Killzone 2

• Thread starter Thread starter sh_lair
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من امروز با اینها بازی کردیم !!! مهمان نوازی داشتن در حد تیم ملی :(
فقط یا ارش منو میزد یا جانشین کیارش !!!!! با صادقم که دوئل بود جفتی با هم میکشتیم و میمردیم :))

سلام دوستان من mw2 بازی میکنم اما بزور به سرورش وصل میشم میخوام بدونم تو killzone هم همین مشکل هست؟ راهت به psn وصل میشما راست میگن ping سبز تو killzone ?

سلام دوستان من mw2 بازی میکنم اما بزور به سرورش وصل میشم میخوام بدونم تو killzone هم همین مشکل هست؟ راهت به psn وصل میشما راست میگن ping سبز تو killzone ?
تو Killzone 2 چیزی به اسم Ping bar وجود نداره و شما اگر یک پینگ متوسط داشته باشید میتونید راحت و بدون دردسر بازی کنید .

تو Killzone 2 چیزی به اسم Ping bar وجود نداره و شما اگر یک پینگ متوسط داشته باشید میتونید راحت و بدون دردسر بازی کنید .
البته در تصدیق حرف آرش باید بگم که اگه شما پینگ آشغال هم داشته باشید میتونید راحت بازی کنید (تجربه شخصی)

اخرین شو باید بگیری به ریجن هم ربط داره اگه پال باشه 130 فک کنم شاید هم کمی کمتر یادم نیست ولی ریجن دیگه نزدیک 300 تا موفق باشی 10 20 تا پایین و بالا داره:cheesygriامان از پیری:laughing:

آخرین ویرایش:
خیلی از دوستان برای کشتن غول آخر بازی سوال داشتن برای همین من این راه حل کشتن غول آخر رو میزارم این جا که همهاستفاده کنن فقط این که این راه حل برای درجه سختی VETERAN هستش یعنی سخت ترین درجه بازی که هرچی راحت تر باشه راحت تر میتونی بازی رو تموم کنی.

خوب دوستان این هم راه حل برای کشتن باس آخر البته این راهنمای تصویری فقط به شما یاد میده یونیت های رو چه جوری از سر راه بر دارید و کشتن باس براتون راهت میشه مثل آب خوردن.

Code:
[URL]http://rapidshare.com/files/204108285/KILLZONE2.rar.html[/URL]
پسورد فایل رار :
www.bazicenter.com

این هم لینک YOUTUBE برای دوستانی که مایل به دانلود فایل راهنمای تصویری با کیفیت خوب نیستند.

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=cB0C4ZCpyYk

این آموزش بهترین راه برای کشتن باس آخر بازی هست.لازم به ذکر هست که حملات به این شکل میباشد : از جلو 2 حمله - از جلو 2 حمله - از پشت یک حمله . من بهترین جا رو برای دفع همه این حمله ها نشون دادم.بهترین کار برای کشتن یونیت ها طبقه پایین مخفی شدن در اون جایگاه سمت چپ ( مثل راهنمای تصویری ) هستش و برای کشتن یونیت های طبقه بالا باید به نماد های آتشین شلیک کنید. یک چیز دیگه این که یونیت ها پشت هم نمیان یعنی تا شما همه رو نکشی گروه بعدی نمیاد پس وقت همه کار دارید حتی میتونید 1 یونیت رو زنده بگزارید و تو نقشه راه برید .فقط برای استفاده از شاتگان چراغ ش رو روشن کنید برای این که وسط ش میشه هدف اصلی و دقیق میتوانید شلیک کنید .

امیدوارم تونسته باشم کمکی در رد کردن این باس در حالت الیت کرده باشم.

اگه بازم سوال داشتید من در خدمتم.:biggrin1:

راستی نظر یادتون نره

خیلی از دوستان برای کشتن غول آخر بازی سوال داشتن برای همین من این راه حل کشتن غول آخر رو میزارم این جا که همهاستفاده کنن فقط این که این راه حل برای درجه سختی VETERAN هستش یعنی سخت ترین درجه بازی که هرچی راحت تر باشه راحت تر میتونی بازی رو تموم کنی.
روی الیت دوستان دیگه دوتا جلو دوتا عقب نداره :love:قبلا هم به دوستان گفتم :-" همه رو با چاقو بزنید من که این کارو کردم چون با یه ضربه می میرن امتحان کنید می فهمید ار پی چی ها رو هم با اسلحه وسلام :love::love:

دم سربازی دل یه جوون رو شاد کرد بابا!
بابا دیگه کل ایران فهمیدن تو تصمیم گرفتی بری سر بازی:love::love:ناراحت نشی :laughing:اگه جای من 21 ماه خدمت میکردی دیگه کل عمرتو از سر بازی صحبت میکردی دیگه ما حالا داریم با خاطرات خدمتت توی اموزشی و...:love:گفتم دلتو دوباره شاد کنیم:love::love:به دل نگیری شوخی کردم خدا وکیلی :love::love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or