Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
کیارش با چه کلنی هم کل کل کردی :D کلن 219 ام دنیاست Knights of Arab :D و 111047 تا والور داری :D
بهترین نفرشون هم رتبش 21 دنیاست . اگر بازم حاضرید باهاشون مسابقه بدید بگید که واسه امشب Invite کنم فقط سریع بگید :D
کلا بازی برد و باخت داره دیگه:biggrin1: به نظرم مسابقه رو بذار! بقیه هم بیان نظرشون رو بگند...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کلا بازی برد و باخت داره دیگه:biggrin1: به نظرم مسابقه رو بذار! بقیه هم بیان نظرشون رو بگند...
بله خوب :D ولی این کلن خیلی قویه . باشه من مسابقه رو میزارم سایت 30 : 10 یه مسابقه 4 به 4 با Knights of Arab . برای 10 والور . من هم سعی می کنم بیام . :smile:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
باشه ببینم چی میشه شاید امشب 30 : 10 یه مسابقه گذاشتم باهاشون .

کیارش با چه کلنی هم کل کل کردی :D کلن 219 ام دنیاست Knights of Arab :D و 111047 تا والور داری :D
بهترین نفرشون هم رتبش 21 دنیاست . اگر بازم حاضرید باهاشون مسابقه بدید بگید که واسه امشب Invite کنم فقط سریع بگید :D
یا حضرت عکاس!!!!:-"
ولی من باهاشون بازی کردم زیاد قوی نبودن هدشات خورشون ملس بود.
ما هم اگه زیاد بازی کنیم خیلی بهتر از اینا میشیم.
منم حاضرم:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من براشون Invite فرستادم ولی هنوز جواب ندادن . البته دیر فرستادم حداقل باید یه روز قبل از مسابقه بفرستی ولی خوب من امروز فرستادم . به هر حال اگر سمابقه ای باشه ساعت 30 : 10 ه .

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
من باهاشون تصادفی بازی کردم!
یه مشت آدم شوت... lol
از این خوشحال هایی که فقط بلدند به تیم مقابلشون فحش بدند! کاشکی کلن ما اعضای فعال بیشتری داشت تا ادبشون میکردیم.
...................
ممنون آقا حسام :]

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من باهاشون تصادفی بازی کردم!
یه مشت آدم شوت... lol
از این خوشحال هایی که فقط بلدند به تیم مقابلشون فحش بدند! کاشکی کلن ما اعضای فعال بیشتری داشت تا ادبشون میکردیم.
یه 10 روز صبر کنید این امتحان های لعنتی تموم بشه من خودم میام و فعالتر میشم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اصلان اونا که بازی بلد نبودند ... خدایی دیدی دهنشون رو سرویس کرده بودم ... ما با این که باختیم امیتاز من هم اندازه نفر اول اونا بود که تازه x 1.5 شده بود.
ای کاش تو سرت درد نمی کرد و همینطور اینترنت کیارش هم بهتر بود.
از بس میشینی بازی می کنی مغزت درد میگره:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام بچه ها . من اومدم کیش احتمالا تا 10 15 روز دیگه بر نمی گردم . هر موقع آمادگی مسابقه داشتید بگید من براتون از سایت Killzone مسابقه ترتیب بدم .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
این کیارش رو بندازین بیرون بازی بلد نیست منو جاش بیارید!!!!

اتفاقا امروز هم من و اصلان قصد داشتیم همچین کازی رو هم با هاش بکنبم ... پدر ما 2 تا رو در آورده با این اینترنتش:blushing:
2 نفری با شاتگان میزدیمش ولی انگار نه انگار .. تازه ما میمردیم آقا کیارش زنده بودن و به ریش ما ها می خندید.

بعد بازی بهش گفتیم که از کلن اخراجی کیارش:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام بچه ها . من اومدم کیش احتمالا تا 10 15 روز دیگه بر نمی گردم . هر موقع آمادگی مسابقه داشتید بگید من براتون از سایت Killzone مسابقه ترتیب بدم .

چه سلامی چه ...

بابا ما میخوایم توی تورنمنت شرکت کنیم ... باشه آرش.
اصلان هم موافق هستش و کیا هم اگر اخراج نشه اونم موافقه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر