Killzone 2

• Thread starter Thread starter sh_lair
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
از این که خیلی فکر کردی و نهایتا یک راز بسیار بزرگ و مخوف رو کشف کردی بسیار ممنونم !
اولا که بزار برات چند تا نکته رو روشن کنم چون با توجه به رنک و ساعات بازی کردنت هنوز تجربه نداری .
یک اینکه تمام اون هایی که بازی های Only Bodycount بازی می کنن بلا استثنا این Ribbon رو دارند ، بلا استثنا ! پس اون امتیازگیری من تخیلی محوسب نمیشه چون در شرایط برابر هست .
شما عادت نداری واسه همین شوکه شدی ، چون دفعه اولت بود داشتی با ما بازی میکردی .
تو همون دستی که من 89 تا کیل و 300 و خورده ای امتیاز داشتم ، شما نهیاتا 15 تا کیل داشتی و 2 برابر همین هم مرده بودی ، یه نگاهی به فاصله بندازی دیگه داشتن یا نداشتن ریبون که جلوی بازی شما رو نمیگیره فقط امتیازهات بیشتر میشه .
نکته بعدی اینکه توی بازی های Body Count هر کیل همراه با یه امتیازی هست به نام Mission Point . توی بادی کانت ، هر کیل 2 امتیاز حساب میشه و هر هدشات 3 امتیاز . با داشتن ریبون به هر کدوم از اینها یک واحد اضافه میشه پس میبینیم که خیلی تفاوت محسوسی ایجاد نمیشه به خصوص راجع به رتبه های پایین در بازی .
اصلا قصدم مچ گیری نیست یا بخوام کسی رو کوچیک کنم ، اصلا . اینا رو گفتم تا بدونی به کسی که شب و روز وقت گذاشته و بازی کرده و اینجوری امتیاز میگیره خیلی راحت نیای بگی تخیلی و اخرش واسه من اسپویلر ردیف کنی و به قول خودت رازمو بفهمی .
آرش متفاوت ترین FPS یی که تا حالا دیدم Killzone بود!!
با Aiming کند و قابل لمس و طبیعی. کسایی هم تو Multiplayer این بازی موفق اند که فوق العاده تخریبی بازی کنند و با Aiming اش کنار بیان. (مثل ما:biggrin1:) نه مثل Noob های تو MW2 که کمپ میکنن!

آخرین ویرایش:
دوستان بنظرتون KillZone II ارزش خریدن داره ؟!!! میدونید چرا این سوالو میپرسم که، بعضیا میگن با اون تریلر E3 05 خیلی فرق داره و اینا، ما هم که اون تریلر های از پیش رندر شده رو به حساب گیم پلی بازی گرفتیم میخوام بدونم تفاوت شگرف و زیاده؟!!! یک وقت تو ذوق نزنه ؟!

دوستان بنظرتون KillZone II ارزش خریدن داره ؟!!! میدونید چرا این سوالو میپرسم که، بعضیا میگن با اون تریلر E3 05 خیلی فرق داره و اینا، ما هم که اون تریلر های از پیش رندر شده رو به حساب گیم پلی بازی گرفتیم میخوام بدونم تفاوت شگرف و زیاده؟!!! یک وقت تو ذوق نزنه ؟!
تازه الان میای میپرسی ارزش خرید داره ! عجیبه :دی
ما که بازی کردیم ، نه تنها از اون تریلر بدتر نبود بلکه خیلی Smooth تر و بهتر بود ، از هر لحاظ .
از نظر من Killzone 2 بهترین بازی سال ِ PS3 ِ .
اخه الان PS3 خریدم! :biggrin1:
ینی عین همون تریلر هیولاوار E3 05 هست ؟! :eek: اشتباه میکنیا اون از پیش رندر شده بوداا اینو خود سازنده ها هم تایید کردن ! :biggrin1:
در کل ممنون از راهنماییت! ;)
شما بازی رو بگیر ، بازی کن محیط و Gameplay رو با اون تریلر مقایسه کن بیا اینجا نظرت رو بگو . :smile:
خواهش میکنم .

آخرین ویرایش:
تازه الان میای میپرسی ارزش خرید داره ! عجیبه :دی
ما که بازی کردیم ، نه تنها از اون تریلر بدتر نبود بلکه خیلی Smooth تر و بهتر بود ، از هر لحاظ .
از نظر من Killzone 2 بهترین بازی سال ِ PS3 ِ .
اخه الان PS3 خریدم! :d
ینی عین همون تریلر هیولاوار E3 05 هست ؟! :eek: اشتباه میکنیا اون از پیش رندر شده بوداا اینو خود سازنده ها هم تایید کردن ! :d
در کل ممنون از راهنماییت! ;)

با Aiming کند و قابل لمس و طبیعی. کسایی هم تو Multiplayer این بازی موفق اند که فوق العاده تخریبی بازی کنند و با Aiming اش کنار بیان. (مثل ما:biggrin1:) نه مثل Noob های تو MW2 که کمپ میکنن!
این زشت ترین و بچه گانه ترین روش بازی کردن هست :mad:

از این که خیلی فکر کردی و نهایتا یک راز بسیار بزرگ و مخوف رو کشف کردی بسیار ممنونم !
اولا که بزار برات چند تا نکته رو روشن کنم چون با توجه به رنک و ساعات بازی کردنت هنوز تجربه نداری .
یک اینکه تمام اون هایی که بازی های Only Bodycount بازی می کنن بلا استثنا این Ribbon رو دارند ، بلا استثنا ! پس اون امتیازگیری من تخیلی محوسب نمیشه چون در شرایط برابر هست .
شما عادت نداری واسه همین شوکه شدی ، چون دفعه اولت بود داشتی با ما بازی میکردی .
تو همون دستی که من 89 تا کیل و 300 و خورده ای امتیاز داشتم ، شما نهیاتا 15 تا کیل داشتی و 2 برابر همین هم مرده بودی ، یه نگاهی به فاصله بندازی دیگه داشتن یا نداشتن ریبون که جلوی بازی شما رو نمیگیره فقط امتیازهات بیشتر میشه .
نکته بعدی اینکه توی بازی های Body Count هر کیل همراه با یه امتیازی هست به نام Mission Point . توی بادی کانت ، هر کیل 2 امتیاز حساب میشه و هر هدشات 3 امتیاز . با داشتن ریبون به هر کدوم از اینها یک واحد اضافه میشه پس میبینیم که خیلی تفاوت محسوسی ایجاد نمیشه به خصوص راجع به رتبه های پایین در بازی .
اصلا قصدم مچ گیری نیست یا بخوام کسی رو کوچیک کنم ، اصلا . اینا رو گفتم تا بدونی به کسی که شب و روز وقت گذاشته و بازی کرده و اینجوری امتیاز میگیره خیلی راحت نیای بگی تخیلی و اخرش واسه من اسپویلر ردیف کنی و به قول خودت رازمو بفهمی .
نه عزیز دل برادر اشتباه گرفتی!:biggrin1:
شما فوقش 180 تا امتیاز داشتی من هم 30 تا!

در ضمن گرفتن اون ریبون تبدیل به محرک شده بود برای من وگرنه من همینجوریش اگه خیلی رو فرم بودم از 45 تا بالاتر نمی رفتم.
این زشت ترین و بچه گانه ترین روش بازی کردن هست :mad:
"زشت ترین و بچه گانه ترین روش بازی کردن" اینه که RPG ورداری همه رو بفرستی هوا!

آخرین ویرایش:
کی طرح غیب شدن Sniper هارو داده!! اعصابمو دیشب خورد کردن. هر کی داده Harry potter زیاد نگاه میکرده! با اون شنل مسخره شون

آخرین ویرایش:
کی طرح غیب شدن Sniper هارو داده!! اعصابمو دیشب خورد کردن. هر کی داده Harry potter زیاد نگاه میکرده! با اون شنل مسخره شون
خب میخواستی غیب نشن!
چون گیم پلی سنگینه،این طرح رو دادند که sniper هم بتونه دو سه نفری رو بکشه!:cheesygri

بابا بیخیال من که خیلی این بازی رو انجام دادم در کل ولی خدا وکیلی با کال اف دیوتی مقایسه نکنید یه جوری میشم :mad:کیل زون همیشه در قلب منی :blushing:راستی تا چند روز اینده میشم رهبر کلن 4 جهان هر چند که دیگه بازیش نمی کنم ولی خیلی انلاینش حال میداد;) دیونه بادی کانت گفتن بودم :pموفق باشید

و باز هم قرار !
امشب ساعت 30 : 8 ، PSN . هیچ توضیح خاصی وجود نداره . کسایی هم که سابقه بیماری قلبی ، صرع و ترس از خون دارند خواهشا به بازی ما Join نشند و My Rank Only رو انتخاب کنن :دی
از افراد زیر دعوت ویژه به عمل می آید :

• سلطان قلبها ، مرد شاتگانی ، امیر اصلان ... X-ASLAN-X
  • شاخ ترین بشر ِ دنیا ، نوب ِ بی شاخ و دم ، میثم ... meysam_GOW
  • مرد ِ تازه وارد ، ساکن ته ِ جدول ، انکار کننده بنده ... Gun4Punishmet
  • Casual Gamer ، Rush Bomber ... پانته آ ... pAnTeA_IR_girl
:دی

آخرین ویرایش:
من اینترنتم قعلا قطع هستش. درست شد میام همتونو میترکونم:biggrin1:
قعلا هم اون یکی قلم داره بازی میکنه با ID من.:biggrin1: فکر نکنید منم.
ای بابا تو هم با این اینترنتت , در ماه 25 روز قطعه ... :biggrin1:
تو هم با اون PS3 ایت:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or