PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اطلاعاتی از بازی :
گابلین ها و انسان ها در دنیای بازی Knack از ابتدا با صلح و صفا زندگی میکردن ! :D
گابلین ها مجبور به زندگی در مناطق اطراف شهرها و جاهای کثیف و نامناسب میشن و به تکنولوژی ساخت وسایل نظامی مثل هواپیماها و تانک ها دسترسی پیدا میکنن.
انسان ها تیمی رو برای تحقیقات میفرستن که بفهمن گابلین ها چطوری به این تکنولوژی ها دسترسی پیدا کردن. Knack هم همراه این تیم هست.
Knack توسط یکی از دانشمندان به وجود اومده.
در ابتدای بازی Knack فقط یک روبات کوچک هست ، ولی میتونه با جذب کردن قطعات کریستال مانندی خودش رو بزرگ تر کنه.
تا 5000 قطعه رو میشه وارد بدن Knack کرد و اون رو بزرگ تر کرد.
قد اون در بیشترین حالت به 30 فوت میرسه !
نیرویی نامرئی در بدن اون وجود داره که باعث متصل شدن این قطعات میشه. همین نیرو میتونه اون قطعات رو جدا کرده و Knack رو در مواقع اضطراری کوچک کنه تا از جاهای امنیتی مثل لیزرها عبور کنه.
برای بدست آوردن حرکات و ویژگی های بیشتر با آیتم هایی به نام Sunstone بدست بیاریم.
قابلیت های Melee Attack و ضد و خورد از نزدیک هم در بازی وجود داره.
بازی ترکیبی از پلتفورمینگ و همچنین مبارزه با دسته های زیاد دشمن ها هست.

یکی از بازی هایی که بیشترین انتظار رو براش میکشم ! :D
این رو هم نمیدونم کسی اشاره کرده بود یا نه ، Cerny چند وقت پیش در مورد Knack این رو گفته بود :
The result is gameplay which is a little bit like Crash Bandicoot, and a little bit like Katamari Damacy, in that the Knack can get quite large indeed. There’s also a touch of God of War in there, in that there is an epic feel to the game in places

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
غیر از اطلاعات داستانی،بقیش تقریبا قبلا گفته شده بود :d
ولی من هنوز احساس جذب شدگی به این بازی بهم دست نداده! :-" با اینکه پلتفرمر خیلی دوست دارم،ولی این اون حسی که لازمه رو بهم نداده هنوز! :d نمیدونم انتظاراتم زیاده(یه چیزی در حد کراش و اسپایروهای PS1 :x ) یا واقعا چیزی از بازی نشون ندادن :-" وقتی مراحل خیلی خیلی متنوع این 2 سری میاد جلوی چشمم، چیزایی که از این تا الان دیدیم خیلی عادی و سر راست به نظر میرسه:-" برو جلو،بزن نفله کن ، یکم هم مخفی کاری :d

البته منم بی خودی دارم گیر میدم! کلا 30 ثانیه بیشتر گیم پلی نشون ندادنا :| یکی این حس رو از من دور کنه ممنون میشم :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اطلاعاتی از بازی :
گابلین ها و انسان ها در دنیای بازی Knack از ابتدا با صلح و صفا زندگی میکردن ! :D
گابلین ها مجبور به زندگی در مناطق اطراف شهرها و جاهای کثیف و نامناسب میشن و به تکنولوژی ساخت وسایل نظامی مثل هواپیماها و تانک ها دسترسی پیدا میکنن.
انسان ها تیمی رو برای تحقیقات میفرستن که بفهمن گابلین ها چطوری به این تکنولوژی ها دسترسی پیدا کردن. Knack هم همراه این تیم هست.
Knack توسط یکی از دانشمندان به وجود اومده.
در ابتدای بازی Knack فقط یک روبات کوچک هست ، ولی میتونه با جذب کردن قطعات کریستال مانندی خودش رو بزرگ تر کنه.
تا 5000 قطعه رو میشه وارد بدن Knack کرد و اون رو بزرگ تر کرد.
قد اون در بیشترین حالت به 30 فوت میرسه !
نیرویی نامرئی در بدن اون وجود داره که باعث متصل شدن این قطعات میشه. همین نیرو میتونه اون قطعات رو جدا کرده و Knack رو در مواقع اضطراری کوچک کنه تا از جاهای امنیتی مثل لیزرها عبور کنه.
برای بدست آوردن حرکات و ویژگی های بیشتر با آیتم هایی به نام Sunstone بدست بیاریم.
قابلیت های Melee Attack و ضد و خورد از نزدیک هم در بازی وجود داره.
بازی ترکیبی از پلتفورمینگ و همچنین مبارزه با دسته های زیاد دشمن ها هست.

یکی از بازی هایی که بیشترین انتظار رو براش میکشم ! :D
این رو هم نمیدونم کسی اشاره کرده بود یا نه ، Cerny چند وقت پیش در مورد Knack این رو گفته بود :
The result is gameplay which is a little bit like Crash Bandicoot, and a little bit like Katamari Damacy, in that the Knack can get quite large indeed. There’s also a touch of God of War in there, in that there is an epic feel to the game in places
تریلر 2.20 رو توصیف کردن. چیز جدیدی نداره.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
از سر بیکاری و بی خوابی، گفتم یه بار دیگه تریلر بازی رو ببینم! :d
دیدنش همانا و هایپ شدن همانا! :d
نمیدونم چرا ایندفعه انقدر بهم این تریلر حال داد،که الان دارم میترکم!!!! نمیتونم صبر کنم برای نمایشش توی E3 :((
یحتمل بعد از بازی کردن اسلای(و قبلش هم رچت) رک غیرت پلتفرمر دوستیم زده بالا! :-"
چه وضعشه که باید تا فردا صبر کنیم:((من Knack و Infamous:SS میخوام! :((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بنده از همین جا از Knack اعلام برائت میکنم ! :D اصلاً از نمایش بازی توی E3 خوشم نیومد. گیم پلی بازی که به نظر میرسه 90% حالت بزن بزن داره و پلتفورمینگش خیلی کم هست (البته شاید توی مراحلی که نشون ندادن ، بیشتر باشه) بعد هم کلاً بازی یه جورایی خالی و کم وزنه ! :D نمیدونم چطوری بگم ، بیش از حد ساده هست و محیط ها خیلی خشک و خالی و بی روح هستن. دوست داشتم یه کم جنب و جوش بیشتری توی محیط ها وجود داشت.
البته هنوز امید دارم که مراحل سر سبزی که توی تریلر به صورت خیلی مختصر دیده میشه ، بهتر از مراحل شهری باشن و هم یه حالت بازتری داشته باشن ، هم شلوغ تر باشن.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بنده از همین جا از Knack اعلام برائت میکنم ! :D اصلاً از نمایش بازی توی E3 خوشم نیومد. گیم پلی بازی که به نظر میرسه 90% حالت بزن بزن داره و پلتفورمینگش خیلی کم هست (البته شاید توی مراحلی که نشون ندادن ، بیشتر باشه) بعد هم کلاً بازی یه جورایی خالی و کم وزنه ! :D نمیدونم چطوری بگم ، بیش از حد ساده هست و محیط ها خیلی خشک و خالی و بی روح هستن. دوست داشتم یه کم جنب و جوش بیشتری توی محیط ها وجود داشت.
البته هنوز امید دارم که مراحل سر سبزی که توی تریلر به صورت خیلی مختصر دیده میشه ، بهتر از مراحل شهری باشن و هم یه حالت بازتری داشته باشن ، هم شلوغ تر باشن.
به نظر منم بازی نمایش ضعیفی داشت و خیلی در هایپ کردن توانا نبود . البته باید دید در ادامه چه چیزایی از بازی و نشون میدن و آیا بازی به همین کسالت آوری هست که نشون دادن یانه چیزای بیشتری برای رو کردن دارن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یک نمایش کوتاه از دمو Knack در Late Night with Jimmy Fallon

Late Night with Jimmy Fallon - Video Game Week: Sony PS4 Demo - Video - NBC.com

اگه لینک بالا فـیـلـتـر بود:

720p
360p

کنسول PS4 بسیار شیک میباشد!:d
من کلش رو میزارم توی آپارات بدون مشکل ببینید.
اونجایی که ثرنی میگه استفاده Used Game آزاد بدون چک انلاین بدون نیاز به نت، کل استودیو تشویق میکنن با صوت و کف و جیغ :D.

ویرایش:

اینم ویدئو :D

[video=aparat;s1qpV]http://www.aparat.com/v/s1qpV[/video]
http://www.aparat.com/v/s1qpV

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
تا حدودی موافقم! :d تا الان تنها چیزی که دیدیم این بوده که یا دارن مشت میپرونند یا هم غیب میشه از لیزر رد میشه! (که در این حالت،بازم سربازها میبیننش:-" ) مشت پروندنشم اونقدر جالب نیست! مثلا حرکات کراش ته خنده بودن=))
در مورد محیط ها هم موافقم! البته مرحله برفی هم داشت:-" ولی بازم ... :d
مهم ترین نکته اینه که من هنوز چیزی از Knack ندیدم که مخصوص خودش باشه! یه نشونه ای...یه چیزی که با دیدنش یاد این بازی بیفتیم! :d مثلا توی رچت اون آچارش(یا حتی کلنک:-" ) یا اسلای هم علامت خانوادگیشون رو هرجایی آدم ببینه یادشون میفته! ولی تا اینجا Knack چیزی از خودش نشون نداده...
فکر کنم IGN نوشته بود Knack بازی خوبیه، ولی نسل بعدی نیست! :|

توی نمایش ها این خیلی جالب بود :

Vampire Knack >:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بنده از همین جا از Knack اعلام برائت میکنم ! :D ا
اونی که گفتی نمیدونم یعنی چی :D فقط میدونم توقعت از بازی خیلی بالاست. یه بازی دانلودی Fun ساخته برای همه اعضای خانواده اونم درحالی که مشغول ساخت Ps4 بوده.
چی میخواد از جون این بدبخت؟ :D.

---

مهم ترین نکته اینه که من هنوز چیزی از Knack ندیدم که مخصوص خودش باشه! یه نشونه ای...یه چیزی که با دیدنش یاد این بازی بیفتیم! :d مثلا توی رچت اون آچارش(یا حتی کلنک:-" ) یا اسلای هم علامت خانوادگیشون رو هرجایی آدم ببینه یادشون میفته! ولی تا اینجا Knack چیزی از خودش نشون نداده...
قراره بوده این بازی ICON بشه من خبر ندارم؟ :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر