زامبی و ترکیبش با انگل توی رزیدنت اویل یه موجود من در آوردی ساخته و تازه یه اسم خون آشام هم روش گذاشته

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نه دوست عزیز. "نوع باز شدن دهن" دلیل اسکی رفتن دل تورو نیست.
اولا خون آشام و زامبی دوتا مخلوق متفاوت هستند و RE زامبی رو از روی خون آشام (اونم از نوع ژاپنی) کش نرفته. خون آشام دارای روح است و زنده ولی زامبی رو که دیگه حتما میدونید فاقد روح و مرده است. پس این دوتا کاملا فرق دارن. اونچه که در Strain هست یه انگل هست که قبل از این در رزیدنت اویل 4 معرفی شد. در Strain مخلوقات روح ندارند پس فقط به دلیل اینکه انگل در بدن میزبان داره از خون تغذیه میکنه نمیشه بهشون گفت خون آشام چون کلا خون آشام یه مخلوق دیگه هست. برای همین میگم دل تورو اومده با تحریف زامبی و ترکیبش با انگل توی رزیدنت اویل یه موجود من در آوردی ساخته و تازه یه اسم خون آشام هم روش گذاشته

دقیقا مشکل همینجاست که شما اینجوری فکر میکنی که در RE4 اولین بار کرم ها انگلی وجود داشتن بهتره شما به قبل از اون برگردی X-FILES یا قبل از اون در چندین چند فیلم ژاپنی که خون آشام های با همین مبحث کرم ها انگلی بودن عزیز من شما مثل اینکه بد برداشت کردی این موضوع در Strain اصلا خونی وجود نداره بعد از حمله که موجود خونی داشته باشه که انگل ازش تغزیه کنه نمیبینی وقتی بهشون شلیک میکنن خون سفید خارج میشه به خاطر اینکه گلبول های قرمز خون کلا توسط حمله کننده مکیده شدن و اون انگل ها به دنبال گلبول های قرمز نفر بعدی کاری میکنن که طرف به نفر بعدی حمله کنه تا گلبول های قرمز تازه به دست بیاره پس بهش میگن خون آشام نه زامبی بعدشم دو مدل دارن یک مدل تازه تبدیل شده یه مدل که قدیمی تبدیل شده یکی که کنترل داره روی خودش مثل اون چند نفر اصلی که زنده موندن یک سری هم که کنترلی ندارن بقیه متاسفانه شما بازم اینجوری فکر میکنی که اینها همه در RE4 به وجود امدن که اینجوری نیست .;)

این بحث ما هم ربطی به تاپیک نداره اگه دوست داشتی در پروفایل یا در تاپیک سریال ادامه بدیم .;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر