killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد

nathan mckane

کاربر سایت
killzone33.jpg

killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد.
مدیر اجرایی استودیوی Guerilla به وبسایت vg247 گفته است که استودیو killzone 3 از 100 درصد قدرت پردازشی ps3 استفاده خواهد کرد. در
مصاحبه ای در مراسم رسمی معرفی killzone 3 در امستردام اقای hust عنوان کرد killzone 3 از صد در صد قدرت SPU های پردازنده ی Cell استفاده
خواهد کرد ! این در حالیست که قبل تر یکی از مسئولان Guerilla میزان استفاده ی Killzone 2 از قدرت PS3 را در حدود 60درصد اعلان کرده بود .
hust می گوید ما هم اکنون در حال استفاده از 100 درصد قدرت PS3 هستیم به طوری که از سیستم دود بلند خواهد شد !‌ از این قدرت پردازشی برای
وسعت محیط و میزان اکشنی که روی صفحه نمایش خواهی دید استفاده خواهد شد . ما در حال طراحی مرحله ای هستیم که وسعت ان 10 برابر بزرگتر از یک
مرحله در Killzone 2 است . Killzone 2 بازی کوچکی نبود اما حداکثر توانایی ما در ان زمان بود .این بار ما در حال حداکثر تلاش برای بیشترین استفاده از
PS3 هستیم . البته این کاری ایست که ما همیشه انجام می دهیم . ما همیشه راهی برای دستیابی به حداکثرها پیدا می کنیم .))

نظرت مهم هستش عزیز ولی نظر من برعکس هستش گیم پلی بازی واسه ی من فوق العاده بود . اصلا هم دوست ندارم تغییر کنه و سبک بازیهای جدید رو مثل COD:MW2 و BF:BC2 رو توش پیاده کنن
شخصیت پردازی رو باهات 100% موافقم
کسی نمیدونه هنوز ریکو تو این شماره هست یا نه؟:sick:
از عکسهای منتشر شده معلومه که تو بازی هستش :sick:
کمتر بره رو اعصاب و رفتارش بهتر میشه
دمه GG گرم . احتمالا واسش کلاس فوق العاده اخلاق !!! و انسانیت گذاشتن :دی
میتونه شما رو هم revive کنه.
خمب تو این نسخه بالاخره یک کمکی میکنه . دمشون گرم انقدر صفحرو REFRESH میکنم تا اخبار و اطلاعات جدید بدن :دی

آخرین ویرایش:
نظرت مهم هستش عزیز ولی نظر من برعکس هستش گیم پلی بازی واسه ی من فوق العاده بود . اصلا هم دوست ندارم تغییر کنه و سبک بازیهای جدید رو مثل COD:MW2 و BF:BC2 رو توش پیاده کنن
شخصیت پردازی رو باهات 100% موافقم

از عکسهای منتشر شده معلومه که تو بازی هستش :sick:

یه جورایی باهات موافقم.شاید دلیل اصلی اینکه من با گیم پلیش مشکل داشتم یکی تاخیری بود که داشت و دومی هم محیط به شدت خسته کننده و یکنواخت بازی بود که حوصله ادمو سر میبرد.
خدا مرگشون بده:evil:این ریکو چی داره که اینا چسبیدن بهش:sick:

یه جورایی باهات موافقم.شاید دلیل اصلی اینکه من با گیم پلیش مشکل داشتم یکی تاخیری بود که داشت و دومی هم محیط به شدت خسته کننده و یکنواخت بازی بود که حوصله ادمو سر میبرد.
به گفته ی Guerrilla مشکل یکنواخت بودن بازی کاملا در KZ3 برطرف شده.
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=248784

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or