Killzone 2

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
مثل اینکه این بازی اصلا گیر نمیاد...!

چرا گیر نمیاد.
بستگی داره که کجا دنبالش بگردی.
بچه های همین سایت با قیمت هایی بین 18-25 هر از چند گاهی این بازی رو خرید و فروش میکنن.من زیاد دیدم.یه سر بزنی به تاپیک مربوطه متوجه خواهی شد.
تازه پلاتینیمش که ارزون تر هم هست.

• Like
Reactions: Sega_genesis

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
چرا گیر نمیاد.
بستگی داره که کجا دنبالش بگردی.
بچه های همین سایت با قیمت هایی بین 18-25 هر از چند گاهی این بازی رو خرید و فروش میکنن.من زیاد دیدم.یه سر بزنی به تاپیک مربوطه متوجه خواهی شد.
تازه پلاتینیمش که ارزون تر هم هست.
والا من همین الان قسمت سومش دستمه! ولی چون بچه ها اسرار کردن که اول باید 2 رو بازی کنی بعد 3 من اصلا دست نزدم بهش به جز مولتی که اونم وصل نشد!:D
آره ولی شانس ما فعلا نیست...
پلات باشه خوب نمیشه فروخت
بچه های این سایت از جمله خود من به پلات حساسیم:D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
در كل خسته بناشي هنوز قسمت سخت اش مونده :d
براي اون قسمت دو تا راهكار هست
1- از سمت راست كه راه باز شده بري جلو و از نزديك بكشيشون !
2- سمت راست و چپ اون قسمت بالا دو ستون هست كه اگر سمت راست بريد يك ستون نزديكتر به ديواره و ستون دومي در موقعيت ساعت 2 و با فاصله بيشتر از ديوار برو پشت اون سنگر بگير تا موج انفجار VC9 ها نكشتت

در ضمن قسمت سخت اش درگيري با كلنل محبوب قلب ها رادك ه كه برخي از افراد تا دو روز سر همون قسمت موندن !!! و هر روز 4-5 ساعت !!!
كلا" نابود مي شي تا بكشيش !

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
در كل خسته بناشي هنوز قسمت سخت اش مونده :d
براي اون قسمت دو تا راهكار هست
1- از سمت راست كه راه باز شده بري جلو و از نزديك بكشيشون !
2- سمت راست و چپ اون قسمت بالا دو ستون هست كه اگر سمت راست بريد يك ستون نزديكتر به ديواره و ستون دومي در موقعيت ساعت 2 و با فاصله بيشتر از ديوار برو پشت اون سنگر بگير تا موج انفجار VC9 ها نكشتت

در ضمن قسمت سخت اش درگيري با كلنل محبوب قلب ها رادك ه كه برخي از افراد تا دو روز سر همون قسمت موندن !!! و هر روز 4-5 ساعت !!!
كلا" نابود مي شي تا بكشيش !

دستت درد نکنه که بچه ها رو راهنمایی میکنی اما بهتر بود پست اصلی رو نقل قول میزدی.چون من که نفهمیدم جواب کی رو داده بودید.
من خودم همین 1-2 روز پیش ردش کردم.
چک پوینت اول رو ظرف 30 دقیقه رد کردم اما تو چک پوینت دوم حداقل 100 بار رفتم تا تونستم بالاخره ردش کنم. چک پوینت 3 و 4 رو هم نهایتا ظرف 1-2 ساعت رد کردم.
به جرئت میتونم بگم که چک پوینت 2 سخت ترین قسمت بازی هستش.
کشتن رادیک که بسیار آسون هستش.کاری نداره که. فقط کافیه که هواست به خشابت باشه که همیشه پر باشه. و همیشه نگاهت به رنگ آبی باشه، چون هر جا که آبی شد رادیک از اونجا ظاهر میشه. همیشه در حال چرخیدن به دور خودتون باشید تا رادیک رو سریع پیدا کنید. و بعدشم اینکه هر وقت رادیک شروع کرد به رجز خوندن بدونید که پشت سرتونه و فورا برگردید و با تیر بزنیدش و این کارا رو اونقدر ادامه بدید تا رادیک بالای پله ها ظاهر بشه و بعدش لازمه که برید اسنایپر رو بردارید و 2 بار بزنیدش و تمام!!
در مورد 3 چک پوینت باقی مانده هم کسی سوالی داشت بگه تا تجربیاتم رو به اشتراک بگزارم.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تاپیک و آوردم بالا چون هنوزم آنلاینش سرپاس اگر تعداد خوبه اینجا تیم نشکیل بدیم خوب هم نباشه خودمون Join میشیم دیگه چه کنیم...:D

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
تاپیک و بعد از یک سال از زیر خاک کشیدم بیرون.
کلنل رادک رو چه جوری باید بزنم
باید ادمهایی که میان رو بکشم یا رادک و بزنم؟
چی کار باید بکنم کلا؟
یه جایی هستم که 2 طبقس و ابجکتیو ام هم سکیور کردن طبقه دوم هست بعدش انقدر ادم میاد که تیکه پاره میشم:d

• Like

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
چی کار باید بکنم کلا؟
یه جایی هستم که 2 طبقس و ابجکتیو ام هم سکیور کردن طبقه دوم هست بعدش انقدر ادم میاد که تیکه پاره میشم:d
واییییییییییییییییییییییییی
بعد از 14 ماه تاپیک رو آوردی بالا دمت گرم عزیز
دوستان یه سوال آنلاین بازی هنوز برقراره؟
اگه سروراش ردیفن کسی میاد بزنیم؟:x

• Like

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
واییییییییییییییییییییییییی
بعد از 14 ماه تاپیک رو آوردی بالا دمت گرم عزیز
دوستان یه سوال آنلاین بازی هنوز برقراره؟
اگه سروراش ردیفن کسی میاد بزنیم؟:x

برقراره. خیلی هم خوب من که دیشب 6 ساعت رفتم

• Like

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
چی کار باید بکنم کلا؟

فعلا" اونقدر از همون هلگاست ها بكش تا يه سفينه سقوط كنه و از سمت راست بياد اخل بعد از همون سمت راست برو جلو و سرباز هايي كه دارند راكت ميزنن رو بكش ( اين راه بهتره و گرنه از همون دور هم ميتوني بزنيشون ولي بايد حواست باشه راكت نخوره بهت ) بعد سرباز ها كه تموم شد تازه ميرسي به كلنل رادك اعظم:x:d

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
چی کار باید بکنم کلا؟

اگه درجه سختی ELITE باشه فاتحت خوندس:sniper:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان ما گیر کردیم تو مرحله آخرRADEC AKADEMY درجه هم ELITE . کمک:(:(

كلا" در اين نقطه و در اين مورد كار خاصي از ما برنمياد :d
فقط به مهارت و شانس خودت بستگي داره
من سرهمين كه ميدونستم اعصاب پولادين ميخواد خصوصا" مرحله اخر و علي الخصوص جنگ با كلنل اعظم رادك اصلا" سمت اليت نرفتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر