Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب تو که میدونی کنکور با کسی شوخی نداری پس چطور از من انتظار داری که برات یه کلن شلوغ و پر مسابقه درست کنم . امروز 13 تیره و من 11 تیر شب کنکورم تموم شد . من باید تو این مدت کوناه چیکار می کردم ؟ !

به هر حال من اعضای کلن رو ویرایش کردم و تعداد اونها فعلا به 4 نفر کاهش یافت . البته این تعداد بهش اگر اصلان بخواد یکی زیاد میشه و اصلان به کلن اضافه میشه .
من هم 1 یا 2 نفر عضو فعال و قوی میخوام گه البته اگر هم نباشه مشکلی تیسا چون همین تعداد یعتی 5 یا 6 نفر فعال خیلی هم زیاده .
الان اینها عضو کلن هستند :

• Life4Game
  • Amir2C
  • kia_old_snake
  • ks_trooper
اکر اسم کسی تو این نیست واقا خودتون هم میدونید که بازی نمی کنید . همه اینها 2 ماه یا 3 ماه اصلا تو PSN نبودن یا یه سری هستن اصلا Killzone 2 بازی نمی کنند . به هر حال خیلی مایه افتخار بود که تو این مدت در کنار تک تک شما بودیم .
از این به بعد هم کلن خیای وقتش پر میشه از مسابقه و تورنمنت . پس اینها که الان هستند باید در اختیار کلن باشند .
من دو روز اومدم مسافرت ولی واقعا انفدر از این کارا کردید که تا الان نشستم تو خونه و دارم کارا رو جمع و جور می کنم و باز هم باید خرف بشنوم .

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
البته ببخشیدا این رضا جان هم اگر همینطور پیش بره باید جاش یکی دیگه رو بیاریم.
امیدوارم که اصلان برگرده.
درغیر اینصورت باید یه فکر دیگه بکنیم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
البته ببخشیدا این رضا جان هم اگر همینطور پیش بره باید جاش یکی دیگه رو بیاریم.
امیدوارم که اصلان برگرده.
درغیر اینصورت باید یه فکر دیگه بکنیم
رضا رو قعلا تگه مبدارم چون اونم کنکور داشت و امتخان و تازه ADSL گرفته .
من نمیدونم اصلان چی میخواد ولی من واقعا دارم سعی می کنم که همه راضی باشن ولی همهیشه همه ناراضین .
اگر از یه فکر دیگه منظورت اینه که تو هم بری بیرون اشکال نداره برو .
البته گفتم تو از پشت تلفن یه چیز دیگه میگی ولی اینجا تهدید می کنی :D که خیلی حالبه .
بهم زنگ بزن امیر .

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
آرش جون این آخرین پستمه:biggrin1:
من همین الان تو PSN بهت نگفتم چون تو کنکور و درس داشتی و و و !!!
اصلا آدم مگه دیوانست درسش رو ول کنه بیاد کیلزون بزنه؟! بازم میگم ترک کردن من هیچ ارتباطی با نبودن تو نداره آرش جون.
حالا مسابقه نمیدیم فدای سرتون! (البته یه مسابقه داشتیم که از شانس *** من به گند کشیده شد) ولی حداقل اعضای کلن فعال باشن! که نیستن.... هر شب من - امیر - کیارش - من - امیر - کیارش:biggrin1:
*البته بعضی از دوستان کاملا حق دارن که اصلا دستگاه رو روشن نکنند بخاطر کنکور و هزار تا گرفتاریهای دیگه.
ولی خب گناه من چیه؟ خب منم مجبورم برم دیگه... نمیتونم تا ابد صبر کنم که!
خدا کنه منظورم رو فهمیده باشی آرش.
بدرود.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آقای اصلان خان واقعا یاد باشه 500 بار بهت گفتم بیا یاهو نیومدی.

تو داری الان الکی بهونه میاری .
الان اعضا 4 نفر شده که دیگه همه آنلاین هستن ... پس تو میتونی به خواسته هات برسی ... بقیه ش بستگی داره به مرام و معرفت خودت اگر داشته باشی.

درضمن منو تو Officer بودیم می تونستیم بریم 2 تایی توی تورنمنت ها شرکت کنیم پس مقصر خودتی و نخواستی
من توی دوستی با تو کم نیاوردم ولی تو ...

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
آرش جون این آخرین پستمه:biggrin1:

من همین الان تو PSN بهت نگفتم چون تو کنکور و درس داشتی و و و !!!
اصلا آدم مگه دیوانست درسش رو ول کنه بیاد کیلزون بزنه؟! بازم میگم ترک کردن من هیچ ارتباطی با نبودن تو نداره آرش جون.
حالا مسابقه نمیدیم فدای سرتون! (البته یه مسابقه داشتیم که از شانس *** من به گند کشیده شد) ولی حداقل اعضای کلن فعال باشن! که نیستن.... هر شب من - امیر - کیارش - من - امیر - کیارش:biggrin1:
*البته بعضی از دوستان کاملا حق دارن که اصلا دستگاه رو روشن نکنند بخاطر کنکور و هزار تا گرفتاریهای دیگه.
ولی خب گناه من چیه؟ خب منم مجبورم برم دیگه... نمیتونم تا ابد صبر کنم که!
خدا کنه منظورم رو فهمیده باشی آرش.
بدرود.​
اصلان تو که این همه صبر کردی آرش کنکورشو داد رضا جان هم مشکلش برطرف شد.
حالا نمیتونی یه چند روز صبر کنی که آرش از مسافرت بیاد؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مرسی خیلی ممنون از این که ما رو اخراج کردید:biggrin1:
در ضمن احساس نمیکنید تاپیک شده چت روم .بهتر نیست یه کلوپی چیزی تو بازیسنتر درست کنید اونجا بحث کنید .اونطوری دیگه بهتر صحبت کنید تازه استراتژی ها کلنتون لو نمیره:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
مرسی خیلی ممنون از این که ما رو اخراج کردید:biggrin1:
در ضمن احساس نمیکنید تاپیک شده چت روم .بهتر نیست یه کلوپی چیزی تو بازیسنتر درست کنید اونجا بحث کنید .اونطوری دیگه بهتر صحبت کنید تازه استراتژی ها کلنتون لو نمیره:biggrin1:
سلام حسام . چاکریم . :D
ناراحت که نشدی حسام . چون واقعا من باید اینکارو میکردم . قبول کنید که فعال نبودید هیچ کدومتون
کلاب هم راست میگی :D به هر حال اینا نمیزارن ما دو روز احساس آرامش کنیم :D در رفتم کیش باز ول نمی کنن :D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام حسام . چاکریم . :biggrin1:
ناراحت که نشدی حسام . چون واقعا من باید اینکارو میکردم . قبول کنید که فعال نبودید هیچ کدومتون
کلاب هم راست میگی :biggrin1: به هر حال اینا نمیزارن ما دو روز احساس آرامش کنیم :biggrin1: در رفتم کیش باز ول نمی کنن :biggrin1:
نه بابا ناراحتی چی من که فعلا نمیرسم بازی کنم برام فرقی نمیکرد;)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اصلان قبلا به من گفته بود میخواد از کلن بره منم بهش حق میدم

لطف كن شما اينجا به كسي حق نده ... چون اينجا تاپيك اعضاي كلن هستش و الان شما هيچ نسبتي با اين كلن و تاپيك نداري .

در ضمن ديگه كسي هم درمورد اصلان اينجا صحبت نكنه ... رفت كه رفت.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بابا چقدر فشار این بچه رو بالا پایین میبرید شما!آخر میمیره ها:biggrin1:!(دور از جونش:biggrin1:)
Sorry for this spam!
کشتن منو مهدی . به قرآن تو مسافرت هم آرامش نداریم :D
نه بابا ناراحتی چی من که فعلا نمیرسم بازی کنم برام فرقی نمیکرد;)
پس دلیلم درست بود . ناراحتی اصلان هم از همین بود . میگقت از این 14 نفر فقط 3 4 مفید هستند که منم کاملا قبول دارم . چون اون خودش خیلی فعاله دوست داره حداقل 4 5 نقر هم مثل خودش باشن که کنارش باشن که من دارم اینکارو می کنم .
اصلان قبلا به من گفته بود میخواد از کلن بره منم بهش حق میدم
خوب الان تو حق دادی من باید چیکار کنم . تو خودت 2 ماه نبودی پس کسی حق داره نظر بده که خداقل یه زحمتی کشیده نه اینتکه فقط من با این وضع کنکور هر شب حاظر بودم یا اصلان و امیر که هر شب مرتب میومدن .
لطف كن شما اينجا به كسي حق نده ... چون اينجا تاپيك اعضاي كلن هستش و الان شما هيچ نسبتي با اين كلن و تاپيك نداري .

در ضمن ديگه كسي هم درمورد اصلان اينجا صحبت نكنه ... رفت كه رفت.
امیر تو اروم باش من همه چی رو درست می کنم چون نمیزارم این همه زحمتم به باد بره .
من و اصلان خیلی وقته داریم با هم بازی می کنیم اون موقع که خیلی هاتون PSN ID نداشتید پس به همین راحتی هم نمیزارم بره چون باید کنارم باشه . و هر کاری هم که راضیش کنه انجام میدم چون خیلی وقته که از این وضع شکایت داشت . امیر هم همینطور . امیر هم درست میگقت و نه میزارم امیر بره و نه اصلان چون حداقل ما سه تا از روز اول تا الان دقیقا هر شب مرتب 3 4 ساعت با هم بودیم و به هیچ وجه نمیزارم این جمع خراب بشه .
من باید الون موقع به حرف امیر که گفت یه جمع کوچیک و فعال درست کن گوش میکردم ولی به خدا قسم درس داشتم . من تازه الان وقتم آراد شده و قول میدم به کسایی که فعال بودت یه محیط خوب درست کنم .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آرش سلام
اومدم یه چیزی بگم شاید ناراحت بشی.
همونطور که قیلا هم گفتم من از چند تا کلن خارجی invite داشتم الانم از کلن 35 دنیا برام invite اومده که موقعیت خیلی خوبیه ... ولی من الان 4 روزی هست که هنوز جوابی ندادم .. ولی دنبال اینم که شما رو هم با خودم ببرم .
نمیدون دوست داری یا نه شاید برات سخت باشه که دیگه لیدر نباشی و بشی یه عضو عادی .
تو رو خدا ناراحت نشو ... ما ها چی کم داریم که اون بالا ها نباشیم ... مگه ما از همین رفیقمون اصلان کمتریم.
فکرات رو بکن و بهم بگو ... تو رو خدا زود قضاوت نکن.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش سلام
اومدم یه چیزی بگم شاید ناراحت بشی.
همونطور که قیلا هم گفتم من از چند تا کلن خارجی invite داشتم الانم از کلن 35 دنیا برام invite اومده که موقعیت خیلی خوبیه ... ولی من الان 4 روزی هست که هنوز جوابی ندادم .. ولی دنبال اینم که شما رو هم با خودم ببرم .
نمیدون دوست داری یا نه شاید برات سخت باشه که دیگه لیدر نباشی و بشی یه عضو عادی .
تو رو خدا ناراحت نشو ... ما ها چی کم داریم که اون بالا ها نباشیم ... مگه ما از همین رفیقمون اصلان کمتریم.
فکرات رو بکن و بهم بگو ... تو رو خدا زود قضاوت نکن.
باشه برو اگر میخوای بری بگو Kick ات کنم .
میدونی امیر واسه خودم به شدت ناراحتم که با وجود کنکور و فشار درس و حانواده و ... بازم بودم بازم حرفاتون رو شنیدم بازم اومدم مسابقه گذاشتم میدونم که کم نداشتم . همچین هم میگی ناراجت بشم اگه Leader نباشم هر کی ندونه فکر میکنه تو این مدت من به کسی دستوری چیزی دادم . خوبه همیشه خرف شماها رو گوش کردم .
به هر حال تو هم میتونی بری ولی هیچ کدومتون حتی به خاطر من صبر نکردید تا من 2 روز کنکورم تموم شه چطور موقعی که من به شدت درس داشتم ولی بازم میومدم چطور وقتی که PS3 اونجوری شد من بازم درستش کردم تا با شما باشم تا شما احساس بدی نکنید واسه کسی یشنهاد نمیومد کسی نمیخواست بره ولی حالا که من آراد شدم دو روز اومدم مسافرت استراخت کتم همه میخوان برن . برید ولی باید به حال خودم گریه کنم که چه ساعت هایی رو با شما از دست دادم چه ساعت هایی رو درس نخوندم واقها داره اشکم در میاد .
هر کسی میخواد بره ولی من هیچ جا نمیرم چون واسه چیزی که از درس و دانشگاهم بخاطرش گذشتم انقدر ساده مثل شما رد نمیشم .
به پست بالا به آخرش نگاه کن ببین چی گفتم . گفتم برام عزیزید و هر کاری که بتونه شما رو راضی کنه انجام میدم ولی متاسفم که انقدر حداقل تو رفاقت سستید چون من که چیزی کم نزاشتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر