Kane & Lynch 2: Dog Days | PC

979998_149847_front.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Io Interactive
Genre: Modern Shooter
Release Date: Aug 24, 2010
ESRB Rating:M​

شرکت محبوب Io Interactive بعد از استقبال نه چندان مناسب از نسخه ی اول با یک سری اصلاحات همه جانبه قصد دارد شما را غافلگیر کن.
بر خلاف بازی اول که هر دو شخصیت قابل بازی بودند این بار شما تنها قادر به کنترل Lynch خواهید بود.

مهمترین خلاقیت بازی سبک نمایش ودوربین آن است که کاملا به شما حس وحال یک کلیپ ضبط شده با دوربین های دستی را خواهد داد درست مانن هزاران کلیپی که بر روی Yo* T*be وجود دارد.
و نکته ی دیگر عدم وجود هیچ گونه موسیقی متن در کل بازی است از منو ها گرفته تا حین انجام بازی!
و آخرین نکته سیستم کاور گیری بهینه شده ی بازی است که مشکلات نسخه ی قبل را نخواهدداشت.
وقتي آسیب زیادی ببینید وارد قسمت "Down not dead" خواهيد شد كه بايد سينه خيز آخرين تلاش خود را براي زنده ماندن بكنيد و پشت يك سنگر پناه بگيريد.

ب توجه به تلاش های Io به نظر میرسد با یکی از جذاب ترین اکشن های 2010 طرف خواهیم بود.

[ ]

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چند سالی بود که بازی با این خشونت بالا ندیده بودیم حالا وقت ان رسیده که لذت کامل را از یک بازی ببریم
دموی بازی با این که کوتاه بود ولی حرف های زیادی برای گفتن داشت مخصوصا فیزیک بازی وانفجار ها خیلی زیبا و طبیعی تر به شده هست .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بازی بلاخره امشب نصب کردم و بدک نبود

البته یه چیزایی جالب بود مثلا لود بازی که انگار میخواد تو سایت فیلم نگاه کنی داره لود میکنه تا فیلم اماده بشه

مرحله اول که تو شانگهای بود یه پیمرد دنبال کردیم که یه خانوم فراری میداد مرحله دوم هم که درگیری تو یه بزرگراه بود

دیگه بقیشم که نرفتم در کل همش دوربین تکون میخوره چون جوری درست کردن که انگار یکی داره فیلمبرداری میکنه یه جورایی سر آدم گیج میخوره

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
دیگه بقیشم که نرفتم در کل همش دوربین تکون میخوره چون جوری درست کردن که انگار یکی داره فیلمبرداری میکنه یه جورایی سر آدم گیج میخوره
ظاهرا میشه تو بخش تنظیمات این قابلیتو غیر فعال کرد.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم بازی رو گرفتم موقعی که میخوام بازی رو نصب کنم product activationمیخواد؟کسی product activationرو نداره؟

آخرین ویرایش:

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من که ازین سبک دوربین خوشم نیومد اگه اینجور که می گین می شه غیر فعالش کرد خیلی عالیه.فقط من بعد از اینکه مرحله اول تموم شد وارد مرحله دوم که می شه صفحه چیزی نشون نمی ده فقط صداشون میادو تیر اندازی می شه بعدشم می گه شما مردید.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من که ازین سبک دوربین خوشم نیومد اگه اینجور که می گین می شه غیر فعالش کرد خیلی عالیه.فقط من بعد از اینکه مرحله اول تموم شد وارد مرحله دوم که می شه صفحه چیزی نشون نمی ده فقط صداشون میادو تیر اندازی می شه بعدشم می گه شما مردید.
بیا بیرون یه بار دیگه برو داخل!

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان عزیز

من بعد از اینکه دو سه بار بازی رو اجرا کردم ، حالا وقتی اجراش میکنم پیغام میده :
KL2 Has Stopped Working

ممنون میشم اگر کمکم کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر