killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد

nathan mckane

کاربر سایت
killzone33.jpg

killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد.
مدیر اجرایی استودیوی Guerilla به وبسایت vg247 گفته است که استودیو killzone 3 از 100 درصد قدرت پردازشی ps3 استفاده خواهد کرد. در
مصاحبه ای در مراسم رسمی معرفی killzone 3 در امستردام اقای hust عنوان کرد killzone 3 از صد در صد قدرت SPU های پردازنده ی Cell استفاده
خواهد کرد ! این در حالیست که قبل تر یکی از مسئولان Guerilla میزان استفاده ی Killzone 2 از قدرت PS3 را در حدود 60درصد اعلان کرده بود .
hust می گوید ما هم اکنون در حال استفاده از 100 درصد قدرت PS3 هستیم به طوری که از سیستم دود بلند خواهد شد !‌ از این قدرت پردازشی برای
وسعت محیط و میزان اکشنی که روی صفحه نمایش خواهی دید استفاده خواهد شد . ما در حال طراحی مرحله ای هستیم که وسعت ان 10 برابر بزرگتر از یک
مرحله در Killzone 2 است . Killzone 2 بازی کوچکی نبود اما حداکثر توانایی ما در ان زمان بود .این بار ما در حال حداکثر تلاش برای بیشترین استفاده از
PS3 هستیم . البته این کاری ایست که ما همیشه انجام می دهیم . ما همیشه راهی برای دستیابی به حداکثرها پیدا می کنیم .))

سلام به همه دوستان
یادآوری این نکته خالی از لطف نیست :
زمانی که کیل زون 2 وآنچارتد 2 ساخته شدن سازنده ها به SPE هفتم دسترسی نداشتن علاوه بر اون یه مقدار از رم سیستم (که فکر کنم 72 مگابایت باشه) اخیرا توسط فرمور جدید سونی آزاد شد.
با احتساب این دو مورد می تونیم بگیم که سازنده های بازی در خصوص در صد کیل زون 3 اغراق نکردن و با تمرکز کامل بر روی این دو قابلیت جدید به طور حتم بازی از لحاظ گرافیکی و سایر المانهای بازی از نسخه قبلی بالا تر خواهد بود.
قطعاً هیچکس نباید انتظار داشته باشه که گرافیک کیل زون 3 در حد کنسولهای نسل بعد باشه و یا یه انقلاب در زمینه گرافیک توسط گوئریلا بوجود بیاد.

منظورم کلی بود!سال 2007 یه حرفی زدن من چی یادم بمونه:دی من یادم نیست دیشب چی خوردم!
همون منظورم به چشم بود دیگه!پستم رو بخونی ،دیگه این حرف رو نمیزنی.
ملاکه پیشرفت رو باید چشم بگیرن نه امپر سنج!

شما کلا شبا رو هم صبح میبینی!مثل اینکه خیلی چشماتو شستی قابلیت تشخیص رنگ رو هم از دست داده!(دیشب فکر میکردم امریکا میشینی اون موقع صبح بوده!)l0l
- کلا میفهمی من چی میگم یا بیشتر توضیح بدم؟
شما اصولا بازی های رایانه ای رو با مغزتون نگاه میکنید؟یا با چشمتون پیشرفت رو ؟
این 60% و 100% رو اگه چشم نداشته باشید با دماغتون میبینید؟ با گوشتون میشنوید؟یا امپرسنج به دستگاه وصل میکنید؟R U OK

-چشمهارا باید شست گوشا رو هم همینطو !درک رو هم تقویت کرد!

شما فکر میکنم اصلا که هیچ!کلا نمیفهمی من چی میگم!من کدوم پست گفتم کیفیت بد بود؟ من فقط میگم این % ها که میدن چیزه قشنگی نیست!چون به یه بچه نشون بدن عمرا فرق درصد و به اضافه رو نمیفهمه ملاک تشخیص چشمه!
Understand؟!!!!!!!!!
من خودم به شخصه 4 تا شات مخوف و یا یه تریلر مثل GOW III که نشون بدن رو بیشتر میپسندم تا حرف و روایت و حدیث!!!
کلا اگه تفهیم درستی از پستم داشتی و من دیدم ،در اونصورت به خودم حق پاسخگویی میدم-فعلا شما بنوازو ما استفاده کنیمl()l
نه انصافا بد جوری فشار وارد شده ! همش گفتی lol خودتم نفهمیدی چی گفتی و به کجا می خوای برسی ! عزیزم توقع نداری که GG قبل از e3 بیاد برای امثال تو که هنوز نمی دونن killzone چیه یه خرمن عکس و دمو پخش کنه تا بفهمی پیشرفت کرده یا نه ! اصلا نظر امثال شما چه اهمیتی داره ! وقتی میگه پیشرفت داره یعنی 100% داره ! شما در کل تو اینجور تاپیک ها به خودت حق پاسخگویی ندی نه تنها من بلکه خیلی های دیگه بی نهایت خوشحال میشن !
آها تا طومار بعدی رو صادر نکردی در مورد درصد ها هم بگم که وقتی امکان نشون دادن چیز قابل توجهی از بازی نباشه برای نشون دادن پیشرفت با اجازتون از درصد استفاده می شه.
understood ؟ no ! never
بدبخت احمدرضا چی می کشه از دست تو ! می گفت فن ِ .... هستی ولی فک نمی کردم انقدر !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Fisher
نه انصافا بد جوری فشار وارد شده ! همش گفتی lol خودتم نفهمیدی چی گفتی و به کجا می خوای برسی ! عزیزم توقع نداری که GG قبل از e3 بیاد برای امثال تو که هنوز نمی دونن killzone چیه یه خرمن عکس و دمو پخش کنه تا بفهمی پیشرفت کرده یا نه ! اصلا نظر امثال شما چه اهمیتی داره ! وقتی میگه پیشرفت داره یعنی 100% داره ! شما در کل تو اینجور تاپیک ها به خودت حق پاسخگویی ندی نه تنها من بلکه خیلی های دیگه بی نهایت خوشحال میشن !
آها تا طومار بعدی رو صادر نکردی در مورد درصد ها هم بگم که وقتی امکان نشون دادن چیز قابل توجهی از بازی نباشه برای نشون دادن پیشرفت با اجازتون از درصد استفاده می شه.
understood ؟ no ! never
بدبخت احمدرضا چی می کشه از دست تو ! می گفت فن ِ .... هستی ولی فک نمی کردم انقدر !
چه ربطی به فن بودن داره؟
رضا داره میگه این درصد گیری ها خوب نیست.حالا شما از روی چی فهمیدی که اینو میگی؟
می گفت فن ِ .... هستی ولی فک نمی کردم انقدر !

ما در این نسل شاهد بازی در حد کیل زون نخواهیم بود مگر نسل بعدی :-"
:laughing: :laughing:

یه نکته ای وجود داره در قبال این درصدهایی که سازندگان اعلام می کنند و اکثرا باعث سردرگمی طرفداران میشه. البته چون جدی گرفته میشه، اگر جدی گرفته نشه باعث سردرگمی هم نمیشه.
برای اینکه یکم متوجه این درصد ها بشید، این متن رو میزارم. چند روز قبل از عرضه Uncharted 2: Among Thieves سایت Examiner یه مصاحبه با Even Wells کرده بود که دو سوال اول دقیقا در همین راستا بود.
  • Uncharted : Drake's Fortune همونطور که قبلا گفته شد از 30 % قدرت PS3 استفاده کرده است ، و چند وقت پیش نیز گزارش شد که Uncharted 2 : Among Thieves از تمام قدرت PS3 استفاده خواهد کرد . آیا شما این اعداد و ارقام رو یک ارزیابی منصفانه قلمداد میکنید یا عقیده دارید بیشتر از این هم میتوانید از سخت افزار PS3 کار بکشید ؟
Even Wells : این اعداد و ارقام و نکات باعث سردرگمی مردم میشود ، چیزی که ما گفتیم این بود که Uncharted : Drake's Fortune تنها از 30 % قدرت پردازنده Cell استفاده میکند نه از 30 % تمام PS3 . پردازنده Cell از 6 SPU تشکیل شده است که استفاده از تمام قدرت ان و به کار گرفتن هر 6 SPU در تمام زمان کار سختی است . در Uncharted : Drake's Fortune ما تنها SPU ها را از حالت خلاص بیرون آوردیم و توانستیم 30 درصد زمان آنها را در اختیار داشته باشیم .
وقتی ما کا را بر روی Uncharted 2 : Among Thieves آغاز کردیم ، به درون SPU ها رفتیم و وقتی ساخت بازی به انتها رسید ما توانستیم به کارکرد 100 درصدی برسیم ، این به این مهناست که دیگر SPU ها خلاص نخواهند بود و در تمام مدت در حال پردازش بازی هستند نه اینکه از تمام توان انها استفاده کردیم . ما این اعتماد به نفس رو در خود میبینیم که در پروژه های اینده توان بیشتری از سخت افزار PS3 را شاهد باشیم .

• بعد ار عرضه دو شماره از سری بازی های Uncharted بر روی PS3 ، آیا این شانس وجود دارد که ما سومین شماره را نیز قبل از اتمام این نسل ببینیم ؟ به هر حال شما با سخت افزار PS3 آشناتر شده اید و توانایی های خود را میدانید ، آیا شما احساس میکنید که میتوانید سومین قسمت را نیز قبل از اتمام این نسل عرضه کنید ؟
Even Wells : شما طوری صحبت می کنید که انگار این نسل رو به اتمام است ، Naughty Dog اکنون در کار با PS3 بسیار راحت است و ما با سخت افزار PS3 بسیار اشناتر شده ایم . هنوز کارهای بسیاری مانده که میتوان با PS3 انجام داد و من به شما قول می دهم که Uncharted 2 آخرین باری نخواهد بود که شما Nathan Drake را در این نسل میبینید .
کاری که در آینده انجام خواهیم داد را در این دوره از زمان نمیتوانم بازگو کنم ولی چیزی که مشخص ایست این است که ما برای این نسل باز هم بازی خواهیم داشت .

فکر کنم جواب Even Wells کاملا واضح و روشن بوده باشه. چیزی که ما باید بدونیم اینه که فعلا ظرفیت کنسول ها تموم نشده. اگر Guerrilla Games میگه ما از تمام توان PS3 استفاده می کنیم این بعنی این که چیزی که ما داریم و بهینه شده چند سال قبل و تجبه قبلی ما هست این رو نشون میده. ممکنه 1 سال بعد دیگه Killzone 3 تمام قدرت PS3 نباشه چون با تکنیک های بهینه سازی جدید میشه یک چیز بهتر ساخت.

در کل خیلی توجه نکنید به این اعداد و ارقام.

چه ربطی به فن بودن داره؟
رضا داره میگه این درصد گیری ها خوب نیست.حالا شما از روی چی فهمیدی که اینو میگی؟

:laughing: :laughing:
منم گفتم تا وقتی چیز دندونگیری واسه نمایش نیست مجبورن درصد اعلام کنم نمی دونم دیگه با چه زبونی شماها رو تو جیه کنم به قول آرش دارم به فارسی حرف می زنم !
حالا شما از روی چی فهمیدی که اینو میگی؟

Big_Boss_Smoke_Emote_by_NinjaXArtist.gif

شما اون نقل قول پایینی ای که زیر صحبت من گذاشتی رو اول با یه خط جدا کن ! هر کی ندونه فک می کنه من چه .... !
--------------------------------

یه ذره هم می موندی کم مونده بود بدبختو بذنی بکشی!دعوا داری برو تو پروفت بجنگ:biggrin1:
به جان خودم من با احدی جنگ ندارم. شما طرز صحبت کردن اون دوستمون رو بخون !
---------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا اصلا من تسلیمم :surrender عفو بفرمایید , من اشتباه کردم ! چند وقت دیگه با یه تریلر همه چی مشخص میشه ! یه خورده دیگه بگذره اینجا خون راه میوفته :biggrin1:

آخرین ویرایش:
understood ؟ no ! never

متن پنهان:
یه ذره هم می موندی کم مونده بود بدبختو بزنی بکشی!دعوا داری برو تو پروفت بجنگ:biggrin1:
شما فکر میکنم اصلا که هیچ!کلا نمیفهمی من چی میگم!من کدوم پست گفتم کیفیت بد بود؟ من فقط میگم این % ها که میدن چیزه قشنگی نیست!چون به یه بچه نشون بدن عمرا فرق درصد و به اضافه رو نمیفهمه ملاک تشخیص چشمه!
با این حرفت کاملا موافقم % معیار نیس مونده به کسی که بازیش می کنه!معیار چشمه!

منم گفتم تا وقتی چیز دندونگیری واسه نمایش نیست مجبورن درصد اعلام کنم
داداش اینو از اول بگو دیگه!:d

باز اینا شروع کردن به این مسخره بازیا
فلان بازی 80% فلانی 100 پس فردا هم میگن اینفیموس 120%:دی
کلا با این روشی که شرکتا را اینداختن مخالفم!
هیچکدومشون به فکر رشد صنعت نیستن بلکه دارن نابودش میکنن

باز اینا شروع کردن به این مسخره بازیا
فلان بازی 80% فلانی 100 پس فردا هم میگن اینفیموس 120%:دی
کلا با این روشی که شرکتا را اینداختن مخالفم!
هیچکدومشون به فکر رشد صنعت نیستن بلکه دارن نابودش میکنن

جالب اینجاست که این جور حرفا از دهنِ کسایی در میاد که هر وقت درصد دادن , با بازیشون صنعتِ گیم رو یک گام جلو تر بردند , این حرفت از کجای سلولهای خاکستری مغزت درآمد..

صنعتِ گیم رو یک گام جلو تر بردند
شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی؟
عزیز به اینا میگن هایپ!
طرف هنوز هیچ چیزی از گیم پلی نشون نداده میگه ما 100% از قدرت ps3 رو نشون خواهیم داد!
خوب مثلا که چی
در ضمن شما اگه سنت قد میده یه نگاه به بازیهای نسل قبل بکنی دستت میاد که این نسل کار خاصی انجام نشده!

وقتی Naughty Dog میاد با Guerrilla Games همکاری می کنه دیگه معلومه که چی میشه.:biggrin1:
در ضمن شما اگه سنت قد میده یه نگاه به بازیهای نسل قبل بکنی دستت میاد که این نسل کار خاصی انجام نشده!
پس این همه سایت و مجله که UC2،KZ2،Crysis و ... را بهترین گرافیک نسل حاضر (Crysis رو بعضی مجلات اون رو یک نسل بعد هم حساب کردند) انتخاب کردند چی شد؟
خب از 2D اومد به 3D،بعد روی PS2 و Xbox پیشرفته تر شد و الان هم که می بینید.دیگه نباید انتظار داشت که کیفیتشون به دموهای از پیش رندر شده برسه.

وقتی Naughty Dog میاد با Guerrilla Games همکاری می کنه دیگه معلومه که چی میشه.:biggrin1:

پس این همه سایت و مجله که UC2،KZ2،Crysis و ... را بهترین گرافیک نسل حاضر (Crysis رو بعضی مجلات اون رو یک نسل بعد هم حساب کردند) انتخاب کردند چی شد؟
خب از 2D اومد به 3D،بعد روی PS2 و Xbox پیشرفته تر شد و الان هم که می بینید.دیگه نباید انتظار داشت که کیفیتشون به دموهای از پیش رندر شده برسه.
منظور محمد این بود که از نظر گیم پلی و نوآوری کار خاصی انجام نشده . وگرنه اگه همون پیشرفت گرافیکی هم نبود که بایn نسل جدید میرفت بوق میزد .

مثال بارزش هم LBP

حالا هر بازی که میاد میگن از 100% توان ps3 استفاده شده که یک بازار گرمی کنن وگرنه که ps3 اوجوبه ای هستش که فکر نکنم بشه به 80% از توانش هم رسید ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or