PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اونی که گفتی نمیدونم یعنی چی :D فقط میدونم توقعت از بازی خیلی بالاست. یه بازی دانلودی Fun ساخته برای همه اعضای خانواده اونم درحالی که مشغول ساخت Ps4 بوده.
چی میخواد از جون این بدبخت؟ :D.

---

قراره بوده این بازی ICON بشه من خبر ندارم؟ :D.
مگه برای همه ی بازی ها از روز اول چنین قراری بوده؟ :d هر بازیی که خوب در اومده باشه میشه نمادی برای کنسول :d خوب چرا از Knack چنین انتظاری نداشته باشیم؟ :d
حتی اگر برای PS4 هم قرار نباشه چیزی باشه،برای خودش که باید باشه! :d

یه بازی دانلود و فان ؟ :d بازی 60 دلاری کجاش دانلودی هست؟ :-"
من اصلا با کراش 3 روی PS1 برات مثال میزنم:-" ما اونجا ببر سواری داشتیم،فرار از دایناسور و دایناسور سواری داشتیم،غواصی داشتیم،جت اسکی سواری داشتیم،موتور سواری هم داشتیم:-" و خود مراحل اصلی که هر کدوم برای خودش یه دنیایی بود و بسی تنوع داشت! :d تمام این مراحلی که گفتم درسته کلمه ی "سواری"توش مشترک بود،اما از نظر گیم پلی یه دنیا با هم فرق داشتن! :d
ولی الان ما از Knack چی دیدیم؟ :d تا الان فقط مشت و ماشین پروندن و غیب شدن دیدیم :d یعنی من تنوعی رو که توی یه بازی PS1 میدیدم نباید از این بازی انتظار داشته باشم؟ :d
حتی بازی این جو Funـی که میگی رو هم زیاد نداره :d معمولا بازی های پلتفرمر باید سرشار از طنز باشن! از همون کراش بگیر تا همین LBP ! :d اما تا اینجا که داستان بازی خیلی جدی میزنه! :d (همه جا بحث نابودی دنیا و اینا هست، ولی اینجا تو انسان ها و گابلین ها رو بنگر، توی رچت هم Doctor Nefarious عزیز دل برادر رو بنگر! :d )
الان بین چیزایی که نشون دادن به نظر خودت چیز خاصی داشته؟ حتی بازی جو خاص و مخصوص به خودش هم نداشته تا الان تو نمایش ها :d از اونطرف برو تریلر Puppeteer رو ببین(بازی 40 دلاری:-" ) اصلا روحت شاد میده :d
تنها نکته ی خاصش نسبت به بازی های الان Share کردن آیتم هاست :d که خوب،بریم نسل بعد مطمئنا همه ی بازی ها این مورد رو خواهند داشت :d

ولی خوب،همچنان امیدواریم توی نمایش های آینده بهتر عمل کنه! :bighug:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
@ Akiba ... تو همین ویدئویی که Cerny و تهیه کننده دارن بازی رو نشون میدن خود Cerny میگه نمیخواستم Mascot بسازم و میگه بازی گیم پلیش ترکیبی از Gow و کاتاماری و این چیزاست . خودش گفت موقع لانچ کنسول همه سبک بازیی هست . از شوتر ها گرفته تا اسپورت و اینا ولی من خواستم یه بازیه خوانوادگی هم بسازم که لانچ تایتل های کنسول تکمیل بشه و همه سلیقه ها یه بازیی داشته باشن .
این ویدئوهایی هم که من دیدم به نظر میرسه بازی واسه بچه های بین 8-9 سال تا 13-14 سالست . به درد ما نمیخوره :D
در مورد کرش و اینا هم همین بوده مگه خود ما اون موقع چند سالمون بود که از اون بازی ها خوشمون اومد ؟ اون بازی ها رو واسه ملت 27-28 ساله نساخته بودن :D
توقعتون رو بیارید پایین و به امام ثرنی کاری نداشته باشید :D

من شخصا هنوزم به این بازی امیدوارم و از نمایش ها هم خوشم اومده و سبک گرافیکیش هم جالبه برام ولی این سن و سال رو اصلا قبول ندارم درسته موقع کرش ما خیلی بچه بودیم ولی من الانم شوقی که نسبت به بازی کردن کرش دارم رو نسبت به هیچ پلتفرمری ندارم بازی اگه خوش ساخت باشه هر سنی باشی خوشت میاد البته بجز این چیز میزای حرکتی و ...
yahoo_4.gif
خوش اومدن با تاثیر گذار بودن فرق داره . بله منم خوشم میاد ولی اینکه با کرش و اینا مقایسه میشه اشتباهه چون هر چی هم بازیه خوبی باشه دیگه نمیتونه اون تاثیر گذاری و موندگاریه کرش رو واسه ما داشته باشه .

---

تنها چیزی که میتونه او حس رو یه جورایی تازه کنه و اشک تو چشم آدم جمع کنه یه کرش دیگه با همون سبک و سیاقه . دقیقا همون کاری که Toy Story 3 ـه کرد .

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
در مورد کرش و اینا هم همین بوده مگه خود ما اون موقع چند سالمون بود که از اون بازی ها خوشمون اومد ؟ اون بازی ها رو واسه ملت 27-28 ساله نساخته بودن :biggrin1:
توقعتون رو بیارید پایین و به امام ثرنی کاری نداشته باشید :biggrin1:
من شخصا هنوزم به این بازی امیدوارم و از نمایش ها هم خوشم اومده و سبک گرافیکیش هم جالبه برام ولی این سن و سال رو اصلا قبول ندارم درسته موقع کرش ما خیلی بچه بودیم ولی من الانم شوقی که نسبت به بازی کردن کرش دارم رو نسبت به هیچ پلتفرمری ندارم بازی اگه خوش ساخت باشه هر سنی باشی خوشت میاد البته بجز این چیز میزای حرکتی و ...:d
خوش اومدن با تاثیر گذار بودن فرق داره . بله منم خوشم میاد ولی اینکه با کرش و اینا مقایسه میشه اشتباهه چون هر چی هم بازیه خوبی باشه دیگه نمیتونه اون تاثیر گذاری و موندگاریه کرش رو واسه ما داشته باشه .
نه تو گفتی کرش همون موقع برای سن پایین ها بوده و ما خودمونم بچه بودیم بازی میکردیم و یه بزرگسال خوشش نمیومد منم گفتم اگه بازی به عنوان یه پلتفرمر خوش ساخت میبود (که بود) بزرگسال و کوچیک سال هم ازش استقبال میکردن (که کردن):d و این درجه سنی و اینا خیلی دیل نیست تو همچین شاهکارایی

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بنده از همین جا از Knack اعلام برائت میکنم ! :biggrin1: اصلاً از نمایش بازی توی E3 خوشم نیومد. گیم پلی بازی که به نظر میرسه 90% حالت بزن بزن داره و پلتفورمینگش خیلی کم هست (البته شاید توی مراحلی که نشون ندادن ، بیشتر باشه) بعد هم کلاً بازی یه جورایی خالی و کم وزنه ! :biggrin1: نمیدونم چطوری بگم ، بیش از حد ساده هست و محیط ها خیلی خشک و خالی و بی روح هستن. دوست داشتم یه کم جنب و جوش بیشتری توی محیط ها وجود داشت.
البته هنوز امید دارم که مراحل سر سبزی که توی تریلر به صورت خیلی مختصر دیده میشه ، بهتر از مراحل شهری باشن و هم یه حالت بازتری داشته باشن ، هم شلوغ تر باشن.

نمایش بازی توی برنامه jimmy fallon رو ببین آریا فکر کنم نطرت عوض بشه تا حدودی :biggrin1: نمایش بازی توی E3 هم قابل قبول بود از نظرم.
Knack بیشتر به سبک و سیاق Ratchet & Clank ـه و گیم پلیش هم بر پایه همون ساخته شده تقریباً ! همونطور هم که ثرنی گفت ترکیبی از چند بازی موفقه . راجع به محیطهاش گفتی ... من فکر میکنم تنوع مراحل و محیطهاش تا حالا توی این یکی دو نمایش اخیرش خوب بوده به نطر مواقعی که دوربین بازی میره بالاتر و knack بزرگتر میشه نقطه اوج بازیه ! یه حالت کاتاماری مانند داره ازین لحاظ هیجان و جذابیت بازی رو بالا میبره ! :biggrin1: در مورد خالی بودن و کم وزنی هم من چیزی احساس نکردم حداقل ! :biggrin1: در هر حال به عنوان یه بازی پلتفرمر برای اوایل نسل بعدی میتونه شروع کننده خوبی باشه البته اگه انتظاراتمون در حد معقول باشه و توقعمون رو خیلی بالا نبریم :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمایش بازی توی برنامه jimmy fallon رو ببین آریا فکر کنم نطرت عوض بشه تا حدودی :biggrin1: نمایش بازی توی E3 هم قابل قبول بود از نظرم.
اولین گیمی هست که جیمی فالون مثل ادم بازیش کرد و سوتی نداد و جیغ و ویغ نکرد :D. وقتی اون عقب افتاده کمتر از 1 دقیقه میتونه کنترلر رو دست بگیره و توی گیم پیشروی کنه یعنی Cerny و تیمش موفقیت کامل رو کسب کردن و یه بازی برای همه سنین ساختن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
من همچنان میتونم ابراز نارضایتی بکنم :-"
میگید بازی برای سنین پایین تره،که خوب مخالفم :d من خودم عاشق سبک پلتفرمرم! :d
میگید بازی برای بچه هاست! :d حالا سؤالی که من دارم اینه! به نظرتون یه بچه ی 8-9 ساله، بیشتر جذب بازیی میشه که طنز داشته باشه،یا جدی باشه ؟ :d
مثال هم زدم،رچت،اسلای،کراش،LBP همشون سرشار از چیزای طنز هستن! شوخی هایی که میکنند،کارایی که انجام میدن،ما رو هم حتی میخندونن :d اما شما توی Knack و کاراکترهاش این نکته ی طنز آمیز رو دیدید ؟ :d
البته من کلا با این قضیه ی سن و سال مخالفم! :d کراش رو اگر HD شدش رو الان هم بدن بیرون،با همون گیم پلی،مطمئنا میتونه بچه های امروزی رو هم به شدت جذب کنه! :d بازی با اون همه تنوع و جذابیت واقعا هرکسی رو جذب خودش میکنه! :d فقط ما نیستیم که میگیم چون بچگی خوشمون میومده الان هم حس نوستالژی و این چیزا گریبان گیرمون میشه و خوشمون میاد :-"
بالاتر هم گفتم،من همچنان عاشق سبک پلتفرمرم چون به نظرم جزو جذاب ترین سبک هاست:-" الان یعنی من 7-11 ساله بیدم؟ :-s یکی دو هفته پیش اسلای رو بازی میکردم داشتم ذوق مرگ میشدم :d

برم نمایش jimmy fallon رو که میگید ببینم،شاید نظرم عوض شد کمی:-" (البته نمیگم بازی بدیه ها! ولی میتونه خیلی بهتر باشه:-" )

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان یه گیمپلی 15 دقیقه ای ازین بازی توی چیز تیوب بود . دیدم گفتم بد نیست لینکشو اینجا بذارم . تیکه های باحالی از گیمپلی داره و به نظرم جالب اومد
v=iG98LuaYj_g

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
هی میخوام کنسول تو لانچ نخرم نمیشه لا مصب
این بازی یکی از دلایل من برای ps4 خریدنه احتمالا یکی بگیرم بعد از این بازی دوباره رد کنم چون فعلا پول اریج ندارم :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اولین گیمی هست که جیمی فالون مثل ادم بازیش کرد و سوتی نداد و جیغ و ویغ نکرد :D. وقتی اون عقب افتاده کمتر از 1 دقیقه میتونه کنترلر رو دست بگیره و توی گیم پیشروی کنه یعنی Cerny و تیمش موفقیت کامل رو کسب کردن و یه بازی برای همه سنین ساختن.

جیمی رو دست کم گرفتی؟:d مگه ندیدی چجوری زد فیل اسپنسر رو ترکوند؟ :d بنده خدا فیل مونده بود صداش در نمیومد :))

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اصلا Knack از نظر دیزاین در نوع خودش یکی از بهترین ها و هم رده بازی های نینتندو هست! با احترام به نظر دوستان فکر میکنم کسایی که میگن Knack بده همون بهتره برن ACIV بازی کنن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خیلی دوست دارم این بازی خاطرات بازی با CRASH برای من زنده کنه :x

قبول دارم که طراحی کلی بازی زیاد شبیهش نیست ولی برای من یه جورایی مثل کرش نسل جدید میمونه :)

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
بابا منم ویدیو گیم پلی از بازی HD دیدم stage demo گیم اسپات رو باز HD دیدم گرافیک بازی اصلا داغون نیست درسته گرافیک نسل بعدی آن چنانی نداره ولی بالاست و انیمیشنیه :d حالا گیم پلی جای کار و تنوع بیشتر نیاز داره یه بحث دیگست...

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
طبق صحبت هایی که مارک سرنی کرده بازی داستان محوره و حدود 10 ساعت گیم پلی داره البته در ادامه گفته ویژگی های دیگه ای به بازی اضافه میکنیم که دوباره قابل بازی کردن بشه

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر