killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد

nathan mckane

کاربر سایت
killzone33.jpg

killzone 3 از 100 درصد قدرت ps3 استفاده خواهد کرد.
مدیر اجرایی استودیوی Guerilla به وبسایت vg247 گفته است که استودیو killzone 3 از 100 درصد قدرت پردازشی ps3 استفاده خواهد کرد. در
مصاحبه ای در مراسم رسمی معرفی killzone 3 در امستردام اقای hust عنوان کرد killzone 3 از صد در صد قدرت SPU های پردازنده ی Cell استفاده
خواهد کرد ! این در حالیست که قبل تر یکی از مسئولان Guerilla میزان استفاده ی Killzone 2 از قدرت PS3 را در حدود 60درصد اعلان کرده بود .
hust می گوید ما هم اکنون در حال استفاده از 100 درصد قدرت PS3 هستیم به طوری که از سیستم دود بلند خواهد شد !‌ از این قدرت پردازشی برای
وسعت محیط و میزان اکشنی که روی صفحه نمایش خواهی دید استفاده خواهد شد . ما در حال طراحی مرحله ای هستیم که وسعت ان 10 برابر بزرگتر از یک
مرحله در Killzone 2 است . Killzone 2 بازی کوچکی نبود اما حداکثر توانایی ما در ان زمان بود .این بار ما در حال حداکثر تلاش برای بیشترین استفاده از
PS3 هستیم . البته این کاری ایست که ما همیشه انجام می دهیم . ما همیشه راهی برای دستیابی به حداکثرها پیدا می کنیم .))

برام خیلی جابه وقتی یک استدیو first party سونی میگه که ما از اینقدر قدرت PS3 استفاده میکنیم یک عده کاملاً مشخص میریزن تو تاپیک پاکت به دست در حال استفراغ!!! :) جعمش کنید بابا خوب نیست این حرکات!
--
منم دیروز از نهایت قدرتم استفاده کردم و 200 کیلوگرم ناقابل اسکات زدم خُب این قدرت دیروزم بود شاید هفته دیگه 250 کیلو بزنم! :d

• Like
Reactions: mohsen67
ماه پیش یه جایی دعوت بودم و از 100 % توان خودم استفاده کردم تا تونستم خوردم ! دو هفته بعدش دو برابر اون خوردم و بازم گشنم بود !
فکر کنم اون 100 ِ شد 50 !
برای گرگان تشنه به خون من ِ اینکه بنده چاق نیستم :دی

آخرین ویرایش:
برام خیلی جابه وقتی یک استدیو first party سونی میگه که ما از اینقدر قدرت PS3 استفاده میکنیم یک عده کاملاً مشخص میریزن تو تاپیک پاکت به دست در حال استفراغ!!! :) جعمش کنید بابا خوب نیست این حرکات!
:d
همکارِ عزیز شاید بعضی از کاربران باردار باشند حالت تهوع بگیرند این طبیعیِ , فکر نمیکنم عیب از در صد ها باشه..

آرش:
برای گرگان تشنه به خون من ِ اینکه بنده چاق نیستم :دی

آرش کجای شهر ما تشنه به خون تو هستن :cheesygri البته من خودم تشنه به خونت هستم که تو KZ3 بزنم بکشمت اما مردم ما باهات کاری ندارن .LOL

--
منم دیروز از نهایت قدرتم استفاده کردم و 200 کیلوگرم ناقابل اسکات زدم خُب این قدرت دیروزم بود شاید هفته دیگه 250 کیلو بزنم! :d
والا ما هم دیروز تو صفحه ی قبل نهایت تلاشمون رو کردیم این موضوع رو اندکی تفهیم کنیم که داشت به ترورم منجر میشد :biggrin1: تصمیم گرفتیم از این به بعد درصد تلاش رو کاهش بدیم :biggrin1:
همون عده ای که گفتی تا حالا بالغ بر 3 تاپیک مرتبط با این موضوع رو پاچوندن :biggrin1:
و نکته اینجاس که همه درخواست تریلر و عکس دارن ! وقتی با اعلام یه درصد همه در حال تهوع می باشن بعید نیست با نشون دادن تریلر این تهوع تبدیل به تلفات جانی بشه !

این چیزی بود که من هم از همون اول گفتم.با پیشرفت تکنولوژی و راههای استفاده بهینه از سخت افزار کنسولها این درصدها هم مدام تغییر میکنه.
فقط دارم به این فکر میکنم که اون 100درصدی که میگن ایا واقعا نهایت قدرت واقعی ps3 هست و یا نهایت میزان قدرت تیم برنامه نویسی!؟
خودم فکر میکنم جوب گزینه 2 باشه و تا اخر این نسل نمیشه نهایت قدرت یک کنسول رو رقم زد.

جالب اینجاست که هر کسی مخالف صحبت استدیو ها حرفی بزنه (از هر 2 جبهه) سریعا به اینکه از نظر مغزی مشکل داره , بارداره , فن بویه , روانی هست متهم میشه.یکی بیاد بگه که اقا به جای این درصد گیری ها سعی کنید یک گیم پلی از بازی نشون بدین ما رو از تو خماری در بیارین! نمیدونم این درصد ها چه فایده داره؟خوب الان مثلا U2 از فلان درصد استفاده کرده یعنی چی؟ فایدش واسه ما چیه؟
قبل از اینکه متهمم کنید بگم من الان به دلیل اینکه مخالف این درصدر دادنها هستم در بیمارستان روانی بستری هستم پس خودتونو ناراحت نکنید من فن بویم

محمد مگر کیلزونِ 3 رو بازی کردِ .
چرا الکی پست اضافه میکنی آخه؟:دی
من گفتم این نسل!
این نسل کیلزونه؟ بعد هم شماره 2 ش چه گلی به سر منه طرفدارش زد که 3 ش بزنه!
فکر کنم قدیمیای سایت میدونن که من چقدر سر این بازی دعوا کردم با حمیدرضا دشتی و بن شدم!
آخرش چی شد؟ یه بازی عادی با گرافیک فوق العاده دادن!
تا بحال اسمِ 3D به گوشش خورده..
:neutral: کلا انتظاری از شما نمیره که بتونی درست با کسی صحبت کنی!
اگه میزدی تو کار نویسندگی الان میتونستی حداقل 200-300 تا قصه بچه ها بنویسی
اونوقت شما به بازی ضعیف چی میگی اگه این عادیه؟
برای من که عادیه!
از اول تا آخرش هیچ چیزه خاصی برای عرضه به من نداشت!
اونو بکش اینو بکش ای وای سو مرد بریم انتقام!
کل داستان تو اینایی که گفتم خلاصه شد!
حالا بیخیال اینجا تاپیک کیلزون2 نیست

آخرین ویرایش:
این نسل کیلزونه؟ بعد هم شماره 2 ش چه گلی به سر منه طرفدارش زد که 3 ش بزنه!
فکر کنم قدیمیای سایت میدونن که من چقدر سر این بازی دعوا کردم با حمیدرضا دشتی و بن شدم!
آخرش چی شد؟ یه بازی عادی با گرافیک فوق العاده دادن!
ممکنه به سر تو نزده باشه ، ولی به سر خیلی از طرفدار هاش زد .
به Single Player اش اصلا کاری ندارم ، با اینکه حماسی بود کاملا تو جو بودی اما خاطرات خوشی از Multiplayer اش دارم .

شماره 2 ش چه گلی به سر منه طرفدارش زد که 3 ش بزنه!

تو مثل اینکه مصاحبه ها رو پی نگرفتی...GG زمان ساخت KZ2 تیمِ بی تجربه و جوونی بود که در پایان بازیشون از رئالیست ترین شوترهای نسل امروز شناخته شد..حالا که تجربه ی افراد تیمشون بالا رفته و میخوان از کلِ ظرفیت PS3 استفاده کنند, چرا باید ناراحت بود..
ما هنوز شاهد بازیهایی هستیم که طرف دستِش اسلحه اس , از نردِبون میره بالا مثل COD..:biggrin1:

حالا بزار KZ3 بیاد , اینقدر گل به سَرت میزنه که با ماشین عروس اشتباهی بگیرنت..:biggrin1:

منم با نظر این دوستمون موافقم.شماره دوم این بازی یک بازی خسته کننده و معمولی با یک گرافیک بینظیر بود.
به شخصه برام مهم نیست گرافیکش میخواد چی باشه فقط یک داستان پردازی زیبا با موسیقی بینظیر و یک گیم پلی زیبا میخوام.
از همه مهمتر شخصیت های بازی هست که در شماره دوم حال ادمو بهم میزد.
کسی نمیدونه هنوز ریکو تو این شماره هست یا نه؟:sick:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or