King Kong

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

من امروز بازی King Kong رو روی DVD از همین شرکته که گفته فقط 64 بیت (!) گرفتم

روی سیستم 32 بیت هم اجرا شد ... دیگه نگید فقط برای سیستمهای 64 بیت اومده

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نوشته شده توسط Behzad:
سلام

من امروز بازی King Kong رو روی DVD از همین شرکته که گفته فقط 64 بیت (!) گرفتم

روی سیستم 32 بیت هم اجرا شد ... دیگه نگید فقط برای سیستمهای 64 بیت اومده

ببخشيد ميشه يه خورده از گيم پلي و گرافيك اين بازي بگيد ؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ببخشيد ميشه يه خورده از گيم پلي و گرافيك اين بازي بگيد ؟

خوب من خیلی کم بازی کردم و چیز زیادی ازش نفهمیدم هنوز ... گرافیکش در حد کاملا معمولی هست و نکته خاصی نداره ولی پایین هم نیست ... در کل گرافیک خوبی داره

گیم پلی هم همونطور که میدونید اول شخصه سبک بازی (من هنوز به اونجاش که در نقش کینگ کونگه نرسیدم) ... برای تیراندازی کردن باید Space رو نگه دارید تا اسلحه رو بیاره بیرون و شلیک کنید ... نشونه هم نداره ضمن اینکه مقدار مهمات و سلامتی رو هم نمینویسه رو صفحه البته شاید بشه تو Option تغییرات داده تا نشونه اسلحه بیاد ولی نشانگر سلامتی و مهمات مثه اینکه نداره ... موجوداتی هم که من دیدم تا اینجا یه سری حشره بزرگ بودن

حالا بیشتر بازی کردم بقیشو مینویسم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
محمد رضا جان چشم...از این که بحث این تاپیک منحرف شد عذر می خوام از آقا علی هم بخاط اینکه یکمی تند رفتم معذرت میخوام....به هر حال از این به بعد میپردازیم به خود بازی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
king kong یک گوریل 6 متری است که آخرین در نوع خود میباشد و می توان به صورت سوم شخص در King Kong با آن به بازی پرداخت....حرکات جالب توجه و جنگ های تن به تن از قابلیت های این شخصیت است

Jack Driscoll
شخصیت دوم بازیست که یک نمایشنامه نویس فیلم است که توسط Carl Denham برای ساختن فیلمش استخدام میشود و به جزیره ای وحشی می آید که تمام رویداد های بازی در آن رخ میدهد شما با شخصیت جک بصورت اول شخص بازی میکنید یعنی شبیه بازی های FPS

Ann Darrow
یک هنرپیشه ی زن که برای ساخت فیلم Carl Denham استخدام شده بود و به جزیره میاید و البته Ann در جزیره دو دوست و هوا خواه پیدا میکند جک و King Komg که برای حفظ جانش به هر دوی آنها نیاز دارد و البته آن ها هم به همین ترتیب

Carl Denham
زیر فشار تهیه کننده کارل به جزیره ی Skull می آید برای جستجوی یک موجودات غیر عادی و فیلمی که بتواند حرفه اش را نجات دهد

Jimmy and Hayes
Jimmy یک پسر بچه است که از خیابان های نیویورک فرار میکند و توسط Hayes سوار کشتی می شود که گروه را به جزیره Skull میبرد و Heyas هم تنها شخصیتی است که در کنار جک میتواند اسلحه در دست بگیرد

اضافه میکنم تنها دو شخصیت اول قابلیت بازی کردن را دارا میباشند

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خوب من يه خورده ديگه بازي كردم ... نشونه اسلحه و مقدار مهمات رو ميشه از توي تنظيمات به بازي اضافه كرد ولي نشانگر سلامتي نداره ... الان كه داشتم بازي ميكردم 2 بار ضربه خوردم ... بار اول يه حالت مثه موج گرفتي كه تو Medal Pacific بود شد و دوباره تونستم به بازی ادامه بدم ولی بار دوم که ضربه خوردم صفحه قرمز شد و مردم !

در کل بازی خیلی خوبیه ... پراز نوآوریه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نکته دیگه اینه که این بازی دو نسخه داره یکی با گرافیک معمولی یکی با گرافیکی که جدیدترین تکنیک های گرافیکی توش نمایان هست و اون نسخه برای دونلود گزاشته شده البته باید بخرید

اینی که الان هست بالاترین جزییات گرافیکی رو نداره

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
این مشخصاتی که برای بازی نسخه دونلودی kingkong لازم هست...دقت کنید این حداقل سیستم مورد نیاز هست نه recommended

King Kong Download Minimum System Requirements

*
Supported OS: Windows® XP (only)
*
Processor: Pentium® IV 3.0 GHz or AMD 3000+ or better
*
RAM: 2 GB
*
Video Card: 3D 256 MB, supporting Pixel shader 3.0 and Vertex shader 3.0
*
Sound Card: DirectX® 9.0C compatible, EAX 3.0
*
DirectX Version: DirectX 9.0C
*
Hard Drive Space: 5.4 GB

Supported Video Cards at Time of Release: ATI X1800/NVIDIA 6800 or better (Laptop versions of these cards may work but are not supported)

http://www.direct2drive.com/321/product/Buy-Peter-Jackson's-King-Kong-%5BHigh-Res-Edition%5D-Download

بر روی xbox 360 هم از نسخه معمولی استفاده کردن نه این نسخه گرافیک بالا...احتمالا نکشیده

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خوب سیستم مورد نیاز برای King Kong که من از سایت رسمیه King Kong گرفتم :idea:

Supported OS: Windows® 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: 1.0 GHz AMD Athlon™ or Intel® Pentium® III (2.5 GHz Pentium IV or AMD Athlon™ recommended)
RAM: 256 MB (512 MB recommended)
Video Card: 64 MB DirectX® 8.1 compliant (128 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 8.1 compliant
DirectX Version: DirectX 8.1 (DirectX 9.0c included on disc)
CD-ROM: 8x or faster (32x or faster recommended)
Hard Drive Space: 1.5 GB minimum

*Supported Video Cards at Time of Release
ATI® 8500/9000/X series
NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX/6/7 series (GeForce 4 MX not supported)

فکر کنم اکثرا بتونند بازیش کنند

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط farzadlion:
خوب سیستم مورد نیاز برای King Kong که من از سایت رسمیه King Kong گرفتم :idea:

Supported OS: Windows® 98SE/ME/2000/XP (only)
Processor: 1.0 GHz AMD Athlon™ or Intel® Pentium® III (2.5 GHz Pentium IV or AMD Athlon™ recommended)
RAM: 256 MB (512 MB recommended)
Video Card: 64 MB DirectX® 8.1 compliant (128 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 8.1 compliant
DirectX Version: DirectX 8.1 (DirectX 9.0c included on disc)
CD-ROM: 8x or faster (32x or faster recommended)
Hard Drive Space: 1.5 GB minimum

*Supported Video Cards at Time of Release
ATI® 8500/9000/X series
NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX/6/7 series (GeForce 4 MX not supported)

فکر کنم اکثرا بتونند بازیش کنند

این برای نسخه معمولی بازی هست که مشخصاتش پایینه

نسخه کیفیت بالاش فقط از راه دونلود هست که مشخصات سیستمش همون بالایی هست که گفتم و کمتر سیستمی میتونه اجراش کنه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
این برای نسخه معمولی بازی هست که مشخصاتش پایینه

نسخه کیفیت بالاش فقط از راه دونلود هست که مشخصات سیستمش همون بالایی هست که گفتم و کمتر سیستمی میتونه اجراش کنه
فرشین جان این نسخه را در ایران هم میشه پیدا کرد؟؟؟؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
از راه دانلود گفت دیگه ... یعنی Cd یا Dvd ازش منتشر نشده
اگه یکی از این شرکتا بره دانلودش کنه خوب تو ایران هم پخش میشه اگر هم نه که هیچی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
از راه دانلود گفت دیگه ... یعنی Cd یا Dvd ازش منتشر نشده
اگه یکی از این شرکتا بره دانلودش کنه خوب تو ایران هم پخش میشه اگر هم نه که هیچی
من خودم ترجیح میدم نسخه گرافیک بالاش را بگیرم اما از اون طرف هم اینترنت پر سرعت ندارم....نمی دونم حالا اگه بیاد تو بازار از نظر اسمی فرقی بین دو نسخه نیست...چطور میشه متوجه شد ؟؟؟؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بالاخره اون شرکتی که دانلود میکنه روش مینویسه که این نسخه با سیستمهای معمولی اجرا نمیشه

یه کار هم میتونی بکنی زنگ بزنی به یکی از شرکتا بهشون بگی همچین چیزی هم هست شاید جو گیر شدن دانلود کردن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر