PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خیلی نمایش خوبی داشت...
من خیلی خوشم اومد از قسمتهایی از گیم پلی که دیدم
کم بهش پرداخته شد این چندوقت به هر حال طبیعیه که توی این هیاهو خیلی به چشم نیاد
ولی بسیار بسیار دوستش دارم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Knack یکی از اولین عناوین نسل بعد هست که از Unreal Engine 4 استفاده میکنه ! :D (البته شاید هم توی کنفرانس گفتن و من متوجه نشدم ؟! کلاً هنوز کنفرانس رو کامل ندیدم)
برعکس UE3 که تا مدت ها فقط رنگ های تیره و خاکستری و قهوه ای و ... توش می دیدیم ، خیلی خوبه که همین اول کار یکی از رنگارنگ ترین بازی های نسل بعد داره با UE4 ساخته میشه.
راستی Mark Cerny کارگردان بازی که برای معرفی بازی اومده بود ، استاد بازی های پلتفورمر محسوب میشه ! :D از سال 1983 بازی میساخته و روی تعدادی از بهترین پلتفورمرهای این چند نسل از Crash Bandicoot ها و Spyro the Dragon ها تا Ratchet & Clank ها و Jak ها کار کرده. بگذریم از بازی های قدیمی تر مثل Sonic the Hedgehog 2 و ...
روی خیلی از بازی های این نسل سونی هم به عنوان مشاور طراحی کار کرده. از Uncharted تا Resistance 1,2 و Killzone 3 و God of War III و ...
کلاً میشه انتظار یه پلتفورمر عالی رو داشت !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Knack یکی از اولین عناوین نسل بعد هست که از Unreal Engine 4 استفاده میکنه ! :D (البته شاید هم توی کنفرانس گفتن و من متوجه نشدم ؟! کلاً هنوز کنفرانس رو کامل ندیدم)
من 10 دفعه اون بخش رو دیدم، چیزی درمورد استفاده از UE4 گفته نشده.
تو کنفرانس که بخشی از بازی رو روی ویتا هم پیش می بردن. اگه Cross Buy باشه که عالیه:D

نه نیست. یارو میگفت با همون گرافیک و با همون افکتهای اجرا میشه که روی Ps4; و داشتن قابلیت ریموت پلی رو نشون میدادن.
امیدوارم رو ویتا هم تایید بشه :d
خیلی میاد به ویتا این کناک :d
انیمشن ـش هم باید تایید بشه به نظرم :d
نمیشه. بازی رو انحصاری برای ps4 درست کردن اونم با UE4. عمراً اجرا نمیشه. اونی هم که دیدین ریموت پلی هست. چیزی مثل کنترلر Wii U که بازی رو از TV به صفحه Vita منتقل میکنه.

درضمن اسم بازی نک هست فک کنم :D.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
درضمن اسم بازی نک هست فک کنم
:biggrin1:
.
K قبلش چرا خونده نمیشه اونوقت ؟:d
Kn ها Kـشون خونده نمیشه دیگه
biggrin1.gif

مثل Knight & knock out و....​

عه من فکر میکردم فقط افعال این جور هستن :d
خب نزارن ـش اگر خونده نمیشه :d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

نه نیست. یارو میگفت با همون گرافیک و با همون افکتهای اجرا میشه که روی Ps4; و داشتن قابلیت ریموت پلی رو نشون میدادن.
آره منم میدونم در حال حاضر نیستش اما امکان اومدنش هست و من جایی ندیدم که بگن انحصاری PS4 هست. اون نمایش رو هم میدونم برای Remote Play بودش اما احتمالش از نظر من هست، مگر اینکه رسمی بگن که انحصاری هست و امکان عرضه اون برای هیچ کنسول دیگه ای نیست!

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
نمایش بازی فوق العاده بود...

اصلاً از دیشب که کنفرانس و دیدم مغزمو درگیره خودش کرده این بازی

بالاخره آرزوی من برآورده شد، انجام یک بازی پلتفرمر با گرافیک نزدیک به کارهای پیکسار

چه حالی بده با این قدرت کنسول Jak & Daxter 4 >_<

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
Wow ... با UE4 داره ساخته میشه ؟! :D برعکس نسل قبل که اولین و اکثر بازیای ساخته شده توسط UE3 خاکستری رنگ و تیره و تار به نظر میومد این دفعه مثکه سنت شکنی کرده اپیک و با یه بازی پلتفرمر خوش آب و رنگ میخواد شروع کنه ! شدیدا استقبال میکنم از این حرکت :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آره منم میدونم در حال حاضر نیستش اما امکان اومدنش هست و من جایی ندیدم که بگن انحصاری PS4 هست. اون نمایش رو هم میدونم برای Remote Play بودش اما احتمالش از نظر من هست، مگر اینکه رسمی بگن که انحصاری هست و امکان عرضه اون برای هیچ کنسول دیگه ای نیست!
فک کنم میگه پثفیکلی دزاین فور ps4 :D ولی باز چک میکنم.
CEOی Gaikai میگه با همه افکتهای .... نه اقا همون ریموت پلی هست عمراً CP نمیکنن :D.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
از نظر گرافیکی که عالی بود! :d بعد که 1080Pـش رو دیدم کف کردم که چقدر خفنه! :d
اما گیم پلی به نظرم چیز خاصی نشون ندادن! فقط یا این بشر نامرئی میشد و از تله ها رد میشد،یا غول بود و دوربین از بالا و میزد همه چیز رو نفله میکرد! :d امیدوارم توی نمایش های بعدی چیزای بهتر و جذاب تری نشون بدن! :d البته فکر کنم Knack قدرت های متفاوتی توی بازی بگیره و تبدیل به موجودات متنوعی بشه! :d
این یارو هم خیلی خفن میزد :

علاوه بر این مثل اینکه توی بازی میتونیم آیتم هایی که پیدا کردیم رو به دوستامون هم بدیم و Share کنیم و این چیزا :

نمیدونم این آیتم ها حالا چقدر به درد این بازی میخورن،ولی این قابلیت برای بازی های RPG عالیه! :d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
بازی جلبی بود باش حال کردم مخصوصا اونجا که UPمی شدوهی قویتر درسه نمایش خفنی نسبت بهWDوINFAMOUSنداشت اما باحاله دوسش دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر