King Kong

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین چرا تو اینقدر از کابل کشی میترسی ؟! :)
خوب همون موقع میخریدی بازی میکردی دیگه !

یه زمانی اره میترسیدم اونم فقط به خاطر گارانتی ولی اون شرکتی که ازش گرفتم هوتوتو شد :cheesygri

كرك king kong فقط يه copy/pasteميخواد همين كركش كامله مثل همه كركهايي كه براي بازيها تو بازار هست ديگه كركشو تو پوشه اجرايي بازي paste ميكني

ایوللللللللللللل

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
یه زمانی اره میترسیدم اونم فقط به خاطر گارانتی ولی اون شرکتی که ازش گرفتم هوتوتو شد :cheesygri

ایوللللللللللللل
امین حالا که هتوتو شد کرکش اومد:cheesygri
البته حالا میتونی بری بازیهای دیگه رو با کابل کشی بکنی

من بهت پیشنهاد میکنم هرچه زودتر برو کینگ کنگ رو بازی که کن خیلی قشنگه از دستش دادی تا حالا
منم اول حال کابل کشی رو نداشتم ولی یه روز گفتم کینگ کنگ رو بازی کنم ببینم چه جوری است صبح نشستم پاش دیگه بلند نشدم تا تمومش کردم شب شده بود:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
امین حالا که هتوتو شد کرکش اومد:cheesygri
البته حالا میتونی بری بازیهای دیگه رو با کابل کشی بکنی

من بهت پیشنهاد میکنم هرچه زودتر برو کینگ کنگ رو بازی که کن خیلی قشنگه از دستش دادی تا حالا
منم اول حال کابل کشی رو نداشتم ولی یه روز گفتم کینگ کنگ رو بازی کنم ببینم چه جوری است صبح نشستم پاش دیگه بلند نشدم تا تمومش کردم شب شده بود:cheesygri
خوشبختانه دیگه از این قفل استفاده نمیشه :) ولی تنها بازی که نکردم pop3 هست اونم تا چند روز دیگه کرکش میاد من که عجله ای ندارم:cheesygri
در ضمن منم تعریفش رو خیلی شنیدم و حتما هم بازیش میکنم ولی الان ترافیک بازی کردن خیلی سنگینه (از عید به بعد بازی نکردم:blushing: )

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
ببين آقاي سام فيشر كرك پرنس هم اومده شركت تكين easy setupرو منتشر كرده ميتوني بري بگيري يا از همون سايتي كه گفتم مي توني بري كركش رو دانلود كني ولي فعلا سرورش خرابه
معذرت مي خوام شركت مدرن easy setup رو آورده نه تكين اشتباه نوشتم برو بگير حال كن هر جا هم گير كردي به خودم بگو من خيلي وقته تمومش كردم:-":cool:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
با منی؟؟:cheesygri

میگم easy setup ربطی به کرک داشتن یا نداشتن نداره :)
در ضمن برو اینجا و نگاه کن ببین اومده یا نه:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_prince_of_persia_3.shtml
اول برو به قسمت کینگ کونگش ببین طرز نصبش رو چه طور گفته بعد برو این رو ببین.
pop3 کماکان احتیاج به کابل کشی داره :)

• Install the game - Full Installation.
  • Disable/Unhook any CD-ROM/Writers and/or DVD-ROM/Writers or use an anti-blacklisting tool.
  • Mount the POP THE TWO THRONES - SF3 MINI IMAGE CD-Image in DAEMON Tools v4.00.
  • Play the Game!
;)
ولی به زودی میاد...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط genaveh:
قابل توجه روفقها من پرنس 3 رو با سی پی یو 32 بیت بدون کابل کشی بازی کردم :eek: :-"
:cheesygri
اره من شنیدم بعضی ها این کار رو کردن ولی خب بگیر نگیر داره دیگه شاید بشه شایدم نشه.
من که این ریسک رو نکردم که برم بازی رو بگیرم بعد اجرا نشه :cheesygri عجله ای هم برای بازی کردنش ندارم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:cheesygri
اره من شنیدم بعضی ها این کار رو کردن ولی خب بگیر نگیر داره دیگه شاید بشه شایدم نشه.
من که این ریسک رو نکردم که برم بازی رو بگیرم بعد اجرا نشه :cheesygri عجله ای هم برای بازی کردنش ندارم.

ولی من اگه جای شما بودن بدون لحظه ای درنگ حتی با کابل کشی هم که شده بازی رو اجرا میکردم چون واقعا ارزششو داره:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط genaveh:
ولی من اگه جای شما بودن بدون لحظه ای درنگ حتی با کابل کشی هم که شده بازی رو اجرا میکردم چون واقعا ارزششو داره:cheesygri
اولاش خواستم این کار رو بکنم.ولی الان دیگه بی خیال شدم.
ولی یوبی که داره برای همه ی بازی هایی که starforce دارن یه پچ میده بیرون که احتمالا تا چند روز دیگه یه پچ هم برای pop3 میاد.;)
میگم تاپیک رو منحرف کردیم بی خیال....

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
ببين اقاي spcellچرا نمي خواي قبول كني الان هر بازي كه easy setupباشه كرك داره كركش هم كامله شركت مدرن هم كركش رو از همون سايتي كه گفتم بهت گرفته راحت هم بدون كابل كشي اجرا ميشه http://www.moderngamesiran.com/اين هم لينك سايتش ميتوني تو قسمت محصولاتش صفحه 5 ببينيش اين قدر هم تو اعصاب من راه نرو:cheesygri:mad:من هر چي باشه دو تا بازي بيشتر از تو تموم كردم:-"

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
اين تايپك كينگ كونگ بود ناسلامتي .بچه ها كسي ميدونه چرا كينگ كونگ تو بازي هنگ ميكنه وراه حلش چيه ؟ تا حالا ده بار نوشتم ولي كسي جواب نداده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر