King Kong

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام

king kong يكي از بي نظيرترين و كميابترين بازي هاست كه تاحالا ساخته ! توسط شركت ubisoft كه بازم مثل هميشه در بازي ساختن حرف اول رو ميزنه.

اين بازي كه از روي يك فيلم سينمايي كه نام اون هم در بالا ذكر شده است ساخته شده ! توسط آقاي پتر جكسون كه باز هم تونست همان موفقيتي كه در هر سه قسمت lord of the rings كسب كرده در king kong هم كسب كند ! جالب اينجاست كه در بازي هم با كارگرداني خود جكسون بوده.

خبر زيادي از داستان بازي ندارم فقط ميدونم كه اين بازي 2 روزه ديگه منتشر ميشه براي تمايمه كنسولها كه بهترين طراحي آن بر روي pc & x360 هست ! در ضمن اين رو هم بدونيد كه هنوز بهترين بازي سال مشخص نشده نه fear و نه cod2 ! اينطور كه از عكسها و تريلر ها پيداست king kong را ميتوان بهترين سال ناميد نه fear.

اينم باكس شات :

fvy3ag.jpg

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
جالب اينجاست كه در بازي هم با كارگرداني خود جكسون بوده
من نمیدونم این اطلاعات دقیق را از کجا اوردی اما نخیر اشتباه میکنی
کارگردان بازی King Kong جناب آقای Micheal Anchor هستند که خالق بازیه زیبا و بیاد ماندنیه Beyond Good and Evil هم بود...

ضمن اين رو هم بدونيد كه هنوز بهترين بازي سال مشخص نشده نه fear و نه cod2 ! اينطور كه از عكسها و تريلر ها پيداست king kong را ميتوان بهترين سال ناميد نه fear.
بهتره اینقدر زود قضاوت نکنی چون سبک این بازی Action_Adventure هست و معمولا بازی ها بندرت بازی ها در این جور سبک ها نمرات و امتیازات بالاتر از 9 میگیرند
من الان وقت ندارم اما اگه بعدا وقت کردم بطور کامل در مورد بازی توضیح میدم
فق بگم که این بازی دارای دو شخصیت برای بازی کردن هست که یکیشون میشه گفت گیم پلیه بازی از پرسپیکتیوه اول شخصه و مثل بازی های FPS میمونه....و یکی دیگشون هم که شما با شخصیت KingKong بازی میکنید که یک میمون یا گوریل بزرگه و پرسپکتیو این شخصیت سوم شخصه و حرکات و گیم پلیه جالبی هم داره

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نوشته شده توسط farzadlion:
من نمیدونم این اطلاعات دقیق را از کجا اوردی اما نخیر اشتباه میکنی
کارگردان بازی King Kong جناب آقای Micheal Anchor هستند که خالق بازیه زیبا و بیاد ماندنیه Beyond Good and Evil هم بود...

بهتره اینقدر زود قضاوت نکنی چون سبک این بازی Action_Adventure هست و معمولا بازی ها بندرت بازی ها در این جور سبک ها نمرات و امتیازات بالاتر از 9 میگیرند
من الان وقت ندارم اما اگه بعدا وقت کردم بطور کامل در مورد بازی توضیح میدم
فق بگم که این بازی دارای دو شخصیت برای بازی کردن هست که یکیشون میشه گفت گیم پلیه بازی از پرسپیکتیوه اول شخصه و مثل بازی های FPS میمونه....و یکی دیگشون هم که شما با شخصیت KingKong بازی میکنید که یک میمون یا گوریل بزرگه و پرسپکتیو این شخصیت سوم شخصه و حرکات و گیم پلیه جالبی هم داره

آقاي عزيز كارگردان بازي هر كي ميخواد باشه ولي اينو بدون كه هيچ كدوم از سازنده هاي اين بازي نميتونن بدون اجازه پتر جكسون اين بازي رو بسازن ! درسته شايد كارگردان اصلي پتر نباشه ولي به دستور او ساخته شده !
من الان هر چقدر هم براي شما توضيح بدم نميفهميد
صبر كنيد وقتي بازي اومد اونوقت آخر بازي يعني توي credits متوجه ميشيد كه كارگردان اصلي كيه !
اينم دقيقا مثل همون قضيه بازي مدال هست كه هيچكي نميدونست كارگردان اصلي كيه ولي بعد با مشاهده كرديتس بازي فهميديم كه آقاي steven spilberg كارگردان اصليه moh:rising sun بود.
در رابطه با بهترين بازي سال هم من نظرم رو بيان كردم نه چيزه ديگه اي.
در ضمن ميتونيد از سايت www.gamerankings.com امتياز king kong رو دريافت كنيد ! نسخه ps2 شامل 9 امتياز شده !

Last edited by a moderator:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اين بازي هم براي پي اس2 (حدود 1 هفته)و براي كامپيوتر امروز در ايران هست البته براي كامپيوتر سي پي 64 بيت ميخواد(كه اطلاعات رو در تاپيك مربوطه بخونيد)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من این بازیو گرفتم .
این بازی پر از انواع گودزیلا و دایناسور و کینگ کونگ هستش . فکر کنم باید اسمشو بذارن پارک ژوراسیک .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من این بازیو گرفتم .
این بازی پر از انواع گودزیلا و دایناسور و کینگ کونگ هستش . فکر کنم باید اسمشو بذارن پارک ژوراسیک
این بازی مگه اومده چند تا سی دیه ؟؟؟ از کدوم شرکت خریدی ؟؟؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقاي عزيز كارگردان بازي هر كي ميخواد باشه ولي اينو بدون كه هيچ كدوم از سازنده هاي اين بازي نميتونن بدون اجازه پتر جكسون اين بازي رو بسازن ! درسته شايد كارگردان اصلي پتر نباشه ولي به دستور او ساخته شده !
من الان هر چقدر هم براي شما توضيح بدم نميفهميد
صبر كنيد وقتي بازي اومد اونوقت آخر بازي يعني توي credits متوجه ميشيد كه كارگردان اصلي كيه
دوست من اصلا شما نیدونید وظیفه ی کارگدان بازی چیه؟؟؟؟وظیفه ی کارگردان بازی رهبری و هدایت پروسه اسجاد و طراحیه بازیه چنین کسی باید در طراحی و چگ.نگی ساخت بازی تسلط کامل داشته باشه
حالا آقای پیتر جکسون اصلا در عمرش بازی ساخته.؟؟؟؟ ایشون یک کارگدان سینماست و نه بازی....جریان ساخته شدن King Kong هم به این شکله که آقای پیتر جکسون بازی Beyond Good and Evil را که میبینه شیفنه ی این بازی میشه و برای همین وقتی تصمیم میگره که برای فیلم King Kong یک بازی بسازه به آقای مایکل انکر خالق BGAE مراجعه میکنه و مایکل هم سرپرستی و کارگردانی بازیه King Kong را بر عهده میگیره

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
در مورد كارگردان هم بايد بگم مگه پيتر جگسون جرج لوكاسه كه هم فيلم و هم بازي رو بسازه !!!!!

درسته كه اسم پيتر جكسون بالاي كينگ كونگ نوشته شده ولي كاگردان بازي بازي خودش نيست .

دوستان من شنیدم که این بازی با شخصیت نوئامی واتس و ادريان برودي و خود كينگ كنگ بازي مي كنيد درسته ؟

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دوست من اصلا شما نیدونید وظیفه ی کارگدان بازی چیه؟؟؟؟وظیفه ی کارگردان بازی رهبری و هدایت پروسه اسجاد و طراحیه بازیه چنین کسی باید در طراحی و چگ.نگی ساخت بازی تسلط کامل داشته باشه
حالا آقای پیتر جکسون اصلا در عمرش بازی ساخته.؟؟؟؟ ایشون یک کارگدان سینماست و نه بازی....جریان ساخته شدن King Kong هم به این شکله که آقای پیتر جکسون بازی Beyond Good and Evil را که میبینه شیفنه ی این بازی میشه و برای همین وقتی تصمیم میگره که برای فیلم King Kong یک بازی بسازه به آقای مایکل انکر خالق BGAE مراجعه میکنه و مایکل هم سرپرستی و کارگردانی بازیه King Kong را بر عهده میگیره

ببين آقاي محترم مگه جرج لوكاس بازي نميسازه ؟
مگه اسپيلبرگ بازي نميسازه ؟
جكسون توي اين كارا ماهر تر از اين حرفاست كه بتونيم اونو توصيف كنيم !
چون از وقتي كه جكسون وارد سينما شد تنها كارش با كاراي گرافيكي و از اين چيزا بود.
در ضمن من واقا معني كارگردان رو نميدوستم خوب شد گفتي!
فكر هم نكنم كسي ديگه اي به غير از شما معني كارگردان بودن رو بفهمه !
ببخشيد شما چرا كارگردان نشديد ؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ببين آقاي محترم مگه جرج لوكاس بازي نميسازه ؟
مگه اسپيلبرگ بازي نميسازه ؟
جكسون توي اين كارا ماهر تر از اين حرفاست كه بتونيم اونو توصيف كنيم !
چون از وقتي كه جكسون وارد سينما شد تنها كارش با كاراي گرافيكي و از اين چيزا بود.
در ضمن من واقا معني كارگردان رو نميدوستم خوب شد گفتي!
فكر هم نكنم كسي ديگه اي به غير از شما معني كارگردان بودن رو بفهمه !
ببخشيد شما چرا كارگردان نشديد ؟

ای بابا شما هم که خیلی پرتی نکنه فکر کردی هر بازی که از روی یک فیلم ساخته میشه کارگردان اون فیلم شخصا خودش میاد اون بازی را کارگردانی میکنه!!!....کی گفته پیتر جکسون قبلا کارهای گرافیکی میکرده !!!!! من که واقعا دارم از اطلاعات غنی شما استفاده میکنم....حالا بهم ثابت شد که حتی از پیتر جکسون هم چیزی نمیدونی ...پیتر جکسون در تمام طول عمرش تنها و تنها نویسنده و کارگردان فیلم بوده فیلم هایی مثل Bad Taste محصول 1987 فیلم Brain Dead محصول 1992 فیلم Meet the Feebles محصول 1989 فیلم Heavenly Creatures محصول 1994 فیلم The Frighteners محصول 1996 اما فیلمی که سبب شهرت جهانی وی شد ارباب حلقه ها بود که در سه قسمت در سال های 2001و2002و2003 به اکران در آمد...آقای جکسون در سال 1961 در نیوزیلند بدنیا آمد و از سن 19 سالگی به عنوان نویسنده و کارگردان وارد صنعت سینما شد و ایشون هیچ زمانی هم کار گرافیکی نمیکرند فکر کنم باید یک بار هم بطور کامل زندگی نامه آقای جکسون را بنویسم اما من یکی دیگه حال وحوصله جرو بحث کردن با شما را ندارم حالا حداقل اگه اطلاعاتت بالا بود باز میارزید
اصلا بمن چه که بخوام به شما ثابت کنم که کارگردان King Kong آقای مایکل انکر هست بزار دلت خوش باشه که پیتر جکسون بازی هم کارگردانی میکنه....

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
ای بابا شما هم که خیلی پرتی نکنه فکر کردی هر بازی که از روی یک فیلم ساخته میشه کارگردان اون فیلم شخصا خودش میاد اون بازی را کارگردانی میکنه!!!....کی گفته پیتر جکسون قبلا کارهای گرافیکی میکرده !!!!! من که واقعا دارم از اطلاعات غنی شما استفاده میکنم....حالا بهم ثابت شد که حتی از پیتر جکسون هم چیزی نمیدونی ...پیتر جکسون در تمام طول عمرش تنها و تنها نویسنده و کارگردان فیلم بوده فیلم هایی مثل Bad Taste محصول 1987 فیلم Brain Dead محصول 1992 فیلم Meet the Feebles محصول 1989 فیلم Heavenly Creatures محصول 1994 فیلم The Frighteners محصول 1996 اما فیلمی که سبب شهرت جهانی وی شد ارباب حلقه ها بود که در سه قسمت در سال های 2001و2002و2003 به اکران در آمد...آقای جکسون در سال 1961 در نیوزیلند بدنیا آمد و از سن 19 سالگی به عنوان نویسنده و کارگردان وارد صنعت سینما شد و ایشون هیچ زمانی هم کار گرافیکی نمیکرند فکر کنم باید یک بار هم بطور کامل زندگی نامه آقای جکسون را بنویسم اما من یکی دیگه حال وحوصله جرو بحث کردن با شما را ندارم حالا حداقل اگه اطلاعاتت بالا بود باز میارزید
اصلا بمن چه که بخوام به شما ثابت کنم که کارگردان King Kong آقای مایکل انکر هست بزار دلت خوش باشه که پیتر جکسون بازی هم کارگردانی میکنه....

ببين تو اينقدر كم بود داري كه نزديكه 5 فيلم نام بردي كه اطلاعاتت رو به رخ بچه ها بكشي فكر كردي بقيه بچه ها خنگن ! ببين آقا اصلا ميدوني چيه ؟ كارگردان king kong نه آقاي جكسون هست و نه آقاي انكر ! كارگردان اصلي آقاي جيمز كامرون هست ! اصلا هر كي كه تو گفتي ,مثل اينكه خيلي واست مهمه كه كارگردان كينگ كنگ رو ثابت كني , خوشم مياد كه بيكار ترين و الاف ترين فرد سايتي ! اگه سواد داري برو توي گيم اسپات preview بازي رو بخون تا بفهمي چي به چيه !
حالا هم هر چي خواستي بشين واسه خودت بگو من كه ديگه حال و حوصله بحث كردن با تو رو ندارم در ضمن هر وقت كه كارگردان شدي ما رو تحويل بگيريا , باي باي.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ببين تو اينقدر كم بود داري كه نزديكه 5 فيلم نام بردي كه اطلاعاتت رو به رخ بچه ها بكشي فكر كردي بقيه بچه ها خنگن
من واقعا از اینکه اینطور فکر می کنی متاسفم...فقط میخواستم بهت بگم منم پیتر جکسون را میشناسم و هالو نیستم.........

اگه سواد داري برو توي گيم اسپات preview بازي رو بخون تا بفهمي چي به چيه !
ضمنا برای بار دوم هم متاسفم که کاری را که از من درخواست کردی خودت تا حالا انجام ندادی
اگه انگلیسیت خوبه مطلب زیر را که از سایت گیم اسپات گرفته شده رابخون

By now, everyone's probably heard that Peter Jackson, the man behind The Lord of the Rings trilogy, is remaking King Kong. It's also not news that Ubisoft is putting out a game based on the film, produced by Rayman and Beyond Good & Evil creator Michel Ancel. What might be surprising to you is that the game looks really, really good. At E3 2005,
در اینجا بوضوح گفته شده که کارگردان بازی King Kong آقای مایکل انکل هستند
این هم لینکش
http://www.gamespot.com/pc/action/kingkong/news.html?sid=6126117&mode=previews

مثل اينكه خيلي واست مهمه كه كارگردان كينگ كنگ رو ثابت كني
برام از این مهمتر اینه که حرف اشتباه و نادرستی که کسی میزنه را اصلاح کنم
در ضمن اضافه کنم که من نمیخوام بگم آقای پیتر جکسون هیچ نقشی در بازی نداشتند..ایشون جواز ساخت بازی را به یوبی سافت دادند و مهمتر از اون روی نحوه ی ساختن بازی نظارت داشتند که تا حد ممکن به فیلم ایشون نزدیک باشه اما نقش ایشون در بازی از این حد فراتر نمیره

خوشم مياد كه بيكار ترين و الاف ترين فرد سايتي
از لطفی هم که بمن داری کمال تشکر را میکنم

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
برام از این مهمتر اینه که حرف اشتباه و نادرستی که کسی میزنه را اصلاح کنم
در ضمن اضافه کنم که من نمیخوام بگم آقای پیتر جکسون هیچ نقشی در بازی نداشتند..ایشون جواز ساخت بازی را به یوبی سافت دادند و مهمتر از اون روی نحوه ی ساختن بازی نظارت داشتند که تا حد ممکن به فیلم ایشون نزدیک باشه اما نقش ایشون در بازی از این حد فراتر نمیره

پس شما كه اينقدر واست مهمه كه حرف نادرست كسي رو اصلاح كني از اول درست حرف بزن تا كار به اينجا نكشه.نه اينكه از همون اول بد و بيرا بار آدم ميكني !
در ضمن من هم منظورم همين بود كه جكسون هم در اين بازي نقش داره نه چيزه ديگه اي.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
اینجا مربوط به من نیستش.
اقا فرزاد و علی اقا جون هر کی دوست دارین بی خیال شین.
اصلا کارگردان بازی KK نه مایکل انکل هستش نه پیتر جکسون و نه جورج لوکاس و نه رسول صدر عاملی و نه هر کی که میگین.
بابا خیلی شلوغش کردینا.
اصلا خیلی مهمه که کارگردان بازی و یا فیلم کی باشه.
اونم اینجا.
اصلا مهم نیست.
شما بازی رو بگیرین و عشقو حال بازی رو ببرید.
اصلا کارگردان هر کی میخواد باشه.
خواهشا دیگه ادامه ندین.
تمنا میکنم. :sad: :sad: :sad:
به جای اینکه او زبانشو به رخ اون بکشه و اون یکی اطلاعات فیلمیشو به رخ اون یکی.
در مورد بازی حرف بزنین
حالا این انکل میخواد هر کی باشه.
اصلا بهترین توی دنیا و این جکسون هم بهترین توی دنیا.
ولی ما باید بازی رو بگیریم و بازی کنیم.
و اخر سرم تموم میشه و این تاپیک بعد از چند وقت حتی یک پست هم دیگه توش نمییاد.
خواهشا بی خیال.
در مورد بازی مطلب بگین.
این بهتره.

خداحافظ

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر